Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Bitdefender Total Security 2020

Bitdefender Total Security 2020
119,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
 • Bitdefender
 • 100973-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • bis zu 12 Stunden
Bitdefender Total Security 2020: kompleksowa ochrona dla wszystkich klas urządzeń...więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Total Security 2020"

Bitdefender Total Security 2020: kompleksowa ochrona dla wszystkich klas urządzeń

Bitdefender Total Security 2020 to idealne rozwiązanie do ochrony nie tylko komputerów, ale także smartfonów i tabletów przed atakami w Internecie. Oprogramowanie antywirusowe nie ogranicza przy tym wydajności systemów IT. Dodatkowo ten inteligentny program samodzielnie eliminuje słabe punkty. Zapewniona jest również prywatność użytkowników.

Kup Bitdefender Total Security 2020: najważniejsze funkcje w skrócie

 • Dostępny dla większości systemów operacyjnych komputerów oraz popularnych platform mobilnych
 • Kompleksowa ochrona przed atakami z sieci
 • Wielowarstwowa ochrona przed ransomware
 • Wydajność systemu jest zapewniona dzięki wielu funkcjom
 • Skuteczna ochrona prywatności
 • Ochrona w dużej mierze automatyczna
 • Autonomiczne wykrywanie i eliminowanie słabych punktów systemu

Bitdefender Total Security 2020 dla systemu Windows, Mac, iOS i Android

Użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Total Security 2020, otrzymają rozwiązanie dla wszystkich klas urządzeń. Jeśli chodzi o komputery, oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi komputerami z systemem Windows i Mac OS. Jeśli zaś chodzi o rządzenia mobilne, obsługuje wszystkie smartfony i tablety z systemem Android lub iOS. Użytkownicy, którzy chcą zabezpieczyć więcej niż jedno urządzenie, powinni wybrać wariant obejmujący wiele urządzeń.

Dzięki kompatybilności z prawie wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi Bitdefender Total Security 2020 jest doskonałym rozwiązaniem dla firm każdej wielkości. Oprogramowanie nadaje się na przykład zarówno do zabezpieczenia komputerów pracowników w biurze, jak i mobilnych urządzeń pracowników terenowych.

Fachowa ochrona przed atakami z sieci

Najważniejszym zadaniem każdego oprogramowania antywirusowego jest odpieranie wszelkiego rodzaju ataków. Użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Total Security 2020 mogą być pewni, że to rozwiązanie całkowicie zaspokoi tę potrzebę. Programy takie jak Bitdefender Shield lub zapobieganie zagrożeniom sieci gwarantują, że ataki online są automatycznie odpierane na każdym poziomie systemu - od infrastruktury sieciowej firmy aż po indywidualne urządzenie prywatnego użytkownika.

Bitdefender Total Security 2020 oferuje wiele unikalnych zalet, które wyróżniają to oprogramowanie na tle innych rozwiązań. Jednym z wyjątkowych elementów jest wielowarstwowa ochrona przed ransomware, ponieważ kradzież danych stała się poważnym problemem dla firm i użytkowników prywatnych. Przeważnie dane są zwracane tylko po zapłaceniu okupu. Nawet eksperci ds. bezpieczeństwa w takich przypadkach radzą po prostu zapłacić. Użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Total Security 2020, mogą być pewni, że nie znajdą się w takiej sytuacji. W połączeniu z „modułem zapobiegania zagrożeniom” ochrona przed ransomware dba o to, aby dane użytkownika i systemu nie zostały zaszyfrowane bez upoważnienia. Total Security 2020 jest więc doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto pracuje z wrażliwymi danymi, np. dla sklepów internetowych, kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich lub firm ubezpieczeniowych.

Bezpieczeństwo z Autopilotem: dla maksymalnej wydajności komputera

Oprogramowanie antywirusowe ma często przykry zwyczaj ograniczania wydajności systemu. Skanowanie i działania ochronne wymagają interwencji w trwające procesy. W związku z tym procesy są spowalniane. Użytkownicy, którzy zakupią Bitdefender Total Security 2020, nie muszą się tym martwić. Oprogramowanie ma niezbędne podprogramy, które pozwalają utrzymać wydajność systemu. Na przykład dzięki Autopilotowi oprogramowanie automatycznie wykonuje pracę w tle. Wykorzystuje przy tym środki bezpieczeństwa dostosowane do zachowania użytkownika i wymagań systemowych.W Total Security 2020 Bitdefender Photon powoduje dodatkowo, że rozwiązanie dostosowuje się do konfiguracji sprzętowej i programowej danego systemu. Dzięki temu potrafi pogodzić dwie sprzeczności: zapewnia maksymalną wydajność, a jednocześnie oszczędza zasoby.

Przy okazji inteligentnie eliminuje również potencjalne słabe punkty. Na przykład niekompletne wpisy rejestru lub programy, które nie zostały całkowicie usunięte, nie tylko spowalniają system, lecz umożliwiają wnikanie trojanów, złośliwych kodów i innego złośliwego oprogramowania.Bitdefender wykrywa i eliminuje tego typu luki.

Całkowita ochrona prywatności

Bitdefender Total Security chroni prywatność użytkowników we wszystkich klasach urządzeń za pomocą specjalnych systemów. Oprogramowanie jest na przykład wyposażone w monitorowanie mikrofonu, gwarantuje bezpieczną bankowość internetową, ochronę kamery internetowej i działa jako doradca bezpieczeństwa Wi-Fi. Zawiera również kontrolę rodzicielską, ochronę przed phishingiem, opcje szyfrowania, ochronę sieci społecznościowych i funkcję zapobiegającą śledzeniu.Bitdefender dysponuje również VPN: cała transmisja danych użytkowników jest szyfrowana.

Doskonała jakość

Bitdefender Total Security 2020 oferuje niezrównaną jakość. Zostało to już potwierdzone przez wiele niezależnych badań. Organizacje takie jak Stiftung Warentest, Computerbild i AV-Test uznały to oprogramowanie za najlepsze rozwiązanie antywirusowe.

System operacyjny:Windows 7 lub nowszy, Mac OS: Yosemite (10.10) lub nowszy; Android 4.1 lub nowszy; iOS 11.2 lub nowszy
Procesor:Przynajmniej Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub równoważny
Pamięć RAM:przynajmniej 2 GB
Miejsce na dysku twardym:2,5 GB (Windows); 1 GB (Mac OS)
Linki przekierowujące do "Bitdefender Total Security 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Bitdefender Total Security 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat