Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Bitdefender Antivirus Plus 2020

Bitdefender Antivirus Plus 2020
59,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Bitdefender
  • 100971-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • bis zu 12 Stunden
Bitdefender Antivirus Plus 2020 - bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak tanie Producent...więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus 2020"

Bitdefender Antivirus Plus 2020 - bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak tanie

Producent oprogramowania Bitdefender od lat dostarcza znakomite programy zabezpieczające, które regularnie wysoko plasują się w testach. Dlatego użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Antivirus Plus 2020, skorzystają ze sprawdzonej jakości. Do tego dochodzi wiele udoskonalonych funkcji, szczegółowych ulepszeń oraz nowości, dzięki którym oprogramowanie jest jeszcze bezpieczniejsze.

Pełna ochrona przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym

Wirusy, czy oprogramowanie szpiegujące - to nieistotne. Użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Antivirus Plus 2020, nie muszą już się nim martwić. Sercem oprogramowania jest proaktywny skaner antywirusowy, który nie tylko chroni przed znanymi wirusami, ale z wyprzedzeniem wykrywa potencjalnie złośliwe kody. Jest to możliwe dzięki nowo opracowanemu silnikowi antywirusowemu, który w czasie rzeczywistym wykrywa szkodliwe oprogramowanie na podstawie jego zachowania.

Ciekawostka: gdy oprogramowanie działa w - również nowym - trybie Autopilota, użytkownika nie niepokoją wyskakujące okienka ani alarmy.Bitdefender Antivirus rozwiązuje problemy w tle, mając na uwadze zapewnienie optymalnego bezpieczeństwa systemu. Jest to duża zaleta szczególnie podczas grania, pracy lub korzystania z multimediów. Do tego dochodzi wielowarstwowa ochrona przed ransomware, która zapobiega szyfrowaniu ważnych danych przez złośliwe oprogramowanie.

Uzupełnieniem pakietu jest kompleksowe zapobieganie zagrożeniom sieci. Ta nowo opracowana technologia wykrywa podejrzane działania już na poziomie sieci i chroni w ten sposób przed złośliwym oprogramowaniem, nawet najbardziej złożonymi exploitami, atakami botnetów, a nawet atakami brute force.

Większa prywatność, filtrowanie stron internetowych i bezpieczna bankowość internetowa

Obecnie wszędzie w Internecie gromadzone są dane. Bitdefender Anti-Tracker kładzie temu kres. Dzięki temu narzędziu pakiet Bitdefender Antivirus Plus 2020 zapewnia prywatność podczas przeglądania stron i zarządzanie wszystkimi modułami śledzącymi zbierającymi dane za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Do tego dochodzi ulepszony filtr stron internetowych. Uniemożliwia on użytkownikom bezwiedne przejście na witryny szkodliwe lub zainfekowane wirusami.

Oprogramowanie zapobiega w ten sposób skutecznie cyberatakom przeprowadzanym „tylnymi drzwiami”. Równie interesujący jest specjalnie opracowany moduł bankowości internetowej o nazwie Bitdefender Safepay. Zamknięte, chronione środowisko gwarantuje bezpieczeństwo transakcji płatniczych i na życzenie automatycznie wstawia nawet zapisane karty kredytowe.

Niszczarka plików, doradca bezpieczeństwa Wi-Fi i skanowanie luk dla urządzeń z systemem Windows

Oprogramowanie zabezpieczające również w edycji 2020 jest doskonałym wyborem dla urządzeń z systemem Windows - i to nie tylko ze względu na wiele dodatkowych funkcji bezpieczeństwa. Przede wszystkim zintegrowano w nim niszczarkę plików. Usuwa ona nieodwracalnie nawet wrażliwe dane na dyskach twardych i innych dyskach poprzez wielokrotne nadpisanie, dzięki czemu faktycznie nie pozostają po nich żadne ślady. Użytkownicy aktualnej wersji Bitdefender Plus mogą również jednym kliknięciem chronić swoje najważniejsze dane przed nieupoważnionymi zmianami.

Nie mniej użyteczny jest zmodyfikowany doradca bezpieczeństwa Wi-Fi. Nieprzerwanie i w każdym miejscu ocenia on bezpieczeństwo routerów i sieci Wi-Fi, dzięki czemu użytkownicy w ogóle nie łączą się z potencjalnie niebezpiecznymi sieciami. Oprócz doradcy bezpieczeństwa Wi-Fi Bitdefender zawiera również kompleksowe skanowanie luk. Użytkownicy mogą dzięki temu wyszukiwać luki w zabezpieczeniach za pomocą jednego kliknięcia - prościej już się nie da.

Bitdefender Antivirus Plus 2020 - kup program, który wielokrotnie zwyciężył w testach

O zaletach Bitdefender Antivirus Plus 2020 przekonana jest również prasa specjalistyczna. Nie bez powodu najnowsza wersja pokonała kilku mocnych konkurentów i została w tym roku uznana za najlepszą ochronę antywirusową dla komputerów z systemem Windows. Dowodem tego statusu są nagrody ComputerBild (4/2019), PC Magazin (1/2019), AV Comparatives (2/2019) i AV-Test (2/2019).

PlatformaWindows
System operacyjnyWindows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
ProcesorIntel Core 2 Duo 2 GHz lub porównywalny procesor (minimum)
Pamięć RAM2 GB (minimum)
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardy2,5 GB (minimum)
EkranMonitor Super VGA o rozdzielczości min. 1024 x 768 pikseli
Linki przekierowujące do "Bitdefender Antivirus Plus 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Bitdefender Antivirus Plus 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat