Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL

Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL
309,99 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100534-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft Exchange Server 2019 Device CAL - rozwiązanie dla firm oparte na licencjach...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL"

Microsoft Exchange Server 2019 Device CAL - rozwiązanie dla firm oparte na licencjach przypisanych do urządzeń

Aby korzystać z licznych zalet Microsoft Exchange Server 2019, potrzebne są odpowiednie licencje dla użytkowników lub dla urządzeń. Microsoft oferuje zarówno licencje przypisane do użytkowników (User CAL), jak i licencje dla urządzeń (Device CAL). Oba typy licencji można ze sobą dowolnie łączyć. 

Dzięki temu firmy mogą tworzyć dostosowany do potrzeb system oprogramowania, który zdecydowanie ułatwia współpracę między pracownikami, działami i całymi oddziałami. Dodatkowo licencja Microsoft Exchange Server Device CAL umożliwia szybkie i nieskomplikowane rozszerzenie istniejącego systemu o kolejne urządzenie. Licencje dla urządzeń można zakupić pojedynczo lub w pakietach po pięć, dziesięć lub więcej. Dzięki temu firmy mają do dyspozycji efektywne kosztowo rozwiązanie. 


Na czym polega różnica między licencjami dostępowymi typu User, a licencjami typu Device?
Licencje dla użytkowników umożliwiają korzystanie z Microsoft Exchange Server 2019 przez konkretnego użytkownika. Otrzymuje on swoje własne dane dostępu i niezależny od urządzenia dostęp do oprogramowania zainstalowanego na komputerze stacjonarnym w biurze, komputerze w swoim domowym biurze lub laptopie podczas pracy zdalnej. 

Z kolei licencja Microsoft Exchange Server 2019 Device CAL umożliwia zainstalowanie oprogramowania na jednym określonym urządzeniu i korzystanie z niego przez nieograniczoną liczbę użytkowników. Nie ma przy tym znaczenia, kto korzysta z urządzenia. Licencji Device CAL nie można przenieść na inne urządzenie, a więc nie jest to tak zwana „floating license”.


Microsoft Exchange Server 2019 - nowości ułatwiają pracę
Za pomocą licencji Microsoft Exchange Server 2019 Device CAL firmy mogą tworzyć i rozszerzać wydajne systemy z nowymi i ulepszonymi funkcjami do łatwej współpracy na poziomie przedsiębiorstwa. Exchange Server 2019 może pochwalić się kilkoma atrakcyjnymi nowościami.

  • Wsparcie dla wydajnych systemów: W najnowszej wersji Microsoft Exchange Server 2019 firma Microsoft zwiększyła liczbę obsługiwanych procesorów z 24 do 48. Również maksymalna obsługiwana pamięć RAM została zwiększona z 192 GB do 256 GB. Do tego dochodzi zastosowanie szybkich dysków SSD w celu optymalizacji wydajności.
  • Nowa wyszukiwarka: Wiekowa już wyszukiwarka FAST w wersji 2019 została zastąpiona przez znacznie nowocześniejszą wyszukiwarkę Bing. Dzięki temu zarówno bazy danych wyszukiwania, jak i indeksy wyszukiwania są teraz częścią bazy danych skrzynek pocztowych.
  • Jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa: Dzięki bezpiecznemu uwierzytelnianiu na podstawie certyfikatów, kompleksowej Ochronie przed utratą danych (DLP) oraz możliwości podłączenia oprogramowania antywirusowego zewnętrznych dostawców przez interfejs API programów antywirusowych Exchange Server 2019 jest najbezpieczniejszą z dotychczasowych wersji.
  • Udoskonalony kalendarz: Kalendarz w Microsoft Exchange Server 2019 działa na takiej samej zasadzie, jak w Office 365. Teraz można w nim korzystać nie tylko z funkcji udostępniania kalendarza, lecz także ciekawych funkcji takich jak „Add-MailboxFolderPermission” do przypisywania uprawnień do delegowania.
  • Wiele innych funkcji: Dodatkowo mamy jeszcze funkcje takie jak globalna książka adresowa z czarną i białą listą, dostęp przez aplikację webową Outlook oraz filtr SmartScreen i filtr Intelligent Message (IMF).
Platforma Windows
Obsługiwany system operacyjny Windows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Procesor Intel z architekturą x64. Musi obsługiwać architekturę Intel 64 „Intel EM64T”. Alternatywnie procesor AMD obsługujący platformę „AMD64”.
Pamięć RAM Co najmniej 4 GB RAM (przy dostępie przez klienta), co najmniej 8 GB RAM (skrzynka pocztowa)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Min. 30 GB miejsca na dysku z instalacją Exchange
Ekran b.d.
Napęd optyczny b.d.
Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2019 - 1 Standard Device CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat