Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Kaspersky Total Security 2019

Kaspersky Total Security 2019
149,99 zł

zVAT

Urządzeń / Lata:

Download + Klucz
  • Kaspersky
  • 100561-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
Specjaliści ds. bezpieczeństwa IT firmy Kaspersky Labs oferują produkt premium...więcej

Informacje o produkcie "Kaspersky Total Security 2019"

Specjaliści ds. bezpieczeństwa IT firmy Kaspersky Labs oferują produkt premium Kaspersky Total Security 2019, który po raz kolejny wznosi się na nowy poziom dzięki mniejszym i większym nowościom. Pakiet zapewnia nie tylko kompleksową ochronę przed wirusami, trojanami, złośliwym oprogramowaniem itp., lecz także umożliwia skuteczne zabezpieczenie przed wyłudzaniem danych i innymi atakami na prywatność użytkownika. Sercem tego oprogramowania zabezpieczającego jest hybrydowy skaner wirusów działający w czasie rzeczywistym. 

Dzięki połączeniu poprzez chmurę wykorzystuje on zbiorową inteligencję milionów komputerów do natychmiastowego rozpoznawania i zapisywania w bazie danych nieznanych dotąd wirusów – i to niemal w czasie rzeczywistym. Użytkownicy KasperskyTotal Security mogą więc dzięki regularnym aktualizacjom liczyć na ochronę nawet krótko po pojawieniu się nowego zagrożenia. Działanie zabezpieczające w wersji 2019 jest dodatkowo wzmocnione przez poprawione rozpoznawanie luk w zabezpieczeniach.

Ochrona prywatności podczas zakupów i korzystania z bankowości

Coraz więcej transakcji pieniężnych odbywa się przez Internet, dlatego optymalnie zabezpieczony komputer to podstawa. Kaspersky Total Security 2019 przekonuje w tym zakresie funkcją antyphishingową, która ostrzega użytkowników przed fałszywymi stronami internetowymi banków i operatorów płatności i w ten sposób zapobiega dostaniu się w niepowołane ręce danych kont, PIN-ów bądź też danych dostępu do innych stron. 

Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia technologia „Safe Money”. Dzięki opcjonalnemu wprowadzaniu haseł przy użyciu wirtualnej klawiatury pozwala skutecznie ukrócić przechwytywanie znaków wpisywanych przy użyciu fizycznej klawiatury. Dodatkowo hasła można wygodnie przechowywać w zintegrowanym menedżerze haseł.

Dzięki aktualnej wersji Total Security również dzieci mogą bezpiecznie korzystać z sieci. Rodzice mają nie tylko możliwość indywidualnego blokowania pobierania plików i nieodpowiednich treści, lecz także mogą zablokować podawanie danych osobowych, takich jak adres czy numer telefonu. W indywidualnych ustawieniach profili można także na przykład wyłączyć kamerę internetową, zapobiegając w ten sposób wglądowi obcych osób do domu lub pokoju dziecka.

Maksymalne bezpieczeństwo danych i dokumentów

Kaspersky Total Security 2019 chroni także ważne dane. Dzięki zoptymalizowanej funkcji kopii zapasowej w chmurze użytkownicy mogą z taką samą łatwością zabezpieczać ważne dokumenty i pliki, jak filmy czy zdjęcia z wakacji. Oprogramowanie chroni także dane zapisywane w chmurze, zwłaszcza że dane te można umieścić w wirtualnym sejfie danych. 

Sejf danych jest dodatkowo chroniony przez 256-bitowe szyfrowanie AES, które niemal całkowicie uniemożliwia dostęp niepowołanych osób. A gdy wrażliwe dane są już niepotrzebne, można je nieodwracalnie zniszczyć jednym kliknięciem myszy za pomocą dołączonej do pakietu niszczarki danych. Aby danie nie zostały przypadkowo utracone, oprogramowanie umożliwia sterowane czasowo wykonywanie kopii zapasowych.

Niezakłócona praca

Dla tych, którzy chcą w spokoju pracować w trybie pełnoekranowym, ciągłe komunikaty skanera wirusów są bardzo męczące. Programiści z Kaspersky Labs dostosowali pod tym kątem aktualną wersję swojego produktu premium. Teraz podczas pracy na ekranie wyświetlane są tylko naprawdę krytyczne komunikaty. Dodatkowo w wielu miejscach zmodyfikowano i usprawniono interfejs użytkownika, dzięki czemu nawigacja jest szybsza i wygodniejsza. 

Odpowiednia wersja do każdych potrzeb

Tym, którzy chcą korzystać z dodatkowego bezpieczeństwa na więcej niż jednym komputerze lub laptopie, przyda się możliwość zakupu od razu 3 lub 5 licencji w korzystniejszej cenie. Cena jest jeszcze niższa dla użytkowników, którzy zdecydują się od razu licencję dwuletnią. Również ta wersja jest dostępna zarówno jako pojedyncza licencja, jak i pakiet 3 lub 5 licencji. Kaspersky Total Security 2019 jest więc idealnym produktem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem.

Platforma Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Mac OS
Procesor Procesor co najmniej 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) - zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Co najmniej 2 GB RAM (32 bit / 64 bit), zalecane 4 GB RAM (32 bit / 64 bit)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimum) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalna)
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Co najmniej 16 GB miejsca na dysku systemowym (32 bit), 20 GB miejsca na dysku (64 bit)
Ekran 800 x 600 pikseli (minimum)
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalowania z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Kaspersky Total Security 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Kaspersky Total Security 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat