Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Norton 360 Premium

Norton 360 Premium
139,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
 • Symantec
 • 101025-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta...więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Premium"

Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta włączy się automatycznie po upływie okresu. Aby tego uniknąć, automatyczne przedłużenie można wyłączyć po aktywowaniu oprogramowania.

Nazwanie Norton 360 Premium programem antywirusowym lub rozwiązaniem zwalczającym złośliwe oprogramowanie nie oddaje mu sprawiedliwości. Jego producent, firma Symantec, o wiele bardziej wszechstronnie niż wielu innych producentów podchodzi do tematu „bezpieczeństwa”. Ochrona ma tutaj wiele poziomów. Zarówno w ujęciu poziomym (ochrona przed każdego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, liczba i klasa chronionych urządzeń), jak i pionowym (ochrona prywatności i kontrola rodzicielska). Konfiguracja jest tak łatwa, że nawet osoby które nie interesują się technologią, nie będą miały z nią żadnych problemów.

Kup Norton 360 Premium: kluczowe zalety oprogramowania zabezpieczającego

 • Chroni komputery PC, smartfony (Android, iOS), komputery Mac i tablety
 • Narzędzia do ochrony prywatności
 • Ochrona przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym
 • Obietnica Norton AntiVirus
 • Bezpieczna sieć VPN
 • Bardzo prosta konfiguracja
 • Kontrola rodzicielska
 • Menedżer haseł

Chroń wszystkie urządzenia w swoim domu szybko i łatwo dzięki Norton 360 Premium

W prywatnych gospodarstwach domowych stale rośnie liczba urządzeń z dostępem do Internetu. Zwłaszcza w rodzinach standardem jest kilka komputerów, smartfonów, a nierzadko także tabletów. Z kolei ochrona przed zagrożeniami jest zwykle niedostateczna. Urządzenia mobilne, takie jak smartfony, prawie nigdy nie mają zabezpieczeń. Nawet w przypadku komputerów często występują poważne braki. Przyczyny tego są całkiem zrozumiałe. Zabezpieczenie wszystkich urządzeń może się okazać bardzo drogie.

Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Premium, decydują się na odpowiednie rozwiązanie. Proces zabezpieczenia jest więc stosunkowo niedrogi. Ponieważ Norton może w takim samym stopniu chronić komputery PC, MacOS, smartfony i tablety z systemem iOS lub Android, rodziny nie mają się już czym martwić. Wszystkie urządzenia codziennego użytku z dostępem do Internetu są chronione przez Norton 360 Premium.

Konfiguracja wymaga tylko kilku kliknięć myszą. W przypadku komputera PC wystarczy na przykład sześć kliknięć, aby oprogramowanie zaczęło działać. W przypadku Maca jest podobnie. Na smartfony i tablety wystarczy pobrać aplikację i aktywować ją. Program sam się skonfiguruje. Niewprawieni użytkownicy, którzy zakupią Norton 360 Premium, nie muszą praktycznie nic robić. Interfejs składa się z pięciu do siedmiu elementów (w zależności od urządzenia) - z których bezpieczeństwo urządzenia jest włączone domyślnie. Można na przykład wybrać dodatkowo, czy VPN ma działać, czy nie. Użytkownicy znający się na komputerach mogą bardziej zagłębić się w szczegóły. Jeśli potrzebujesz programu, który zajmie się zagrożeniami i zostawi cię w spokoju, to rozwiązanie jest doskonałym wyborem.

Kup Norton 360 Premium i chroń się przed tymi zagrożeniami

Norton 360 Premium chroni przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem. Nie ma znaczenia, czy atakują wirusy, trojany, oprogramowanie szpiegujące lub oprogramowanie typu ransomware, które służy do szantażowania i wyłudzania okupu za dane: dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy są zawsze chronieni. Ochrona przed zagrożeniami odbywa się w czasie rzeczywistym.Norton daje nawet obietnicę antywirusową: dzięki eksperckiemu programowi zawsze można usunąć szkodliwe oprogramowanie z komputera. Jeśli się to nie uda, Symantec zwraca cenę zakupu.

Nową formę bezpieczeństwa oferuje też menedżer haseł. Wiele osób używa wszędzie tego samego hasła, które jest zbyt łatwe do odgadnięcia w sieci. Menedżer haseł rozwiązuje ten problem: bezpiecznie tworzy hasła i samodzielnie je wstawia. Użytkownicy potrzebują tylko jednego hasła - tego do menedżera.

Norton 360 Premium chroni prywatność

Mając program Norton, użytkownicy chronią swoją prywatność przed zbyt wścibskimi oczami. Wirtualna prywatna sieć „Secure VPN” gwarantuje na przykład, że użytkownicy nie mogą być śledzeni podczas aktywności online. Jednocześnie umożliwia zniesienie tzw. geobloków. Niektóre usługi lub strony internetowe są zasadniczo dostępne tylko z niektórych krajów. Z Mit Norton Secure VPN można obejść ten problem.

Widok użytkowników zaklejających swoje kamery w obawie przed podglądaniem to już niemal codzienność.Właściciele komputerów PC, którzy kupią Norton 360 Premium, nie będą już musieli się tego obawiać. „SafeCam” uniemożliwia bowiem niezauważone szpiegowanie.Norton przejmuje wyłączną kontrolę nad aparatem i zapobiega wszelkim nadużyciom.

Zintegrowana z oprogramowaniem kontrola rodzicielska pomaga rodzicom w dbaniu o to, aby ich dzieci miały dostęp tylko do stron odpowiednich do ich wieku. Dzięki temu dzieci mogą bez obaw odkrywać różnorodność Internetu. Z wiekiem rodzice mogą bez problemu dostosować ustawienia.

Wymagania systemowe

Sprzęt: procesor minimum 1 GHz, minimum 256 MB pamięci RAM, dysk twardy minimum 300 MB

Oprogramowanie: co najmniej Windows 7, MacOS High Sierra, Android 6, iOS 10

 

Linki przekierowujące do "Norton 360 Premium"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Norton 360 Premium - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat