Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL
209,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100608-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL jest szczególnie odpowiedni dla pracowników...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL"

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL jest szczególnie odpowiedni dla pracowników firmy, którzy potrzebują dostępu do danych firmy w podróży lub w domu. Enterprise CAL jest dodatkiem do Standardowego CAL. Dlatego też zakup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL ma sens tylko wtedy, gdy Microsoft Exchange Server 2019 Standard CALs są dostępne lub zakupione w tej samej ilości. Natomiast połączenie urządzeń i CAL-ów użytkownika jest elastyczne. Pozwala to na dostosowanie ilości i rodzajów licencji dostępu dokładnie do potrzeb Twojej firmy i Twoich pracowników. Nie należy zapominać, że każdy serwer wymaga własnej licencji Enterprise. 

Funkcje Enterprise mogą być wykorzystywane niezależnie od urządzenia

Jeśli użytkownik posiada standardowy CAL z serwera Exchange 2019, ma już dostęp do ważnych funkcji Exchange, takich jak e-mail, kalendarz i kontakty. Jeśli użytkownik dodatkowo otrzyma dodatkowo Enterprise CAL, można korzystać z dalszych funkcji. W przeciwieństwie do poprzednich wersji serwera Exchange, wyszukiwarka Bing z informacjami o wyszukiwaniu i indeksami wyszukiwania jest teraz używana do wygodnego przeszukiwania dużej liczby wiadomości e-mail. Jeśli masz zainstalowany Skype for Business 2019 lub Office 365, możesz również korzystać ze wszystkich funkcji poczty głosowej oprogramowania poprzez usługę Cloud Voice Mail.

Zaawansowana funkcja "Zapobiegania utracie danych" (DLP) chroni przed utratą danych, co może mieć różne przyczyny. 
Dzięki odpowiedniemu API, istniejące oprogramowanie antywirusowe można bardzo łatwo podłączyć do administracji poczty elektronicznej. Bardzo ważne jest również bezpieczne uwierzytelnianie użytkowników za pomocą certyfikatów. Przecież żadne osoby nieupoważnione nie powinny mieć dostępu do danych firmowych. 

Nowoczesna i łatwa komunikacja korporacyjna

Microsoft Exchange Server 2019 oferuje kilka ulepszeń. Między innymi, istnieje zmodernizowany system kalendarzowy. Podobnie jak w przypadku Office 365, oferowane jest nieskomplikowane udostępnianie kalendarza. Dodano nowe funkcje administratora dla złożonych operacji. Są to m.in. ulepszone płytki PowerShell cmdlets oraz nowa funkcja "Do not Forward".

Firmy, które kupią Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL skorzystają z lepszego wsparcia dla wysokowydajnych systemów serwerowych. Wielu użytkowników zauważy szybsze wykonywanie zadań, ponieważ 256 GB pamięci jest teraz obsługiwane na serwerze. Obsługa nawet 48 procesorów na serwer zapewnia zauważalną optymalizację wydajności. 

Oprogramowanie zapewnia globalną książkę adresową z łatwymi do zarządzania białymi i czarnymi listami, dzięki czemu pracownicy firmy mogą płynnie wykonywać swoją codzienną pracę. Szczególnie w momentach, gdy nie są używane żadne stacjonarne firmowe komputery, przydatny okaże się dostęp do Internetu poprzez Outlook Web App. 

Kup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL

Exchange Server 2019 oferuje kilka opcji licencjonowania. Istnieją licencje na serwery, które muszą być przypisane do wszystkich uruchomionych instancji oprogramowania serwerowego na serwerze korporacyjnym. Enterprise Edition jest przeznaczony dla dużych firm, które wymagają dużej liczby baz skrzynek pocztowych, ponieważ obsługuje maksymalnie 100 baz danych skrzynek pocztowych. 

CAL to licencje dostępu dla klientów. CAL-y użytkownika są niezbędne dla wszystkich użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do oprogramowania serwera z różnych urządzeń. Zakup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL zwiększy produktywność na praktycznie każdej platformie lub urządzeniu mobilnym. Jednocześnie dane firmy są chronione. Jeżeli zdecyduje się na dodatkowe wykorzystanie funkcji przedsiębiorstwa, koszty komunikacji przedsiębiorstwa ulegają dalszej redukcji. Pracownikom łatwiej będzie spełnić wymogi Compliance. Przyczyniają się do tego w szczególności nowe funkcje archiwizacji i ochrony danych.

Na Lizengo, firmy mogą zakupić i łatwo uzyskać wszystkie wymagane licencje na serwer Exchange 2019. 
Zespół Lizengo z przyjemnością pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań dotyczących Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL. 

Obsługiwani klienci:
Outlook 2019
Outlook 2016
Outlook 2016 dla Mac
Outlook 2013
Outlook dla Mac dla Office 365

Pamięć operacyjna:
przynajmniej 4 GB RAM
Karta graficzna n/d
Karta dźwiękowa n/d
Dysk twardy n/d
Ekran n/d
Napęd optyczny n/d

Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 User CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat