Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL
209,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100610-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL jest idealny do wyposażenia...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL jest idealny do wyposażenia indywidualnych komputerów biurowych firm. Licencja ta uprawnia komputery firmowe do dostępu do oprogramowania do zarządzania pocztą elektroniczną serwera Exchange. W szczególności jest to dodatek Enterprise CAL do wersji 2019. Każdy komputer wymaga dodatkowego CAL dla standardowej wersji serwera Exchange. Ponadto serwer firmowy musi posiadać licencję na serwer dla wersji Enterprise Edition. Gdy wszystkie te wymagania są spełnione, praca z serwerem Exchange zwiększa ogólną produktywność w biurach firmy poprzez uproszczenie kanałów komunikacji.

Więcej niż tylko zarządzanie pocztą elektroniczną

Kupując Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL, aktywnie pomagasz ułatwić pracownikom firmy zarządzanie informacjami. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wielu skrzynek pocztowych z jednego komputera z aktywną licencją dostępu przez przeglądarkę internetową lub Outlook. Wszystkie wiadomości są zawsze synchronizowane i sortowane zgodnie z ustawieniami. Ponadto, daty kalendarzowe, terminy spotkań i kontakty w firmie są łatwe do podzielenia. Można tworzyć różne role i grupy użytkowników w celu przypisania uprawnień. 

W edycji Enterprise dzienniki mogą być uporządkowane według użytkownika lub listy dystrybucyjnej zamiast według bazy danych. Możliwe jest również odszyfrowanie Dziennika. Zasady przechowywania mogą być zdefiniowane przez użytkownika. Funkcje Archiwum In-Situ i Retencja In-Situ mogą być używane, pod warunkiem, że zainstalowana jest odpowiednia wersja Outlooka. Możesz również zaufać zaletom Microsoft Information Protection and Control (IPC) na urządzeniach, na których jest zainstalowany i licencjonowany serwer Exchange. Zasady ochrony transportu, zasady ochrony Outlook'u i zarządzania prawami do informacji (IRM) sprawiają, że ochrona danych jest jeszcze łatwiejsza. 

Kup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL

Exchange Server to sprawdzony system oprogramowania, którego wersja 2019 oferuje liczne innowacje. Wielu pracowników doceni moc inteligentnego filtra komunikatów (IMF) i filtra SmartScreen. Aby centralne przechowywanie poczty elektronicznej spełniało dzisiejsze wymogi bezpieczeństwa, producenci serwerów Exchange poprawili niektóre szczegóły w porównaniu z poprzednią wersją. Oprócz nowego filtra antyspamowego, dyski SSD mogą być teraz używane jako pamięci podręczne bez komplikacji. Uwierzytelnianie jest teraz wykonywane przy użyciu bezpiecznych certyfikatów. Oprogramowanie antywirusowe już istniejące w sieci firmowej można łatwo podłączyć do serwera Exchange. Czarno-białe listy z globalnej książki adresowej są bardzo praktyczne dla pracowników dużej firmy. W przypadku wystąpienia uszkodzenia, zintegrowane zapobieganie utracie danych zapobiega utracie danych przez firmę. 

Kup licencje dostępu od Lizengo

Aby korzystać z Microsoft Exchange Server 2019 w firmie, wymagana jest licencja dla każdej instancji serwera. Ponadto wymagane są licencje dla klientów. Licencje te nazywane są CALs. Istnieją CALs użytkownika i CALs urządzenia. Oba warianty można dowolnie łączyć w jedną firmę. Dodatkowo od czasu do czasu stosowane są tzw. licencje ExternalConnector, dzięki którym użytkownicy zewnętrzni, tacy jak klienci czy dostawcy, mogą tymczasowo korzystać z własnego serwera Exchange firmy. 

Aby kupić Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL, Lizengo jest właściwym miejscem. Tutaj można bezpośrednio zakupić oryginalne licencje w żądanej ilości do pobrania. Dostępne jest również odpowiednie inne oprogramowanie dla firmowych komputerów PC. Wreszcie, niektóre funkcje systemu Windows opierają się na sobie nawzajem. Na przykład Skype musi korzystać ze wszystkich funkcji poczty głosowej serwera Exchange. Dzięki subskrypcji Office 365 niektóre funkcje programu Outlook są łatwiejsze w użyciu. 
Kompetentny personel Lizengo z przyjemnością pomoże, jeśli rozważasz zakup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL. 

Obsługiwane oprogramowanie poczty elektronicznej:

Outlook 2019
Outlook 2016
Outlook 2016 dla Mac
Outlook 2013
Outlook dla Mac dla Office 365

Obsługiwane przeglądarki dla Outlook on the Web:
Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari i Edge

Pamięć operacyjna:
przynajmniej 4 GB RAM

Karta graficzna n/d

Karta dźwiękowa n/d

Dysk twardy n/d

Ekran n/d

Napęd optyczny n/d

Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat