Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

G DATA Antivirus 2019

G DATA Antivirus 2019
64,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • G DATA
  • 100957-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Kup G DATA Antivirus 2019  i ciesz się bezpieczeństwem systemu G DATA Antivirus 2019 to...więcej

Informacje o produkcie "G DATA Antivirus 2019"

Kup G DATA Antivirus 2019  i ciesz się bezpieczeństwem systemu

G DATA Antivirus 2019 to idealny program antywirusowy dla użytkowników prywatnych. G DATA Antivirus 2019 zużywa mało pamięci RAM, dzięki czemu prędkość przesyłania danych pozostaje optymalna, także w przypadku skanowania w tle. Dlatego nie musisz się obawiać, że komputer się zawiesi, gdy uruchomisz inne programy. Wyposażenie programu w aż dwa skanery antywirusowe gwarantuje wysoki współczynnik wykrywania wirusów. Skanery wyszukują zarówno znane oprogramowania złośiliwe jak i całkiem nowe wirusy, a także zagrożenia, których działanie jest ograniczone tylko do danego komputera. Zastosowanie takiej technologii to konieczność potwierdzona przez rozwój złośliwego oprogramowania - mniej więcej co sześć sekund w Internecie pojawia się nowy wirus. Zakup G DATA Antivirus 2019 to najlepszy z możliwych sposób zabezpieczenia się przed nimi.

G DATA Antivirus 2019 pracuje w sposób proaktywny w celu zapewnienia niezawodnej ochrony . Za każdym razem, gdy plik wykonywalny zachowuje się podejrzanie - na przykład zostaje uruchomiony jako działanie w tle niemające nic wspólnego z właściwymi plikami - zostaje on przechwycony przez oprogramowanie antywirusowe. Doświadczeni użytkownicy mogą następnie poprzez wybór właściwej komendy zdecydować, co z takim plikiem zrobić, podczas gdy cała reszta musi polegać na bezpieczeństwie ustawień domyślnych oprogramowania. Chronione są także operacje pobierania plików. Pobieranie nie zostaje zakończone z sukcesem, jeżeli skaner antywirusowy ustali, że plik zawiera zagrożenie. Internet to szeroka brama dla oprogramowania złośliwego wszelkiego rodzaju, więc technologia ta pomaga użytkownikom chronić się przed zagrożeniami w wysoce skuteczny sposób.

G DATA Antivirus 2019 wypełnia również luki bezpieczeństwa istniejące w innych programach, takich jak Adobe Flash, Microsoft Office i tym podobne aplikacje. Żadne oprogramowanie nie jest nigdy bezpieczne na 100 %, a G DATA Antivirus 2019zapewnia wyeliminowanie wszelkich luk bezpieczeństwa. Dlatego użytkownicy nie muszą się obawiać, że własne luki oprogramowania, zaprojektowane w celu jego obsługi na komputerze, zostaną wykorzystane przez wirus. Działa to także w przypadku luk, które nie są jeszcze znane -
program antywirusowy testuje oprogramowanie złośliwe, czy jego zachowanie różni się od zachowania zwykłych programów.

Dzięki użyciu tego narzędzia, surfowanie po Internecie jest znacznie bezpieczniejsze - skaner wirusów blokuje strony internetowe zainfekowane złośliwym kodem, zanim użytkownik wejdzie na nie. Robienie zakupów w Internecie lub korzystanie z bankowości internetowej staje się w ten sposób znacznie bardziej bezpieczne. Wspomniane funkcje bezpieczeństwa zostały rozszerzone o wykrywanie specjalnych trojanów bankowych, które są wysyłane po to, aby zmanipulować przelewy bankowe i w ten sposób spowodować znaczne straty. Dzięki technologii BankGuard zintegrowanej z G DATA Antivirus 2019, tego rodzaju manipulacje są natychmiastowo rozpoznawane, a następnie zastępowane przez pierwotnie zamierzoną transakcję. Naturalnie w tej samej chwili złośliwe oprogramowanie ulega skasowaniu.

Ponadto program zapewnia doskonałą ochronę przed trojanami wymuszającymi, jakie rozpowszechniły się ostatnio. Zamykają one zawartość dysku twardego, która zostaje odblokowana dopiero po uiszczeniu zapłaty. Również w tym wypadku zastosowanie znajduje technologia proaktywna, która utrudnia zamknięcie właściwych danych. W przypadku wykrycia podejrzanego działania na dysku twardym rozwiązanie antywirusowe natychmiast je wstrzymuje, wysyłając stosowny raport. W ten sposób wymuszacze nie mają żadnej szansy u użytkownika, który kupił G DATA Antivirus 2019 i w ten sposób nabył wszechstronną ochronę przed wymuszeniami wszelkiego rodzaju, mając pewność, że jego dane są stale chronione.

Przy opracowywaniu oprogramowania dołożono starań, aby obciążało ono pamięć w stopniu minimalnym. Pomimo dużej liczby funkcjonalności, które - oprócz wyżej wymienionych mechanizmów - oferują także ochronę przed zainfekowanymi e-mailami, oprogramowanie nie spowalnia działania nawet na starszych urządzeniach. Dowodem tego są również niskie wymagania systemowe. Komputer lub notebook starszej generacji też może mieć doskonałą ochronę, gdy zakupisz G DATA Antivirus 2019 .

Linki przekierowujące do "G DATA Antivirus 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
G DATA Antivirus 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat