Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL

Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL
389,99 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100595-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Licencja Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL umożliwia jednemu użytkownikowi...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL"

Licencja Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL umożliwia jednemu użytkownikowi dostęp do usług systemu Windows Server. Licencji CAL wymaga korzystanie z systemu operacyjnego zarówno w edycji Standard, jak i DataCenter. Posiadacz licencji na użytkownika może korzystać z systemu Windows Server z różnych urządzeń — np. z komputera w biurze lub z notebooka w pociągu. Licencja User CAL to zatem świetne rozwiązanie dla pracowników, którzy nie pracują wyłącznie przy jednym komputerze stacjonarnym. Jeśli firma ma np. wielu pracowników, którzy pracują w domu lub często są w podróży służbowej, warto przemyśleć zakup licencji User CAL zamiast Device CAL. 

Bezpieczne środowisko serwerowe dla przedsiębiorstw

Licencja Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL zawiera Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Ta funkcja systemu Windows Server 2019 chroni przed atakami na poziomie pamięci masowej i jądra. Są w niej wykorzystywane czujniki platformy i może powstrzymać wykonanie szkodliwego kodu. Pomocnym zabezpieczeniem systemu Windows Server 2019 jest także Windows Defender ATP Exploit Guard. Zawiera on cztery elementy, które chronią przed wektorami ataku i blokują typowe zachowanie malware. Także technika Attack Surface Reduction (ASR) zapobiega dostawaniu się kodu malware na komputery pracowników. Elementy sterujące ASR odpierają atak ze strony skryptów lub plików. Do ochrony sieci systemu operacyjnego służy ponadto zablokowanie wszystkich wychodzących procesów na urządzeniach zalogowanego użytkownika, jeśli ich adresatem nie są zaufane hosty lub adresy IP. Minimalizacji szkód powodowanych przez ransomware, malware i inne typy szkodliwego kodu służą także inne środki, jak kontrola dostępu do folderów i ochrona przed wykorzystaniem błędów (exploit). 

Dostęp do zaawansowanego serwerowego systemu operacyjnego

Zakup licencji Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL oznacza także większe możliwości korzystania z obsługi systemu Linux i komputerów wirtualnych. Do tego dochodzą także ulepszenia pakietu Office, jak nowe funkcje trybu fallback HGS i trybu offline. Ponadto uproszczono usuwanie błędów odizolowanych maszyn wirtualnych. Narzędzia trybu sesji VM Connect i Power Shell Direct ułatwiają działania w przypadku utraty połączenia sieciowego z VM i konieczności zaktualizowania jej konfiguracji. Ponadto system Windows Server 2019 obsługuje wykonywanie Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux i SUSE Linux Enterprise Server w maszynach wirtualnych. Ulepszono też przetwarzanie HTTP/2 przez Cipher Suite po stronie serwera, aby automatycznie zmniejszać ilość błędów połączenia. W celu zwiększenia przepustowości w wersji 2019 zmieniono domyślnego dostawcę zapobiegania przeciążeniu TCP systemu Windows Server na Cubic. 

Kup licencję Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL

"Dowolne łączenie licencji na urządzenie i użytkownika pozwala średnim i dużym przedsiębiorstwom kupić dokładnie takie licencje dostępu, jakie są im faktycznie potrzebne. Nie jest konieczne wydawanie pieniędzy na niepotrzebne pakiety.
Mimo wszystko wskazany jest zakup pakietu licencji dla 10 użytkowników, jeśli dotychczas nie posiadano żadnych licencji klienckich dla większej liczby pracowników.
W lizengo można bez problemu kupić różne licencje. lizengo oferuje swoim klientom zawsze aktualne i przydatne oryginalne oprogramowanie. W razie wątpliwości można przed zakupem licencji Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL skontaktować się z personelem lizengo, który chętnie udzieli wszelkich informacji. 

Platforma: 
Windows

Procesor:
Co najmniej 1,4 GHz (jednordzeniowy), co najmniej 1,3 GHz (wielordzeniowy)
Zalecane 3,1 GHz lub więcej
Obsługiwane gniazda na najwyżej 2 procesory

Pamięć operacyjna:
Co najmniej 2 GB RAM
Zalecane 16 GB RAM 
Obsługiwane maksymalnie 64 GB

Dysk twardy: 
Co najmniej 160 GB (z partycją systemową o pojemności co najmniej 60 GB)

Ekran:
Co najmniej Super-VGA (1024 x 768)

Linki przekierowujące do "Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2019 RDS - 1 User CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat