Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 Device CAL

Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 Device CAL
840,00 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100587-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Dzięki Microsoft SQL Server 2017 Standard 1 Device CAL na komputerze firmowym można uzyskać...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 Device CAL"

Dzięki Microsoft SQL Server 2017 Standard 1 Device CAL na komputerze firmowym można uzyskać dostęp do różnorodnych funkcji nowoczesnego systemu bazy danych SQL Server 2017. Każdy użytkownik tego urządzenia będzie mógł skorzystać z licznych raportów i analiz oferowanych przez oprogramowanie SQL. Poza tym usługi integracyjne umożliwiają dostęp do platformy, za pomocą której można rozwiązywać złożone problemy przedsiębiorstwa przy użyciu narzędzi do przetwarzania danych. SQL Server 2017 to elastyczna platforma danych, na której można korzystać z jednolitego interfejsu użytkownika dla wszystkich systemów operacyjnych. Pracownicy firmy mogą tworzyć w tym środowisku aplikacje z wykorzystaniem dowolnie wybranej technologii. Dane przedsiębiorstwa można potem wdrożyć w nowe aplikacje. Niezależnie od tego, ile danych posiada przedsiębiorstwo, SQL Server 2017 oferuje "Cognitive Services" w celu przetwarzania danych ze sztuczną inteligencją.  

Skutecznie zautomatyzowane procesy bazy danych 

Licencja klienta Microsoft SQL Server 2017 Standard 1 Device CAL jest potrzebna, aby z określonego urządzenia firmowego uzyskać dostęp m. in. do kompleksowych funkcji bazy danych. W wersji 2017 te i inne funkcje zostały usprawnione pod różnymi względami w porównaniu z dotychczasowymi wersjami oprogramowania. Moduł bazy danych w SQL Server 2017 pełniący ważną funkcję zabezpieczającą i przetwarzającą dane może sprostać nawet najbardziej wymagającym aplikacjom do przetwarzania danych w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Użytkownik może więc np. tworzyć dane OLTP i OLAP. Za pomocą obszernych komponentów aplikacji takich jak QL Server Management Studio można w prosty sposób zarządzać obiektami bazy danych, a SQL Server Profiler zapisuje wydarzenia serwera do późniejszej oceny. 

Wydajne zarządzanie danymi przedsiębiorstwa

Użytkownicy Microsoft SQL Server 2017 Standard 1 Device CAL mogą tworzyć indywidualne, rozbudowane aplikacje w dowolnym języku programowania. Aplikacje te można uruchomić za pomocą SQL Server 2017 w kontenerach Windows, Linux i Docker. Poza tym w oprogramowaniu bazy danych wbudowana jest sztuczna inteligencja, co ułatwia szybki wgląd w duże ilości danych. W razie potrzeby można połączyć wewnątrzfirmowe dane z danymi z całego świata, aby uzyskać nowe zestawienia. W standardowej edycji SQL Server dostępne są podstawowe funkcje do wielowymiarowego modelowania i do modelów tabelarycznych. Wersja 2017 popularnego oprogramowania biznesowego o wysokiej skalowalności i niezawodnej dostępności. Użytkownicy mają dostęp do różnych funkcji hurtowni danych, takich jak kompresja danych lub mechanizm Change Data Capture. Można przejrzyście zarządzać różnymi hurtowniami tematycznymi i korzystać z nich.

Różnice w porównaniu do innych licencji SQL Server 

Edycja SQL Server Standard jest oprogramowaniem spełniającym wymagania średnich przedsiębiorstw. Dlatego oprogramowanie pracuje z maksymalnie 24 rdzeniami, a wielkość bazy danych jest ograniczona do 524 PB. Natomiast w edycji Enterprise obsługiwanych jest wiele rdzeni bez ograniczeń, ponieważ ta nieco droższa wersja jest przeznaczona dla większych przedsiębiorstw. Każda firma potrzebuje jednej licencji dla każdej instancji serwera oraz dodatkowe licencje albo dla użytkowników korzystających z oprogramowania albo dla urządzeń korzystających z danego serwera. Zakupu Microsoft SQL Server 2017 Standard 1 Device CAL oznacza zakup licencji CAL na jedno urządzenie. 

Procesor:
przynajmniej 2 GHz i 2 rdzenie

Pamięć operacyjna:
przynajmniej 4 GB RAM

Miejsce na dysku głównym:
6 GB

Ekran:
rozdzielczość przynajmniej 800 x 600 (Super VGA)

Łączność:
podłączenie do Internetu 

System operacyjny:

Windows: 
Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 lub Windows 8 do Windows 10

Linux: 
Red Hat Enterprise Linux 7.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP2 lub Ubuntu 16.04, 
Docker Engine 1.8+ dla implementacji opartych na kontenerach: 3,25 GB RAM; system plików XFS lub EXT4

Inne: 
.NET 4.6 (do wyboru silników bazy danych, usług danych podstawowych i replikacji)

Dodatkowe wymagania:
w zależności od konfiguracji systemu i wybranego zakresu zastosowań

Linki przekierowujące do "Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 Device CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 Device CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat