Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

G DATA Internet Security 2019

G DATA Internet Security 2019
76,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • G DATA
  • 100958-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • bis zu 12 Stunden
G DATA Internet Security 2019 - bezpieczeństwo za pomocą ochrony hybrydowej G DATA Internet...więcej

Informacje o produkcie "G DATA Internet Security 2019"

G DATA Internet Security 2019 - bezpieczeństwo za pomocą ochrony hybrydowej

G DATA Internet Security 2019 jest łatwym w obsłudze i zaawansowanym technicznie narzędziem do ochrony antywirusowej. Funkcjonuje z dwoma różnymi modułami ochrony, które się uzupełniają. Dzięki temu użytkownik otrzymuje podwójną ochronę: to, czego nie może zrobić jeden moduł, przejmowane jest przez drugi. Do zakresu funkcji tego pakietu ochrony antywirusowej należy między innymi ochrona przed wyłudzaniem informacji, ochrona przed zagrożeniami i monitorowanie zachowania. W ten sposób użytkownik szybko dowie się o nieprawidłowych działaniach i lukach w zabezpieczeniach. Pomagają w tym cogodzinne aktualizacje, inteligentna zapora sieciowa i funkcja antyspamową. Poza tym technologie bezpieczeństwa chronią przed trojanami i cyberprzestępstwami. Produkt idealnie nadaje się do komputera domowego, ponieważ oferuje funkcję kontroli rodzicielskiej i ochronę podczas bankowości internetowej oraz zakupów online. Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup G DATA Internet Security 2019 mogą liczyć na bardzo dobre zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem.

Kompleksowa ochrona danych

Zakup oprogramowania G DATA Internet Security 2019 pozwoli pozbyć się kilku zmartwień z codziennego życia. To oprogramowanie nastawione na użytkownika sprawi, że nie trzeba będzie ciągle przejmować się wieloma sprawami. Oczywiście użytkownik może sam ustawić stopień automatyzacji. Możliwa jest na przykład automatyczna kontrola nośników USB i dysków zewnętrznych. Gdy moduły antywirusowe przeszukują nośniki danych, cyfrowe szkodniki nie przedostają się w ten sposób na komputer. Poza tym przydatnym rozwiązaniem jest automatyczne zapisywanie osobistych danych w chmurze. Poza zapisywaniem na dowolnym lokalnym nośniku danych można zapisywać dane na serwerze w Niemczech, który G DATA udostępnia dla klientów w celu tworzenia kopii zapasowych. W ten sposób zawsze można mieć gotowe oryginały do szybkiego odzyskania danych - to dodatkowa ochrona przed utratą i kradzieżą.

Przemyślane funkcje dla użytkowników Windows

Zakup i instalacja G DATA Internet Security 2019 sprawi, że korzystanie z komputera stanie się pod wieloma względami bezpieczniejsze. Oprogramowanie zabezpiecza na przykład otrzymywane i wysyłane wiadomości e-mail. Skanowanie antywirusowe sprawdza e-maile pod kątem szkodliwej zawartości i w ten sposób zapobiega niezamierzonemu podaniu prywatnych informacji przez użytkownika. Poza tym technologia OutbreakShield skanuje wiadomości pod kątem typowych cech spamu i porównuje je z bazą danych. W ten sposób można na wczesnym etapie wykryć szkodliwe treści.
Podczas korzystania z Internetu zapora sieciowa G DATA może monitorować cały ruch przychodzący i wychodzący. To chroni przed hakerami i stosowaniem programów szpiegujących. Pobrane w niewidoczny sposób pliki ze szkodliwym oprogramowaniem są blokowane. Software Internet Security działa z sygnaturami wirusów aktualizowanymi co godzinę oraz narzędziem opartym na chmurze. Wszystkie stosowane adresy internetowe są porównywane z listą z bazy danych. Strony słynące z tego, że rozprowadzają szkodliwe treści, są blokowane. W ten sposób pakiet Internet Security oferuje pewną ochronę przed linkami wyłudzającymi informacje oraz atakami za pomocą sieci społecznościowych. Poza tym linki zawierające szkodliwe programy nie są otwierane.
G DATA Internet Security 2019 natychmiast przerywa szkodliwe procesy szyfrowania, chroniąc tym samym użytkownika PC przed oprogramowaniem typu ransomware.

Prosty zakup oprogramowania antywirusowego

W lizengo można w prosty sposób kupić G DATA Internet Security 2019. Tutaj można legalnie pobrać oprogramowanie oraz dostępny jest niezbędny klucz produktu. Istnieje także możliwość wyboru zabezpieczenia jednego lub jednocześnie kilku komputerów. Można wybrać także okres dłuższy niż jeden rok. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zespół lizengo z przyjemnością służy pomocą.
G DATA jest świetnym wyborem szczególnie dla użytkowników PC szukających narzędzia antywirusowego pochodzącego z Niemiec. Ta firma produkująca oprogramowanie co roku chroni przedsiębiorstwa przed stratami wartymi miliardy dolarów, które spowodowane są złośliwymi programami. Ma już 33 lata doświadczenia w walce przeciwko zagrożeniom cybernetycznym. W siedzibie w Bochum i w różnych oddziałach dla firmy
na całym świecie pracuje około 500 pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo jej klientów.G DATA Internet Security 2019 jest następcą popularnego programu antywirusowego Internet Security 2017 lub 2018.

System operacyjny oWindows 10 / 8.x / 7 (32 lub 64-bitowy)
Pamięć operacyjna co najmniej 2 GB
Inne Połączenie internetowe potrzebne do instalacji oraz aktualizacji
Linki przekierowujące do "G DATA Internet Security 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
G DATA Internet Security 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat