Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Kaspersky Internet Security 2019

Kaspersky Internet Security 2019
89,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Kaspersky
  • 100551-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
Wydajnego oprogramowania zabezpieczającego Kaspersky Internet Security 2019 nie może zabraknąć...więcej

Informacje o produkcie "Kaspersky Internet Security 2019"

Wydajnego oprogramowania zabezpieczającego Kaspersky Internet Security 2019 nie może zabraknąć na żadnym laptopie lub komputerze stacjonarnym, ponieważ, jak pokazują statystyki, w Internecie czyha coraz więcej zagrożeń. Sercem najnowszego pakietu bezpieczeństwa firmy Kaspersky Labs jest kompleksowa ochrona przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, należąca także do oprogramowania Kaspersky Anti-Virus 2019. Gwarantuje skuteczną ochronę komputerów z systemem Windows lub Mac, a także urządzeń mobilnych przed wirusami, robakami, złośliwym oprogramowaniem i występującym coraz częściej oprogramowaniem szantażującym.

Ale to jeszcze nie wszystko: Kaspersky Internet Security 2019 to o wiele więcej niż program antywirusowy, chroni bowiem przed wyłudzaniem danych podczas korzystania z bankowości internetowej, pomaga w ochronie prywatności i oferuje zabezpieczenie PIN-ów i haseł przed kradzieżą danych. Ponadto oprogramowanie obejmuje indywidualnie konfigurowany mechanizm kontroli rodzicielskiej, za pomocą którego można blokować niepożądane treści i zarządzać dostępem do sieci społecznościowych.

Bezpieczne korzystanie z Internetu dzięki ochronie opartej na chmurze

Aby móc zawsze jak najszybciej reagować na nowe zagrożenia, eksperci firmy Kaspersky Labs postawili w najnowszej wersji swojego pakietu bezpieczeństwa na bezpośrednie połączenie z chmurą. Dzięki temu mechanizmowi wszyscy użytkownicy od razu mogą skorzystać z tego, że jakieś urządzenie innego użytkownika wykryje nowe zagrożenie i zapisze je w stale aktualizowanej bazie danych online. W ten sposób za pomocą aktualizacji sygnatur można reagować na zagrożenia niemal w czasie rzeczywistym. Do tego dochodzi także skuteczna ochrona przed różnymi exploitami, która jest możliwa dzięki ulepszonemu wykrywaniu luk w zabezpieczeniach.

Bezpieczeństwo we wszystkich obszarach cyfrowego życia

Kolejnym bardzo ważnym elementem pakietu Kaspersky Internet Security 2019 jest zabezpieczenie płatności internetowych przez zintegrowany mechanizm antyphishingowy, który niezawodnie ostrzega użytkownika przed sfałszowanymi stronami internetowymi banków i operatorów płatności. W tym pakiecie oprogramowania kluczowa jest też ochrona prywatności. Czy chodzi o tożsamość użytkownika podczas korzystania z bankowości internetowej, robienia zakupów przez Internet, czy korzystania z portali społecznościowych, czy też w kwestii ochrony domowego komputera, najnowsza wersja Kaspersky Internet Security oferuje kompleksowe bezpieczeństwo.

Użytkownicy kamer internetowych są chronieni przed nadużyciami ze strony przestępców, a rodzice mają możliwość aktywnego chronienia dzieci poprzez blokowanie pobierania plików lub wysyłania danych osobowych. Pakiet bezpieczeństwa Internet Security Multi-Device umożliwia korzystanie z kompleksowego zabezpieczenia zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i na urządzeniach z systemem Mac.

Nowe funkcje Kaspersky Internet Security 2019

Wersja 2019 oprogramowania zabezpieczającego jest wyposażona w liczne szczegółowe ulepszenia, które znacznie ułatwiają obsługę i zapobiegają zakłócaniu pracy przez oprogramowanie. Zmodyfikowany został na przykład system powiadamiania, który teraz podczas pracy w trybie pełnoekranowym wyświetla jedynie krytyczne komunikaty, nie przerywając użytkownikowi pracy uciążliwymi wyskakującymi oknami.

Do tego dochodzi także możliwość otwierania specjalnych stron internetowych za pomocą symbolu od razu w bezpiecznej przeglądarce, a także poprawiony komponent antybanerowy. Dzięki niemu w najnowszej wersji można skonfigurować filtr dla konkretnych banerów, które mają być blokowane przez Kaspersky Internet Security. Nowością jest także znacznie ulepszona wersja narzędzia do usuwania zbędnego lub niechcianego oprogramowania, której obsługa jest teraz o wiele bardziej intuicyjna.

Odpowiednia wersja do każdych wymagań

Ci, którzy chcą chronić większą liczbę urządzeń, mogą teraz oprócz rocznej pojedynczej licencji zakupić także licencje do zainstalowania na 3 lub 5 komputerach stacjonarnych lub laptopach. Można także zakupić pakiet od razu na dwa lata, aby korzystać z kompleksowej ochrony systemu Kaspersky Internet Security 2019 w wyjątkowo korzystnej cenie.

Platforma Windows
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10
Procesor Procesor co najmniej 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) - zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Co najmniej 1 GB RAM (32 bit), zalecane co najmniej 2 GB RAM (64 bit)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Co najmniej 1150 MB miejsca na dysku systemowym
Ekran 1024 x 600 pikseli (minimum)
Pozostałe Połączenie z Internetem do aktywacji i instalacji oprogramowania Kaspersky Anti-Virus oraz aktualizacji baz danych i korzystania z Kaspersky Security Network
Linki przekierowujące do "Kaspersky Internet Security 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Kaspersky Internet Security 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat