Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Norton 360 Standard

Norton 360 Standard
74,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
 • Symantec
 • 101023-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta...więcej

Informacje o produkcie "Norton 360 Standard"

Uwaga: Po zakupie i aktywowaniu oprogramowania, automatyczne przedłużenie w cenie producenta włączy się automatycznie po upływie okresu. Aby tego uniknąć, automatyczne przedłużenie można wyłączyć po aktywowaniu oprogramowania.

Norton 360 Standard: kompleksowa ochrona wszystkich urządzeń

Norton 360 Standard to program antywirusowy, który nie jest powiązany z określonym systemem operacyjnym ani klasą urządzenia. Oprogramowanie może działać na komputerze PC, komputerze MacOS oraz smartfonie lub tablecie. Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Standard, skorzystają z kompleksowej ochrony. Ze względu na wyjątkową inteligencję wyróżnia się on spośród innych programów antywirusowych.

Kup Norton 360 Standard: najważniejsze funkcje w skrócie

 • Ochrona przed spyware
 • Antywirus
 • Ochrona przed ransomware
 • Pamięć na kopie zapasowe w chmurze
 • Menedżer haseł
 • Safe-Cam dla komputera PC
 • VPN
 • Obietnica ochrony antywirusowej
 • Firewall na PC i Mac

Kompleksowa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem: Norton 360 Standard zaczyna działać tam, gdzie inne rozwiązania się poddają

Klasycznie programy antywirusowe zapewniają ogólną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Oznacza to, że bronią przed wszelkiego rodzaju „szkodnikami”. Oprócz wirusów oprogramowanie chroni na przykład przed trojanami. Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Standard, mogą liczyć na to, że ich obrońca pójdzie jeszcze o krok dalej. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie antyszpiegowskie, które chroni użytkownika przed szpiegowaniem. Rozpoznawane i wyłączane są na przykład keyloggery. Zapewniona jest również ochrona przed ransomware. Danych użytkownika nie można przechwycić jako „zakładników” w celu wyłudzenia okupu.

Twórcy programu Norton zintegrowali również funkcje specjalne, aby zaoferować naprawdę przydatne na co dzień, wyrafinowane oprogramowanie antywirusowe. Pakiet obejmuje 10 GB pamięci w chmurze do tworzenia kopii zapasowych. W przypadku utraty danych można je szybko i łatwo odzyskać. Program uruchomiony na komputerze PC lub Mac zawiera także firewall. W ten sposób szkodliwe oprogramowanie nie może przeniknąć do systemu.Twórcy programu Norton są tego tak pewni, że składają obietnicę ochrony antywirusowej: jeśli nie uda się usunąć wirusa, Norton zwróci cenę zakupu subskrypcji.

Kup Norton 360 Standard i skutecznie chroń swoją prywatność

Norton 360 Standard to nie tylko rozwiązanie do zabezpieczania wszelkiego rodzaju urządzeń. Broni ono także prywatności użytkownika. Menedżer haseł pomaga na przykład użytkownikom unikać używania wszędzie tego samego hasła. Prawdopodobieństwo udanego włamania, które może mieć fatalne konsekwencje, jest zatem znacznie mniejsze. Dla komputerów PC Norton oferuje również tak zwany „SafeCam”. Użytkownicy komputerów zaklejający swoje kamery internetowe to obecnie powszechny widok. Obawiają się oni, że hakerzy mogą uzyskać dostęp do kamery, aby ich szpiegować.

Użytkownicy, którzy kupią Norton 360 Standard, nie muszą się już o to martwić. Dostęp do systemu operacyjnego lub innego oprogramowania jest uniemożliwiony. Aby korzystać z kamery, trzeba poprosić o to program antywirusowy.Następnie prosi on użytkownika o autoryzację.

Prywatność użytkownika jest chroniona także przez Secure VPN. Poprzez tę „zabezpieczoną wirtualną sieć prywatną” Norton 360 Standard zapewnia użytkownikom anonimowość w sieci i niepozostawianie śladów.Sieci VPN działają w następujący sposób: użytkownicy w rzeczywistości otwierają strony internetowe lub usługi online z innego urządzenia - na przykład serwera w Anglii, USA lub Rosji. Widoczny jest tylko adres IP tego serwera. Informacje są przekazywane do faktycznego użytkownika za pośrednictwem niedostępnego, doskonale zaszyfrowanego tunelu danych. Użytkownik pozostaje przy tym niewidoczny. Przyjemny efekt uboczny: dzięki VPN można również ominąć geobloki. Jeśli na przykład niektóre strony są dostępne tylko z USA, amerykański serwer VPN umożliwia dostęp do nich.

Model subskrypcyjny

Użytkownicy mogą zasubskrybować oprogramowanie Norton 360 Standard na okres jednego roku. Przy braku działania okres ten zostanie przedłużony o kolejne dwanaście miesięcy. Przypomnienie o upływie terminu wypowiedzenia jest jednak wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem. Wersja Standard nadaje się tylko dla jednego urządzenia. Użytkownicy muszą więc zdecydować, czy chcą chronić smartfon, tablet, czy komputer Mac lub PC. Aby zabezpieczyć co najmniej pięć urządzeń, należy wybrać Norton 360 Deluxe lub Premium. W ten sposób za pomocą tylko jednego oprogramowania można chronić kilka urządzeń.

Wymagania systemowe

System operacyjny: przynajmniej Windows 7, MacOS High Sierra, Android 6.0, iOS 10

Sprzęt (tylko dla PC i Mac): procesor przynajmniej 1 GHz (32 lub 64 Bit), pamięć RAM 256 MB, dysk twardy 300 MB

 

Linki przekierowujące do "Norton 360 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Norton 360 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat