Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft 365 Business Basic

299,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100477-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Szybka i sprawna komunikacja odgrywa coraz ważniejszą rolę, zwłaszcza w małych i średnich...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft 365 Business Basic"

Szybka i sprawna komunikacja odgrywa coraz ważniejszą rolę, zwłaszcza w małych i średnich przedsiębiorstwach. Microsoft dedykował tym potrzebom przedsiębiorstw swoją usługę na poziomie podstawowym Microsoft Office 365 Business Essentials, za odpowiednią opłatą wstępną . Oprócz wygodnego dostępu online do programów OneNote, Excel, Word i PowerPoint, pakiet zawiera wiele narzędzi, które znacznie ułatwiają współpracę z klientami, współpracownikami i przełożonymi, nawet jeśli są oni rozprzestrzenieni po całym świecie. 

Kluczowym elementem jest system poczty elektronicznej Exchange Online, który oferuje centralną platformę hostingową dla całego ruchu pocztowego firmy. Oprócz 50 GB na skrzynkę pocztową użytkownika i możliwości wysyłania załączników o pojemności do 150 MB, Exchange Online oferuje kompleksową ochronę przed spamem, phishingiem i wirusami. Wysyłane i odbierane wiadomości można również w każdej chwili pobrać z dowolnego urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji webowej Outlook.


Nowoczesne narzędzia komunikacji dla nowoczesnych firm
Dzięki profesjonalnej wersji komunikatora "Skype dla firm" możesz przenieść komunikację wewnętrzną jak i zewnętrzną na nowy poziom, poprzez czat, audio lub wideo. Indywidualne linki dla uczestników ułatwiają bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zapraszanie pracowników i klientów na spotkania. Pakiet Microsoft Office 365 Business Essentials jest szczególnie przekonujący dzięki przeprowadzanym wideokonferencjom, w których może obecnie uczestniczyć 250 uczestników i oglądać swoich partnerów w jakości do 1080p. 

Uzupełnieniem pakietu komunikacyjnego jest płynnie zintegrowane oprogramowanie "Yammer", dzięki któremu pracownicy i partnerzy biznesowi mogą się ze sobą łączyć w stylu sieci społecznościowej firmy, dzielić się stanowiskami i plikami grup projektowych. Ponadto, dostępne są ekscytujące funkcje, takie jak aplikacja "Sway", zautomatyzowany przepływ pracy, narzędzie do zarządzania pracą "Planner" i oprogramowanie "PowerApps" do tworzenia aplikacji biznesowych dla urządzeń mobilnych bez konieczności programowania.


Elastyczność i pełna kontrola kosztów
Firmy, które wybierają Microsoft Office 365 Business Essentials korzystają z elastycznego modelu subskrypcji z miesięcznym lub rocznym rozliczeniem w zależności od potrzeb. Dzięki temu nawet krótkoterminowe zwiększenie liczby pracowników w ramach prac projektowych może być o wiele wygodniejsze i bardziej opłacalne. Ponadto do tego dochodzi kompleksowy pakiet usług, który jest powiązany z taryfą wejściową firmy Microsoft. 

Oprócz całodobowego wsparcia telefonicznego i internetowego, obejmuje to również możliwość aktualizacji w dowolnym momencie do następnego wyższego poziomu w celu uzyskania dostępu do pełnego zakresu funkcji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wskazówka: programy Access i Publisher można zainstalować jedynie na komputerze z programem operacyjnym Windows.

Plattforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Procesor (Min.)1-GHz CPU x86 bit lub x64
Pamięć operacyjna co najmniej 2 GB
Karta graficzna Karta graficzna DirectX-10 z przyspieszeniem sprzętowym
Karta dźwiękowa b.d.
Przestrzeń dyskowa Co najmniej 3 GB na partycji instalacyjnej
Ekran Min. rozdzielczość 1024x768 pikseli,zalecana rodzielczość co najmniej 1980x1080 pikseli lub wyższa
.Wersja NET Wersja .NET 3.5 (minimum), dla pełnej funkcjonalności .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR
Linki przekierowujące do "Microsoft 365 Business Basic"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft 365 Business Basic - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat