Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Avira Antivirus Pro 2020

Avira Antivirus Pro 2020
79,99 zł

zVAT

PCs / lata:

Download + Klucz
 • Avira
 • 101147-PL
 • Nowy
 • 1 rok
 • Anglik
 • bis zu 12 Stunden
Avira Antivirus Pro 2020 - Kup i skutecznie chroń swoje urządzenia Eksperci Avira zaprzęgają...więcej

Informacje o produkcie "Avira Antivirus Pro 2020"

Avira Antivirus Pro 2020 - Kup i skutecznie chroń swoje urządzenia

Eksperci Avira zaprzęgają do walki z zagrożeniami w Internecie swój nowy produkt Avira Antivirus Pro 2020. Użytkownicy, którzy kupią Avira Antivirus Pro 2020, mogą spodziewać się doskonałej ochrony antywirusowej, która zawiera wszelkie narzędzia potrzebne do korzystania z Internetu bez żadnych obaw. Począwszy od ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym, zintegrowanego aktualizatora oprogramowania i ochrony przeglądarki, aż po funkcje bezpiecznych zakupów i Home Guard, która sprawdza sieć domową pod kątem luk w zabezpieczeniach, narzędzia te zaspokajają wszystkie potrzeby.

Płać i rób zakupy bez obaw

Zabawa kończy się tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze. Dotyczy to zwłaszcza zakupów online, ponieważ dziś celem wszelkiego rodzaju cyberprzestępców są dane kart kredytowych, hasła i kody PIN. Użytkownicy, którzy kupią Avira Antivirus Pro 2020, skorzystają z kompleksowej ochrony w Internecie, która niezawodnie zabezpieczy ich przed przykrymi niespodziankami na następnym wyciągu bankowym. Avira nie tylko blokuje wszystkie rodzaje keyloggerów, lecz także zapobiega nawet najbardziej złożonym atakom phishingowym. Oprogramowanie chroni także użytkowników przed niebezpiecznymi trojanami bankowymi i wykrywa podejrzane witryny internetowe. Dzięki temu dane bankowe, hasła i dane kart kredytowych są bezpieczne.

Ochrona w czasie rzeczywistym z chmury

Avira Antivirus Pro oferuje hybrydową ochronę systemów komputerowych. Opiera się ona na obszernej bazie sygnatur, na podstawie której oprogramowanie szybko identyfikuje znane złośliwe oprogramowanie. Skaner antywirusowy zapewnia jednak niezwykle skuteczną ochronę także przed nieznanymi jeszcze wirusami, właśnie dzięki połączeniu z chmurą. Gdy system wykryje potencjalne zagrożenie, oprogramowanie tworzy cyfrowy odcisk palca.

Jego właściwości i zachowanie są analizowane i zapisywane w chmurze. Dodatkowo system bada podejrzane programy i na podstawie samego ich zachowania może ustalić, czy stanowią one zagrożenie. Dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji, globalny, oparty na chmurze system wykrywania wirusów uczy się każdego dnia i w ten sposób chroni miliony użytkowników na całym świecie w bardzo krótkim czasie.

Avira Antivirus Pro przekonuje wydajnością

Podczas gdy inne skanery antywirusowe wymagają dużych zasobów, edycja 2020 jest w tym względzie bardzo oszczędna, a mimo to wydajna. Nawet na urządzeniach z wolniejszymi procesorami i małą pojemnością pamięci ochrona antywirusowa działa płynnie bez zbytniego spowalniania systemu. Wynika to z efektywnego wykorzystania systemu oraz faktu, że eksperci Avira zrezygnowali w Avira Antivirus Pro 2020 z niepotrzebnych dodatków, a mimo to oferują wszystko, co niezawodnie chroni przed atakami.

Pozostałe funkcje Avira Antivirus Pro 2020

 • Dzięki zintegrowanej ochronie PUA Antivirus Pro 2020 niezawodnie wykrywa niepożądane komponenty programów ukryte w głębi legalnego oprogramowania.
 • Ochrona w sieci proaktywnie blokuje dostęp użytkownika do złośliwych adresów URL i chroni przed atakami phishingowymi.
 • Menedżer zapory ułatwia dostęp do wewnętrznej zapory systemu operacyjnego, dzięki czemu najważniejsze ustawienia są dostępne za pomocą jednego kliknięcia.
 • Dzięki zaimplementowanemu blokowaniu śledzenia, Antivirus Pro uniemożliwia potentatom danych śledzenie śladów użytkowników w sieci.
 • Za pomocą funkcji ochrony poczty e-mail Avira Antivirus Pro 2020 przeszukuje przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail wraz z załącznikami i blokuje potencjalne zagrożenia. (Kompatybilność z klientami poczty e-mail, takimi jak Outlook i usługami internetowymi, takimi jak Gmail.)
 • Użytkownicy, którzy kupią Avira Antivirus Pro 2020, skorzystają z bezpłatnego, nieograniczonego wsparcia klienta przez e-mail i bezpłatną infolinię.
 • Wersja Pro skanera antywirusowego jest dostępna bez reklam.

Wymagania systemowe

Platforma Windows, Mac
System operacyjny Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 8 & Windows 8.1 Pro (64 Bit), Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate, macOS 10.13
Procesor 1 GHz (lub więcej)
Pamięć RAM 2 GB (lub więcej)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy 2 GB wolnego miejsca
Monitor b.d.
Linki przekierowujące do "Avira Antivirus Pro 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Avira Antivirus Pro 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat