Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Bitdefender Internet Security 2020

Bitdefender Internet Security 2020
84,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Bitdefender
  • 100972-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • bis zu 12 Stunden
Bitdefender Internet Security 2020 - kompleksowa ochrona w sieci Zakup Bitdefender Internet...więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Internet Security 2020"

Bitdefender Internet Security 2020 - kompleksowa ochrona w sieci

Zakup Bitdefender Internet Security 2020 to opłacalna długofalowa inwestycja w bezpieczeństwo komputera. Pakiet chroni przed różnymi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Z jednej strony aktywnie wyszukuje wiadomości phishingowe, rootkity, ransomware, wirusy, trojany, złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie szpiegujące. Z drugiej strony zintegrowana zapora sieciowa zapewnia pasywną ochronę przed atakami. Pakiet programów Bitdefender łączy wykrywanie złośliwego oprogramowania w oparciu o jego zachowanie, funkcjonalność chmury i klasyczne sygnatury. Dzięki temu ilość fałszywych alarmów jest utrzymywana na niskim poziomie. Uzupełnieniem pakietu są atrakcyjne narzędzia dodatkowe. Należy do nich magazyn danych, w którym można przechowywać kopie zapasowe wrażliwych danych. Użytkownicy korzystający z bankowości i zakupów online mogą zapewnić optymalną poufność swoich PIN-ów, haseł jednorazowych i innych haseł dzięki funkcji SafePay. Jest to specjalna, chroniona przeglądarka należąca do Bitdefender Internet Security 2020.

Idealna ochrona przed wirusami dla domowego komputera

Bitdefender Internet Security 2020 jest jak najbardziej odpowiedni dla mniejszych firm. Wiele opcji pakietu bezpieczeństwa jest jednak dostosowanych do potrzeb komputera używanego w warunkach domowych. Zakup tylko jednego pakietu pomaga na co dzień różnym członkom rodziny: rozwiązanie dla wielu urządzeń sprawdza się nie tylko na komputerze, lecz także na smartfonach z systemem Android. Aby zapewnić szczególną ochronę dzieci i młodzieży, oprogramowanie zabezpieczające ma zintegrowaną funkcję kontroli rodzicielskiej. W tym kontekście przydatne jest również to, że linki i treści sieci społecznościowych są automatycznie sprawdzane pod kątem złośliwego oprogramowania. Oczywiście również kamera internetowa jest chroniona przed atakami hakerów. Jako kompleksowy zestaw narzędzi zabezpieczających, pakiet Internet Security 2020 oferuje również skanowanie luk w zabezpieczeniach systemu. W razie potrzeby pliki można nieodwracalnie usunąć w „niszczarce plików”.
Po zainstalowaniu pakietu Bitdefender użytkownik nie musi już zapisywać poszczególnych haseł i danych dostępu: zarządza nimi i chroni je menedżer haseł.Zakup Bitdefender Internet Security 2020 sprawia również, że poruszanie się po Internecie jest bardziej komfortowe.

Ochrona prywatności, zapewniona wydajność komputera

Bitdefender Internet Security 2020 chroni użytkowników komputerów przed zagrożeniami, nie ograniczając w znaczącym stopniu wydajności systemu. Oprogramowanie zabezpieczające reaguje błyskawicznie, gdy w komputerze wydarzy się coś nietypowego. Dzięki temu gwarantuje ochronę danych użytkownika w czasie rzeczywistym. Umożliwia także zabezpieczenie działań w Internecie przed wglądem nieupoważnionych osób, szyfrując przesyłane dane na komputerach z systemem Windows. Nowością w wersji 2020 jest narzędzie Anti-Tracker. Blokuje ono niepożądane gromadzenie danych. W efekcie strony ładują się szybciej i zapewniona jest lepsza prywatność. Dzięki zintegrowanemu monitorowaniu mikrofonu użytkownicy mogą samodzielnie określić, jakie aplikacje mają do niego dostęp. Podobnie jak w poprzedniej wersji, pakiet bezpieczeństwa rozróżnia tryb gry, filmu i pracy.
Użytkownicy rozważający zakup Bitdefender Internet Security 2020 nie muszą się martwić o spowolnienie komputera.

Ulepszony pakiet kompleksowej ochrony

Wśród udoskonalonych funkcji Bitdefender Internet Security 2020 w porównaniu z wersją z poprzedniego roku znajduje się „doradca bezpieczeństwa Wi-Fi”. Sprawdza on na bieżąco, czy aktywne aplikacje zachowują się podejrzanie. Monitorowanych jest wiele połączeń z Internetem. Skanowane jest na przykład przesyłanie poczty, udostępnione katalogi i komunikatory internetowe. Przy tym program stara się nie obciążać użytkownika niepotrzebnymi zapytaniami. Analizuje zatem, w jaki sposób komputer jest w danej chwili używany. W zależności od tego, czy użytkownik gra, pracuje, czy ogląda film, pakiet kończy działania w tle lub przestaje wyświetlać wyskakujące okienka. Praktyczną cechą jest również to, że Bitdefender dostosowuje ustawienia grafiki do danego trybu korzystania z komputera. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się pełną wydajnością komputera bez konieczności samodzielnego dokonywania zbyt wielu ustawień. W Lizengo dostępne są odpowiednie licencje i możliwość łatwego pobrania programu. Zespół lizengo jest do dyspozycji użytkowników, którzy planują zakup Bitdefender Internet Security 2020 lub mają pytania dotyczące instalacji.

System operacyjny:Windows 7 z SP1, Windows 8 lub 8.1, Windows 10
Procesor:Przynajmniej 2-rdzeniowy 2 GHz
Pamięć RAM:przynajmniej 2 GB
Miejsce na dysku twardym:2 GB (minimum)
Oprogramowanie:Internet Explorer od wersji 10
Linki przekierowujące do "Bitdefender Internet Security 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Bitdefender Internet Security 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat