Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 10 Device CALs

Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 10 Device CALs
2 269,99 zł

zVAT

 • Microsoft
 • 100104-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Kup licencję CAL na urządzenie i korzystaj z oprogramowania Microsoft Exchange Server 2013...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 10 Device CALs"

Kup licencję CAL na urządzenie i korzystaj z oprogramowania Microsoft Exchange Server 2013 Standard

Aby w pełni wykorzystywać zalety i funkcje oprogramowania Microsoft Exchange Server 2013 Standard z licencją CAL na urządzenie, firmy potrzebują odpowiednich licencji i dostosowanego do swoich potrzeb modelu licencjonowania. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest pojedyncza licencja CAL na urządzenie, czy też korzystniejszy cenowo pakiet 10 licencji, firmy, które chcą zakupić licencje CAL na urządzenie na oprogramowanie Microsoft Exchange Server 2013 Standard, znajdą w lizengo odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Tworząc Exchange Server, Microsoft zbudował wydajny pakiet oprogramowania do zarządzania pocztą e-mail, kontaktami i terminami, który znacznie ułatwia komunikację i współpracę ponad granicami działów firmy. Liczne innowacje i ulepszone funkcje pozwalają znacznie skrócić czasy procesów związanych z projektami oraz przyspieszyć prace wymagające uczestnictwa różnych oddziałów firm. Odpowiada to dokładnie wyzwaniom stawianym przed małymi i średnimi firmami przez dynamiczne otoczenie konkurencyjne.

Najważniejsze funkcje Microsoft Exchange Server 2013 Standard z licencją CAL na urządzenie

 • Integracja Microsoft SharePoint 2013 i Microsoft Lync 2013.
 • Zaprzestanie obsługi MAPI/TCP na rzecz protokołu RPC przez HTTP.
 • Ograniczenie do dwóch ról serwera „skrzynka pocztowa” i „dostęp klienta”, każda z rozszerzonym zakresem funkcji.
 • Nowa funkcja odciążania połączeń SSL pozwala kończyć połączenia klienta i przekierowywać je do modułu równoważenia obciążenia.
 • Menedżer zgodności bezpieczeństwa jako wydajna funkcja bezpieczeństwa zapewniająca wsparcie przy tworzeniu i przenoszeniu zasad grupy.
 • Skuteczna ochrona antywirusowa, która skanuje przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w poszukiwaniu wirusów i ściśle współpracuje z Exchange Online Protection.
 • Zabezpieczenie przed utratą danych i przypadkowym ujawnieniem poufnych informacji nieupoważnionym osobom trzecim dzięki funkcji ochrony przed utratą danych.
 • Inteligentna funkcja wyszukiwania, która analizuje sposób współpracy i komunikacji użytkowników i dostarcza wyniki wyszukiwania o odpowiednich priorytetach.

Microsoft Exchange Server 2013 Standard - licencja CAL na urządzenie a licencja CAL na użytkownika

Optymalne licencjonowanie systemów oprogramowania to nie tylko kwestia korzystania z nich w praktyce, lecz także efektywności kosztowej. Dlatego dla oprogramowania Exchange Server dostępne są zarówno licencje CAL na użytkownika, jak i licencje CAL na urządzenie. Licencja CAL na urządzenie jest przypisana do konkretnego urządzenia. 

Nie ma znaczenia, czy będzie to komputer stacjonarny, laptop, czy urządzenie mobilne. Nieistotne jest również to, kto korzysta z oprogramowania. Licencja CAL na urządzenie na oprogramowanie Microsoft Exchange Server 2013 Standard przyda się więc zwłaszcza na stanowiskach pracy często używanych przez różnych pracowników. Ważne: licencje CAL na urządzenie nie są licencjami typu „floating license” i nie można ich przenosić na inne urządzenia. 

Licencje CAL na użytkownika to przeciwieństwo licencji na urządzenia. Są to licencje przypisane do konkretnego użytkownika. Użytkownik ten może korzystać z oprogramowania Microsoft Exchange Server na dowolnej liczbie urządzeń i w dowolnej lokalizacji. Firmy mogą optymalnie wykorzystywać ten wariant licencji dla pracowników, którzy pracują z domu, regularnie korzystają z oprogramowania w podróży lub pracują przy różnych stanowiskach roboczych. 

Skorzystaj z porad lizengo dotyczących licencji, aby stworzyć system idealny do swoich potrzeb

Firmy, które chcą zakupić licencję CAL na urządzenie na oprogramowanie Microsoft Exchange Server 2013 Standard i zasięgnąć porady na temat optymalnego licencjonowania, mogą skorzystać z naszego kompleksowego doradztwa w sprawie licencji. Nasi eksperci doradzają firmom przy wyborze oprogramowania, jak również odpowiedniej do potrzeb kombinacji licencji CAL na użytkownika i na urządzenie, aby stworzyć efektywny, elastyczny i jednocześnie ekonomiczny system.

PlatformaWindows
System operacyjnyWindows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter(RTM oder höher), Windows Server 2012 Standard i Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard i Datacenter
ProcesorKomputer z procesorem Intel z architekturą x64, obsługujący architekturę Intel 64. Albo procesor AMD z obsługą platformy AMD64
Pamięć RAMCo najmniej 8 GB
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardyCo najmniej 30 GB miejsca na dysku systemowym. Dodatkowe 500 MB na instalację pakietu językowego UnifiedMessaging oraz min. 500 MB na bazę danych kolejkowania.
Monitor1024 x 768 pikseli (minimum)
Napęd optycznyNapęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 10 Device CALs"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 10 Device CALs - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat