Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL

Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL
840,00 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100585-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft SQL Server 2017 User CAL oferuje oparty na użytkowniku dostęp do popularnego...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL"

Microsoft SQL Server 2017 User CAL oferuje oparty na użytkowniku dostęp do popularnego na całym świecie systemu zarządzania bazami danych SQL Server. Właściciel licencji może uruchomić oprogramowanie na różnych urządzeniach w firmie. Dzięki temu można optymalnie wykonać ważne procesy biznesowe. Różne nowoczesne funkcje silnika bazy danych umożliwiają skuteczną ocenę i zapisywanie danych firmowych. SQL Server 2017 oferuje między innymi 
automatyczną optymalizację bazy danych, za pomocą której użytkownicy mogą lepiej zrozumieć i rozwiązać ewentualne problemy dotyczące wydajności zapytań. To oprogramowanie do bazy danych ma bardzo małą podatność na zagrożenia, ponieważ zapisane i przenoszone dane są chronione za pomocą metod uznawanych od wielu lat przez cenione instytucje takie jak baza danych zagrożeń bezpieczeństwa National Institute of Standards and Technology. 

Jeszcze większy wybór

Wersja 2017 oprogramowania SQL Server umożliwia stosowanie nie tylko systemu Windows, lecz również niektórych wersji Linux. W związku z tym ważny jest wymienny sterownik łączności bazy danych Java. Poza tym informatycy w przedsiębiorstwie mogą teraz tworzyć aplikacje za pomocą dowolnie wybranego języka programowania w celu uruchamiania na kontenerach Windows, Linux i Docker. Zakup Microsoft SQL Server 2017 User CAL umożliwi pracownikom firmy dostęp do nowych zestawień danych. Integracja Python i R może zapewnić generowanie nawet miliona prognoz na sekundę. Poza tym nowością w obecnej wersji SQL Server 2017 są bazy danych wykresów. Użytkownicy mogą w razie konieczności skorzystać z mobilnego End-to-End-BI. W ten sposób można przetwarzać surowe dane na przydatne raporty, które można wyświetlać na różnych urządzeniach. 

Złożone analizy i funkcje bazy danych w Microsoft SQL Server 2017 User CAL

Dzięki licencji SQL Server 2017 pracownicy mogą skorzystać z obszernych funkcji takich jak PolyBase do zapytań T-SQL w Hadoop. Także zaawansowani użytkownicy analityki bazy danych skorzystają na usprawnionych procesach. Poza tym programiści firmy mogą skorzystać z tymczasowych tablic udostępnianych od wersji SQL Server 2016, wsparcia JSON oraz danych wykresu. Ponadto raz jeszcze poprawiono Analysis Services (SSAS) dla Microsoft SQL Server 2017. Wprowadzono m. in. tryb tabelaryczny jako standaryzowaną opcję instalacji dla SSAS. Na życzenie można wyświetlać puste elementy w hierarchiach lub stosować nowe źródła danych za pomocą Get Data. W ten sposób obsługiwane są dostępne już źródła danych dla zapytań M. 

Kup Microsoft SQL Server 2017 User CAL

Standardową edycję SQL Server 2017 można zakupić jako licencję w oparciu o dostęp. W średnich przedsiębiorstwach licencja Server / CAL jest zwykle bardziej opłacalna niż licencja w oparciu o rdzenie procesora. Przed zakupem należy ustalić, ile pracowników firmy będzie mieć dostęp do oprogramowania bazy danych. Poza tym każdemu użytkownikowi zostanie przypisana licencja User CAL. CAL oznacza Client Access License (licencja dostępu klienta). Pracownicy biura i administracji zwykle korzystają z SQL Standard Server 2017 na różnych urządzeniach firmowych. Innym rodzajem licencji jest Deivce CAL, czyli dostęp w oparciu o urządzenie. Nadaje się do komputerów magazynowych i skanerów. Należy pamiętać, że nie wystarczy kupić licencji Microsoft SQL Server 2017 User CAL Na każde środowisko systemowe (wirtualna lub fizyczne) należy kupić dodatkowo instancję SQL Server. W Lizengo można łatwo uzyskać wszystkie te licencje. W przypadku dalszych wątpliwości, czy odpowiednim wyborem jest Microsoft SQL Server 2017 User CAL, zespół LIzengo z chęcią udzieli pomocy. 

Procesor: 
przynajmniej 2 GHz i 2 rdzenie

Pamięć operacyjna:
przynajmniej 4 GB RAM 

Miejsce na dysku głównym: 
przynajmniej 6 GB

Grafika:
przynajmniej Super-VGA 800 x 600 

System operacyjny: 
Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 lub Windows 8, Windows 10;
Red Hat Enterprise Linux 7.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP2 lub Ubuntu od 16.04 
dla Linux: Docker Engine 1.8+ , 3.25 GB RAM, XFS lub system plików EXT4

Linki przekierowujące do "Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft SQL Server 2017 Standard - 1 User CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat