Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Kaspersky Anti-Virus 2019

Kaspersky Anti-Virus 2019
119,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Kaspersky
  • 100550-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
Coraz większa ilość zagrożeń czyhających w Internecie powoduje, że ochrona antywirusowa jest...więcej

Informacje o produkcie "Kaspersky Anti-Virus 2019"

Coraz większa ilość zagrożeń czyhających w Internecie powoduje, że ochrona antywirusowa jest ważniejsza niż kiedykolwiek do tej pory. Również w najnowszej wersji oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2019 eksperci ds. bezpieczeństwa firmy Kaspersky Labs wprowadzili do wydajnego pakietu zabezpieczeń kilka istotnych udoskonaleń. Kompleksowa ochrona przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz pojawiającym się coraz częściej oprogramowaniem szantażującym sprawia, że zaawansowane oprogramowanie zabezpieczające to podstawa każdego laptopa czy komputera stacjonarnego, czy to w domu, czy w biurze.

Maksymalne bezpieczeństwo dzięki opartej na chmurze ochronie hybrydowej

Aby reagować na coraz bardziej złożone zagrożenia i ewoluujące złośliwe oprogramowanie, również Kaspersky Anti-Virus 2019 konsekwentnie stawia na połączenie z chmurą. Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze i połączeniu z Internetem uruchamia się inteligentny mechanizm ochronny. Kaspersky Anti-Virus korzysta w czasie rzeczywistym z centralnej bazy danych, dzięki czemu potrafi szybko i skutecznie chronić nawet przed całkiem nowymi zagrożeniami. Dzięki wydajnej funkcji rozpoznawania użytkownicy Kaspersky Anti-Virus 2019 mogą się cieszyć proaktywną ochroną przed wirusami. 

Jeżeli na urządzeniu dowolnego użytkownika zostanie wykryte nowe zagrożenie, jego sygnatura zostaje zapisana w czasie rzeczywistym w bazie danych, która jest regularnie i całkowicie automatycznie aktualizowana. Dopełnieniem pakietu bezpieczeństwa jest rozszerzona funkcja wykrywania luk w zabezpieczeniach, służąca skutecznej ochronie przed exploitami, a także wydajna funkcja antyphishingowa, chroniąca użytkowników programu Kaspersky przed próbami wyłudzeń cyfrowych danych.

Całkowicie nowe funkcje programu Kaspersky Anti-Virus 2019

Najnowszą wersję wyposażono w wiele szczegółowych udoskonaleń. Należy do nich między innymi badanie skryptów za pomocą Antimalware Scan Interface (AMSI). Ten komponent dostępny od wersji Microsoft Windows 10 umożliwia badanie skryptów i innych obiektów oraz powiadamianie użytkownika o ewentualnych zagrożeniach. Oprócz ochrony sieci domowej za pomocą Network Attack Blocker, zintegrowanej w aktualnej wersji, użytkownicy programu antywirusowego mogą też dezaktywować rozszyfrowywanie certyfikatów rozszerzonej walidacji oraz korzystać z lepszej kontroli połączeń szyfrowanych.

Intuicyjna obsługa i elastyczny model licencjonowania

Tym, którzy nie chcą, aby oprogramowanie antywirusowe przeszkadzało im podczas skupionej pracy, wersja Anti-Virus 2019 spodoba się między innymi ze względu na poprawione wyświetlanie komunikatów. Teraz podczas pracy użytkownika w trybie pełnoekranowym nie są wyświetlana żadne niekrytyczne powiadomienia. Dodatkowo firma Kaspersky Labs uporządkowała okno „Tools” poprzez pogrupowanie funkcji programu według kategorii, dzięki czemu praca z programem jest znacznie łatwiejsza dla mniej doświadczonych użytkowników. 

Decydując się na ochronę antywirusową firmy Kaspersky, można skorzystać z elastycznego modelu abonamentów. Użytkownicy mają do wyboru kilka rodzajów licencji. Oprócz rocznej licencji standardowej, która umożliwia korzystanie z oprogramowania na jednym komputerze, dostępne są także pakiety 3 lub 5 licencji w niższej cenie. Można też od razu zakupić licencje pojedyncze lub na wiele urządzeń na okres dwóch lat. Podsumowując, Kaspersky Anti-Virus 2019 to atrakcyjny i wydajny pakiet, idealnie dopasowany do potrzeb użytkowników prywatnych.

Platforma Windows
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesor Procesor co najmniej 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) - zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Co najmniej 1 GB RAM (32 bit), zalecane co najmniej 2 GB RAM (64 bit)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Co najmniej 1150 MB miejsca na dysku systemowym
Ekran 1024 x 600 pikseli (minimum)
Pozostałe Połączenie z Internetem do aktywacji i instalacji oprogramowania Kaspersky Anti-Virus oraz aktualizacji baz danych i korzystania z Kaspersky Security Network
Linki przekierowujące do "Kaspersky Anti-Virus 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Kaspersky Anti-Virus 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat