Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

G DATA Antivirus 2020

G DATA Antivirus 2020
90,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • G DATA
  • 101138-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Anglik
  • 15-30 minut
Kup G DATA Total Security 2020 i zapewnij sobie całkowite bezpieczeństwo Co roku robaki,...więcej

Informacje o produkcie "G DATA Antivirus 2020"

Kup G DATA Total Security 2020 i zapewnij sobie całkowite bezpieczeństwo

Co roku robaki, wirusy i ataki cybernetyczne wyrządzają szkody warte miliardy. Już od dawno nie dotyczy to jedynie przedsiębiorstw, lecz również milionów prywatnych użytkowników komputerów, którzy często są niewystarczająco zabezpieczeni przed atakami. Dzięki G DATA Total Security 2020 użytkownicy zakupią dokładnie taki poziom bezpieczeństwa, który jest potrzeby do bezpiecznego systemu. Aktualna wersja zawiera nie tylko całkowicie odnowioną ochronę antywirusową, lecz również liczne przydatne funkcje bezpieczeństwa, począwszy od zarządzania hasłami, przez skuteczne mechanizmy szyfrowania, aż po przyspieszanie wydajności systemu za pomocą kliknięcia myszką.

G DATA Total Security 2020 - to więcej niż ochrona antywirusowa

W ostatnich latach tak zwane trojany wielokrotnie powodowały ogromne problemy. Jeśli system zostanie zaatakowany przez trojana, znikną z niego ważne dokumenty, a także prywatne zdjęcia i filmy. G DATA Total Security zapewnia niezawodną ochronę przed tak zwanym ransomware, które szyfruje ważne dane i odblokowuje dopiero po dokonaniu płatności. Dzięki kompleksowej ochronie cybernetyczni szantażyści, tacy jak "Petya" lub "Locky" nie mają już żadnych szans.

Poza tym pakiet Total Security chroni systemy także przed innymi zagrożeniami. Za tak ogromny stopień bezpieczeństwa odpowiedzialna jest własna zapora sieciowa, ochrona przed zagrożeniami oraz połączenie dwóch równolegle działających skanerów wirusów, które rozpoznają potencjalne zagrożenia już po ich charakterystycznym zachowaniu. I to nawet wtedy, gdy ich sygnatura nie została jeszcze zapisana w bazie danych.

Już nigdy nie zapomnisz haseł dzięki funkcji zarządzania hasłami

Rosnąca liczba platform, kont i usług sprawia, że rośnie także liczba danych dostępu, które trzeba zapamiętać. Wiele użytkowników już się poddało i niemal wszędzie stosuje to samo hasło, ponieważ nie jest w stanie zapamiętać dziesiątek bezpiecznych haseł zawierających cyfry, litery i znaki szczególne. Jeśli przestępcy wkradną się na konto, zagrożonych będzie także wiele innych ważnych usług, od konta e-mail po konto do strumieniowania, aż po bankowość internetową.

Funkcja zarządzania hasłami G DATA rozwiązuje ten problem. Za pomocą tylko jednego kliknięcia można zapisać wszystkie hasła dla każdej możliwej usługi i ponownie je wyświetlić. Użytkownicy, którzy zakupią G DATA Total Security 2020 muszą zapamiętać więc tylko jedno hasło. Sejf haseł nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, lecz również sprawia, że niepotrzebne staje się ciągłe resetowanie haseł.

G DATA Total Security 2020 chroni dane przed nieautoryzowanym dostępem

W czasach coraz powszechniejszego połączenia do sieci, poufne dokumenty i informacje wymagają szczególnej ochrony. Dotyczy to nie tylko nieautoryzowanego dostępu z zewnątrz, lecz również dostępu przez dzieci lub inne osoby mieszkające w tym samym gospodarstwie. Dzięki szyfrowaniu danych G DATA Total Security można wygodnie zabezpieczyć hasłem pliki i katalogi i bezpiecznie je zaszyfrować.

Szyforwanie funkcjonuje tażke z nośnikami danych, takimi jak odpowiednie karty pamięć, dyski zewnętrzne i pamięć USB. W ten sposób użytkownicy mogą szybko określić, które nośniki danych można bez problemu stosować na ich systemie. Także utrata nośnika danych stanowi znacznie mniejszy problem dzięki szyfrowaniu danych.

Automatyczne kopie zapasowe ważnych danych

Utrata danych w cyfrowym świecie jest jednym z największych zagrożeń. Dotyczy to zarówno danych biznesowych, jak i prywatnych dokumentów i wspomnień. Dlatego tak ważne jest regularne tworzenie kopii zapasowych. G DATA Total Security ułatwia zapisywanie danych i chroni je skutecznie przed utratą. Na życzenie oprogramowanie zapisuje dane łącznie z zabezpieczeniem hasłem na lokalnym systemie lub na podłączonej chmurze. Oprócz usług takich jak Dropbox i Google Drive oprogramowanie G DATA Total Security obsługuje także niemieckie rozwiązanie oparte na chmurze Cloud-Service DriveOnWeb i to łącznie z 5 GB dodatkowej pamięci.

Platforma Windows
System operacyjny Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7
Pamięć RAM przynajmniej 2 GB RAM (zalecane więcej)
Linki przekierowujące do "G DATA Antivirus 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
G DATA Antivirus 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat