Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Avira Internet Security Suite 2020

Avira Internet Security Suite 2020
79,99 zł

zVAT

PCs / lata:

Download + Klucz
  • Avira
  • 101148-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Anglik
  • do 12 godzin
Avira Internet Security Suite 2020 - Kup i skorzystaj z kompleksowego bezpieczeństwa...więcej

Informacje o produkcie "Avira Internet Security Suite 2020"

Avira Internet Security Suite 2020 - Kup i skorzystaj z kompleksowego bezpieczeństwa

Użytkownicy, którzy kupią Avira Internet Security Suite 2020, skorzystają z wieloletniego doświadczenia ekspertów bezpieczeństwa. Dzięki licznym szczegółowym ulepszeniom i nowym funkcjom zabezpieczeń użytkownicy będą dobrze przygotowani na coraz większą liczbę zagrożeń czyhających w Internecie.

Avira Internet Security nie tylko zapewnia automatyczną ochronę w czasie rzeczywistym przed wszystkimi popularnymi zagrożeniami online, lecz także oferuje mechanizmy ochrony przed śledzeniem i szkodliwymi reklamami, automatyczne aktualizacje oprogramowania i sterowników, a także zarządzanie hasłami i tworzenie bezpiecznych haseł. Jeśli chcesz chronić swój komputer przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem reklamowym, trojanami, phishingiem i atakami botnetów, wersja Avira Internet Security 2020 jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Doskonała ochrona dzięki analizie zachowania i funkcjom w chmurze

Kompleksowa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w Internecie oferowana przez Avira Internet Security opiera się nie tylko na klasycznych sygnaturach wirusów, lecz także na pomocy bezpośrednio z chmury. W aktualnej wersji producent zaprzęga do walki z wirusami dwa nowe procesy. Przede wszystkim jest to Avira Protection Cloud. Ta usługa online niesamowicie przyspiesza wyszukiwanie potencjalnych zagrożeń, tworząc cyfrowy odcisk palca potencjalnego intruza i porównując go z danymi w Avira Cloud.

Sygnatura jest tam analizowana w czasie rzeczywistym. W ten sposób praktycznie każdy komputer, na którym zainstalowany jest pakiet Avira, chroni także wiele innych komputerów. Za pomocą zintegrowanej funkcji ochrony ProActive, oprogramowanie bada nieznane programy w oparciu o ich typowe zachowanie. Dzięki temu może łatwo rozpoznać, czy ma do czynienia ze złośliwym oprogramowaniem. Do systemu nie przenikną już niezauważalnie nawet najnowsze zagrożenia, dla których nie ma jeszcze sygnatury w bazach danych.

Bezpieczne przesyłanie poczty e-mail i korzystanie z Internetu

Oprócz klasycznej ochrony przed wirusami, Avira Internet Security Suite oferuje szereg innych funkcji bezpieczeństwa. Należą do nich funkcje bezpieczeństwa odpowiedzialne za ochronę przeglądarek i ruch poczty e-mail. Podczas gdy pobierane pliki są sprawdzane pod kątem potencjalnych wirusów przez zintegrowaną ochronę przeglądarki i funkcja uniemożliwia dostęp do podejrzanych stron, wtyczka zaznacza potencjalnie podejrzane strony podczas wyszukiwania w przeglądarce.

Dzięki zintegrowanemu blokowaniu śledzenia, śledzące pliki cookie i podobne technologie nie mają szans podczas surfowania lub przeglądania sieci społecznościowych przez użytkownika. Uzupełnieniem pakietu jest ochrona poczty e-mail SMTP, POP3 i IMAP, która monitoruje wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail wraz z załącznikami.

Pozostałe funkcje Avira Internet Security Suite 2020

  • Interfejs dla zapory systemu Windows: Microsoft Windows posiada własną potężną zaporę sieciową, ale prawie nikt nie potrafi z niej prawidłowo korzystać. Użytkownicy, którzy kupią Avira Internet Security Suite 2020, otrzymają łatwy w obsłudze interfejs do wbudowanych narzędzi Microsoftu.
  • Menedżer haseł: dzięki menedżerowi haseł niezliczone hasła do kont w mediach społecznościowych, sklepów internetowych i kont e-mail są chronione za pomocą jednego bezpiecznego hasła głównego. Od tej pory użytkownik musi więc pamiętać tylko jedno hasło.
  • Avira Phantom VPN: program anonimizacji umożliwia użytkownikom bezpieczne surfowanie w Internecie bez bycia rozpoznanym. Jest to możliwe dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES i miesięcznemu pakietowi 500 MB danych dostępnemu do anonimowego surfowania.
  • Monitorowanie urządzeń USB: nieznane urządzenia USB są jednym z największych zagrożeń dla współczesnych komputerów. Avira Internet Security niezawodnie sprawdza, czy na podłączonych nośnikach USB i zewnętrznych dyskach twardych nie ma złośliwego oprogramowania, i blokuje zagrożenia.

Wymagania systemowe

PlatformaWindows, Mac
System operacyjnyWindows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 8 & Windows 8.1 Pro (64 Bit), Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate
Procesor1 GHz (lub więcej)
Pamięć RAM2 GB (lub więcej)
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardy2 GB wolnego miejsca
Monitorb.d.
Linki przekierowujące do "Avira Internet Security Suite 2020"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Avira Internet Security Suite 2020 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat