Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Bitdefender Antivirus Plus 2019

Bitdefender Antivirus Plus 2019
79,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Bitdefender
  • 100554-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
Dla użytkowników systemu Windows Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest dopracowanym programem...więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus 2019"

Dla użytkowników systemu Windows Bitdefender Antivirus Plus 2019 jest dopracowanym programem antywirusowym, oferującym dużą wartość dodaną. Podczas gdy chroni ich wysoce skuteczne zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem, mają cały czas kontrolę nad swoimi danymi. Program zabezpiecza nie tylko przed wirusami, lecz także przed robakami, trojanami, rootkitami, spyware, exploitami zero-day i nie tylko. Ulepszona wielostopniowa ochrona przed ransomware obejmuje między innymi warstwę ochrony danych takich jak obrazy, muzyka itp. przed szyfrowaniem przez oprogramowanie szantażujące. Podczas korzystania z Internetu użytkownik jest informowany o potencjalnych stronach phishingowych, nawet zanim je odwiedzi. Dzięki temu dane finansowe i hasła pozostają bezpieczne. Praktyczne rozwiązanie: gdy oprogramowanie rozpozna zagrożenie ze strony złożonych wirusów, uruchamia komputer ponownie w trybie odzyskiwania, aby usunąć szkodliwe oprogramowanie przed uruchomieniem systemu Windows. Aby podejrzane programy w ogóle nie dostawały się do komputera, Bitdefender Antivirus monitoruje aktywne aplikacje pod kątem nietypowego zachowania.

Bitdefender Antivirus Plus 2019 nie spowalnia komputera

Najnowsza wersja oferuje zoptymalizowaną prędkość i funkcje podnoszące wydajność. Na przykład nowy Autopilot działa jak „doradca ds. bezpieczeństwa” i proponuje działania dostosowane do wymagań systemu komputera i zachowań użytkownika.Skanowanie antywirusowe, które dawniej negatywnie wpływało na wydajność komputera, teraz jest wykonywane w „Global Protective Network”, czyli w chmurze Bitdefender. Zawartość plików nie jest oglądana, a prędkość systemu jest taka, jakby w ogóle nie odbywało się skanowanie. Do ochrony zasobów systemu przyczynia się także technologia „Bitdefender Photon”, która umożliwia programowi antywirusowemu dopasowanie się do danej konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Zainstalowanie pakietu Bitdefender Antivirus Plus 2019 na laptopie pozwala ponadto wydłużyć żywotność baterii. Program samoczynnie dopasowuje ustawienia systemu – na przykład te dotyczące chłodzenia lub połączenia przez Bluetooth – w taki sposób, aby zapewnić oszczędzanie energii. Właściwością programu Bitdefender Antivirus Plus 2019 korzystną dla każdego komputera jest rozpoznawanie, czy komputer pracuje w trybie gier, oglądania filmów lub pracy. Odpowiednio do sytuacji Bitdefender przestaje wyświetlać wyskakujące komunikaty, dopasowuje ustawienia grafiki lub zatrzymuje nieistotne procesy w tle.

Rozwiązanie chroniące prywatność i dane w sieci

Bitdefender Antivirus Plus 2019 informuje ostrzega przed groźnymi linkami, zarówno w wyszukiwarkach, jak i w sieciach społecznościowych. Jest to tak samo przydatne, jak funkcja „niszczarki plików”, która usuwa pliki w taki sposób, aby na komputerze nie pozostał po nich żaden ślad. Firmy i użytkownicy prywatni mogą być pewni bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej. Do transakcji bankowych służy specjalna przeglądarka, która chroni je przed próbami oszustwa. Dodatkowo narzędzie „Bitdefender Safepay” umożliwia bezpieczne automatyczne wstawianie danych kart kredytowych. Nie tylko do tych danych, lecz także do haseł i innych wrażliwych informacji przeznaczony jest menedżer haseł, który w zautomatyzowany sposób wypełnia formularze online i proponuje bezpieczne hasła. Oprogramowanie zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo poprzez ocenę luk w zabezpieczeniach. Poszukuje luk takich jak przestarzałe oprogramowanie, brakujące aktualizacje zabezpieczające systemu Windows, czy niebezpieczne ustawienia systemowe. Użytkownicy urządzeń mobilnych również mogą chronić je za pomocą programu Bitdefender oraz skanować całą sieć swoich urządzeń za pomocą aplikacji mobilnej Bitdefender Central. Można założyć konto użytkownika Bitdefender, aby sterować ochroną wszystkich urządzeń poprzez przeglądarkę oraz przez system iOS lub Android. Aplikacja umożliwia dodatkowo aktualizowanie zabezpieczeń w dowolnym momencie, a także bezpośredni kontakt z działem wsparcia.

Ochrona antywirusowa dla firm i osób prywatnych

Program antywirusowy cenionego rumuńskiego producenta Bitdefender jest skierowany do różnych grup docelowych. Jest pomocny dla użytkowników, którzy chcą chronić przed zagrożeniami swój domowy komputer PC. W takim przypadku można zakupić pojedynczą licencją na okres od roku do trzech lat. Dane użytkownika oraz jego kontakty są wtedy chronione przed samoczynnie rozprzestrzeniającymi się wirusami. Program jest też dobrym rozwiązaniem dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub wykonujących wolne zawody i pracujących z systemem Windows. Skorzystają one zwłaszcza z funkcji takich jak „niszczarka plików” i „skanowanie luk zabezpieczeń systemu”. Firmy zatrudniające pracowników mogą zakupić jednorazowo oryginalne licencje na kilka komputerów. Pozwala to oszczędzić czas i koszty oraz zagwarantować ochronę wszystkich ważnych komputerów firmowych przed szkodliwym oprogramowaniem. W Lizengo można w prosty sposób kupić oprogramowanie Bitdefender Antivirus Plus 2019 i od razu je pobrać.

System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1 lub wyższa wersja
Procesor: Dual-Core 1,6 GHz
RAM: 1 GB
Dysk twardy: 2 GB wolnego miejsca na dysku
Przeglądarka: Google Chrome od wersji 34 lub Mozilla Firefox od wersji 30 lub Internet Explorer od wersji 10

Linki przekierowujące do "Bitdefender Antivirus Plus 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Bitdefender Antivirus Plus 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat