Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

McAfee Internet Security 2019

McAfee Internet Security 2019
54,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • McAfee
  • 100708-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • do 48 godzin
McAfee Internet Security 2019 - kompatybilny wieloplatformowo pakiet zabezpieczający....więcej

Informacje o produkcie "McAfee Internet Security 2019"

McAfee Internet Security 2019 - kompatybilny wieloplatformowo pakiet zabezpieczający.

Oprogramowanie McAfee Internet Security 2019 łączy w wielokrotnie nagradzaną ochronę antywirusową z przydatnymi narzędziami zabezpieczającymi, takimi jak ochrona antyspamowa lub menedżer urządzeń. Jest to pakiet o średnim zakresie funkcjonalności, który jednak oferuje rozszerzoną ochronę przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. W hierarchii pakietów McAfee stoi on wyżej niż zwykłe programy antywirusowe i niżej niż programy typu total protection, zapewniające ochronę kompleksową. Oprócz niezawodnej ochrony przed oprogramowaniem złośliwym McAfee Internet Security 2019 oferuje kilka narzędzi pomocnych w zapewnieniu komfortu w pracy na komputerze i przeglądaniu Internetu. Są to między innymi zintegrowane lecz wyłączalne rozwiązania do blokowania reklam, które kontrolują wyskakiwanie okienek (tzw. pop-up) przeszkadzających w skoncentrowaniu się na treściach wyszukanych w Internecie.
Pakiet McAfee Internet Security 2019 uwalnia od trosk związanych z przeglądaniem stron internetowych, ponieważ chroni dane w komputerze.

Ochrona on-line dla wszystkich urządzeń użytkownika

Zakup McAfee Internet Security 2019 opłaca się między innymi wtedy, gdy korzystasz nie tylko z komputera PC lub Mac. Dzięki kompatybilności wieloplatformowej McAfee Internet Security 2019 może zabezpieczać więcej niż jedno urządzenie. Użytkownik pakietu może więc spokojnie przeglądać Internet również na swoim tablecie lub smartfonie. Jest to możliwe dzięki funkcjonalnościom ochrony tożsamości, zabezpieczenia przed oszustwami lub wyłudzaniem danych (tzw. phishing). Klienci bankowości elektronicznej mają do dyspozycji narzędzie aktywujące zintgegrowany z pakietem McAfee system szyfrowania danych, który umożliwia generowanie i zapamiętuje hasła o długości do 255 znaków w celu zwiększenia bezpieczeństwa logowania. Transakcje bankowe są dodatkowo chronione przez filtr antyphishingowy, także stanowiący część McAfee Internet Security.

Skanery wirusów, zapory sieciowe i wiele więcej

Już poprzednie wersje McAfee Internet Security 2019 były nagradzane za szybkość skanowania antywirusowego. Nową wersję programu wyróżnia także odnowiony i prostszy interfejs użytkownika, oferujący intuicyjny dostęp do wszystkich funkcji zabezpieczeń wraz z możliwością indywidualnego ustawienia harmonogramu skanowania. Stały harmonogram automatycznego skanowania
dysków i folderów zapewnia trwałą ochronę przed zagrożeniami pochodzącymi z Internetu. Kolejną klasyczną i istotną funkcjonalność stanowi zapora sieciowa dostosowana do potrzeb użytkownika, która pozwala dostosować poziom monitorowania sieci do poziomu ochrony zgodnego z potrzebami użytkownika.
. W tym celu zapora blokuje podejrzane operacje przychodzące z sieci, zanim szkodliwe apllikacje mogłyby rozpowszechnić skradzione dane osobowe w Internecie.Sterowanie licznymi funkcjamiMcAfee Internet Security 2019 umożliwia wygodny panel.

Zakup pakietu

McAfee Internet Security 2019 w abonamencie oznacza długoterminowe zaspokojenie wielu potrzeb w zakresie ochrony przed zagrożeniami pochodzącymi z niepewnych linków i stron internetowych. Szczególnie w tym celu zostało opracowane narzędzie "SiteAdvisor", które już w wynikach wyszukiwania bezpośrednio wskazuje strony stanowiące potencjalne zagrożenie. Jest to znany sposób zapobiegania wchodzeniu na niebezpieczne strony internetowe. Do ostrzegania przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci społecznościowych służą informacje graficzne, takie jak system barwnych kodów służący do oceny linków, który jest łatwo zrozumiały dla wszystkich grup wiekowych. Korzystanie z rodzinnego peceta ułatwiają także jeszcze inne możliwości kontroli rodzicielskiej, które pozwalają zablokować dostęp dziecka do określonych stron, w zależności od wieku dziecka. Ponadto pakiet zabezpieczający może wygenerować ograniczenia czasowe do kontrolowania internetowej aktywności dziecka. McAfee Internet Security 2019 pozwala upoważnionemu użytkownikowi dowiedzieć się, kto odwiedził zablokowane strony internetowe lub przekroczył ustalony czas na spędzanie go w Internecie.

Ochrona antywirusowa spełniająca zwiększone wymagania

McAfee Internet Security 2019 to tylko jeden z atrakcyjnych pakietów zabezpieczeń przed zagrożeniami w sieci, które są dostępne do wgrania w sklepie internetowym lizengo. Pragniemy, aby nasi klienci dokonywali świadomego wyboru, po to żeby każdy mógł znaleźć oprogramowanie dopasowane do swojego sposobu korzystania z Internetu oraz do własnych wymagań. Nasz kompetentny zespół chętnie doradzi przy wyborze związanym z zakupem. Ostatecznie oferty innych producentów są także interesujące. Liczne zaktualizowane wersje oprogramowania zabezpieczającego dla komputerów osobistych są zasadniczo do siebie podobne. Każdą edycję i każdą wersję odróżniają od innych szczegóły. W naszym sklepie internetowym możesz w spokoju porównać różne opcje. Podsumowując można stwierdzić:
Kto chce mieć pakiet zabezpieczający o rozszerzonej funkcjonalności niech skorzysta z dobrej rady i kupi McAfee Internet Security 2019.

System operacyjny:
Android 4.1 lub nowszy system dla urządzeń mobilnych
iOS 10 lub nowsza wersja
Mac OS X 10.12 lub nowsza wersja
Microsoft Windows 10, 8.1, 8 i 7 SP1 (system 32 i 64 bitowy)

Przeglądarka:
Internet Explorer 10.0 lub nowsza
Firefox, Chrome lub Edge
Safari (dla urządzeń Mac OS i iOS)

antyspamowy program do poczty elektronicznej:
POP3 (dla Outlooka i Thunderbirda)
MAPI (dla Outlooka)
Konto WebMail z dostępem IMAP/POP3

Wymagania sprzętowe dla komputerów osobistych:
RAM: 2 GB
Wolne miejsce na dysku twardym: 500 MB
Procesor o częstotliwości co najmniej 1 GHz

 

Linki przekierowujące do "McAfee Internet Security 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
McAfee Internet Security 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat