Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Norton 360 Deluxe

Norton 360 Deluxe
94,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
 • Symantec
 • 101024-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta...więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Deluxe"

Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta włączy się automatycznie po upływie okresu. Aby tego uniknąć, automatyczne przedłużenie można wyłączyć po aktywowaniu oprogramowania.

Norton 360 Deluxe: inteligentna i konsekwentna ochrona wielu urządzeń

Norton 360 Deluxe wypełnia lukę bezpieczeństwa, która jest dużym problemem dla niezliczonej liczby osób prywatnych: fakt, że nie wszystkie urządzenia z dostępem do Internetu są chronione przez oprogramowanie zabezpieczające przed złośliwym oprogramowaniem. Na przykład smartfony często nie mają odpowiedniej ochrony. Jest to problematyczne choćby dlatego, że takie narażone na ataki urządzenia znajdują się zwykle w tej samej sieci, co chronione komputery. W ten sposób złośliwe oprogramowanie może się rozprzestrzeniać i nie zapobiega temu oprogramowanie antywirusowe. Kompleksowa i inteligentna ochrona wielu urządzeń jest zatem niezbędna. Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Deluxe, właśnie to otrzymują.

Kup Norton 360 Deluxe: te funkcje gwarantują bezpieczeństwo

 • Ochrona komputerów PC, Mac, smartfonów i tabletów (z systemem iOS i Android)
 • Zagrożenia są wykrywane i eliminowane w czasie rzeczywistym
 • Kontrola rodzicielska
 • Bezpieczna sieć VPN: użytkownik nie pozostawia śladów online
 • Duża pamięć na kopie zapasowe w chmurze
 • Bezpieczeństwo kamery internetowej w komputerach PC
 • Menedżer haseł

Ochrona wszystkich urządzeń z dostępem do Internetu za pomocą tylko jednego oprogramowania

Nazwa Norton 360 Deluxe mówi wszystko: oprogramowanie zapewnia kompleksową ochronę 360 stopni. Dotyczy to nie tylko ochrony przed zagrożeniami, lecz także tego, co jest chronione. Przeciętny użytkownik może zabezpieczyć wszystkie swoje urządzenia z dostępem do Internetu. Rozwiązanie działa na komputerach PC, MacOS oraz smartfonach i tabletach z systemem iOS lub Android. Edycja Deluxe umożliwia zabezpieczenie przed zagrożeniami pięciu urządzeń. Jakie to będą urządzenia, zależy od użytkownika. Rodzina z czterema smartfonami i jednym komputerem może chronić tyle samo urządzeń, co gospodarstwo domowe z trzema komputerami PC, komputerem Mac i tabletem. Dzięki temu zabezpieczeniu wielu urządzeń ta edycja jest odpowiednia dla wszystkich użytkowników prywatnych: od rodziny po pojedynczego użytkownika, który ma kilka urządzeń i chce je chronić jednocześnie.

Kompleksowa i inteligentna obrona przed zagrożeniami

Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Deluxe, mogą polegać na inteligentnej i kompleksowej ochronie przed zagrożeniami. Oprogramowanie analizuje potencjalne zagrożenia w czasie rzeczywistym i odpiera je. Ochrona ma kilka poziomów: dotyczy nie tylko wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania, ale także oprogramowania szpiegującego i ransomware. Program Norton zapobiega szpiegowaniu użytkowników lub przejmowaniu poufnych danych przez szyfrowanie ich jako „zakładników” w celu wyłudzenia okupu. Zapora sieciowa sprawia, że większość szkodliwych programów nie przechodzi nawet przez drzwi frontowe. Na wszelki wypadek do dyspozycji jest również 50 GB bezpiecznego miejsca w chmurze, aby łatwo można było zapisywać kopie zapasowe. Korzystanie z tej opcji nie powinno być jednak konieczne, ponieważ Norton obiecuje wyeliminowanie wszystkich wirusów.

Chroń prywatność dzięki Norton 360 Deluxe

Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Deluxe, nie tylko chronią przed zagrożeniami swoje urządzenia, lecz także chronią swoją prywatność. Specjalnie zabezpieczona wirtualna sieć prywatna Secure VPN gwarantuje, że użytkownicy nie pozostawiają śladów online. Nie można śledzić, które strony są otwierane i z jakich usług się korzysta. Jednocześnie Secure VPN omija geobloki. Jeśli na przykład niektóre strony są dostępne tylko z USA, Kanady lub Anglii, VPN omija tę blokadę.

Użytkownicy komputerów PC mogą cieszyć się również z tego, że nie można ich szpiegować za pomocą kamery internetowej.Norton 360 przejmuje kontrolę nad kamerą za pośrednictwem SafeCam. Program pełni rolę ochroniarza, który kontroluje dostęp do sprzętu. Ponieważ oprogramowanie jest umiejscowione między systemem operacyjnym a kamerą, nie można obejść jego ochrony. Mówiąc krótko: do kamery prowadzą tylko jedne drzwi, a przed nimi stoi Norton.

Jeśli dzieci mają dostęp do urządzeń, zintegrowane funkcje kontroli rodzicielskiej pozwalają ograniczyć lub uniemożliwić przeglądanie określonych stron lub korzystanie ze specjalnych usług online. Zintegrowany menedżer haseł zapewnia, że nieupoważnione osoby nie będą miały dostępu do kont użytkownika. Pozwala także użytkownikom używać bezpiecznych haseł w każdym miejscu w sieci - wystarczy, że zapamiętają tylko hasło do menedżera haseł.

Wymagania systemowe:

PC i Mac: System operacyjny: przynajmniej Windows 7 lub przedostatni MacOS 

Sprzęt: procesor o częstotliwości taktowania co najmniej 1 GHz Pamięć RAM przynajmniej 256 MB, przynajmniej 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym. 

Urządzenia mobilne: przynajmniej Android 6.0 lub przedostatni iOS

Linki przekierowujące do "Norton 360 Deluxe"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Norton 360 Deluxe - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat