Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft 365 Business Standard

624,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100478-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Poprzez "Plan" Microsoft Office 365 Business Premium , firma z Seattle łączy zalety "taryfy...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft 365 Business Standard"

Poprzez "Plan" Microsoft Office 365 Business Premium , firma z Seattle łączy zalety "taryfy wstępnej" Business Essentials i "taryfy" Office 365 Business. Klienci korzystają z wersji desktopowych potężnych narzędzi biurowych Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook itd. z roku 2016. 

Dzięki hojnemu, dostosowanemu do potrzeb użytkownika systemowi licencjonowania każdy użytkownik ma możliwość zainstalowania programów na maksymalnie 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach PC i 5 smartfonach. A jeśli to nie wystarczy, możesz uzyskać dostęp do wersji online programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote z dowolnej przeglądarki internetowej, które są w pełni kompatybilne z wersjami desktopowymi. Większa elastyczność nie jest możliwa.


Nowy poziom komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
Pakiet all-in-one firmy Microsoft dla małych i średnich firm zatrudniających do 300 pracowników przekonuje potężnymi narzędziami komunikacji, takimi jak hosting poczty elektronicznej przez Exchange Online, który zapewnia każdemu użytkownikowi adresy e-mail z własną domeną, jak również skrzynkę pocztową o dumnie brzmiącej przestrzeni 50 GB. Do tego dochodzi przestrzeń dyskowa 1 TB OneDrive w chmurze zapewniająca płynne udostępnianie i przechowywanie danych na optymalnie zabezpieczonych serwerach. 

Dzięki wsparciu rozdzielczości Full HD,  personalnym linkom do konferencji i maksymalnie 250 uczestnikom spotkań, Skype dla firm również wyznacza nowe standardy łatwej komunikacji z klientami i współpracownikami. Funkcjonalność uzupełniają narzędzia współpracy, takie jak SharePoint, Yammer, Microsoft Teams i Microsoft StaffHub, które zapewniają wygodną organizację pracy zespołowej. 


Ekskluzywne funkcje pakietu Microsoft Office 365 Business Premium
Oprócz usług objętych dwiema "mniejszymi" taryfami, Office 365 Business Premium oferuje różne funkcje ekskluzywne. Oprócz internetowego narzędzia do planowania spotkań Microsoft Bookings służącego do prostego planowania spotkań z klientem, obejmują one również Outlook Customer Manager, dzięki któremu firmy mogą w prosty sposób znaleźć i utrzymywać konkretne dane o klientach. 


Elastyczność użytkowania i kompleksowa obsługa
Model subskrypcji, który można rozliczać zarówno miesięcznie, jak i rocznie, daje firmom pełną kontrolę kosztów. W ten sposób oprogramowanie i usługi mogą być licencjonowane w krótkim czasie i bez ponoszenia wysokich kosztów. Niezależnie od modelu licencji część pakietu stanowi również telefoniczne i internetowe wsparcie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, podobnie jak automatyczne aktualizacje oprogramowania, które aktualizują wszystkie narzędzia Office i tym samym zapewniają ich bezpieczeństwo. Firmy, które zakupią co najmniej 50 licencji dla użytkowników, skorzystają również z dostępu do puli setek techników, którzy będą wspierać przejście firmy do Office 365 Business Premium w ramach programu FastTrack.

Wskazówka: programy Access i Publisher można zainstalować jedynie na komputerze z programem operacyjnym Windows.

Plattforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
Procesor (Min.)1-GHz CPU x86 bit lub x64
Pamięć operacyjna co najmniej 2 GB
Karta graficzna Karta graficzna DirectX-10 z przyspieszeniem sprzętowym
Karta dźwiękowa b.d.
Przestrzeń dyskowa Co najmniej 3 GB na partycji instalacyjnej
Ekran Min. rozdzielczość 1024x768 pikseli,zalecana rodzielczość co najmniej 1980x1080 pikseli lub wyższa
.Wersja NET Wersja .NET 3.5 (minimum), dla pełnej funkcjonalności .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR
Linki przekierowujące do "Microsoft 365 Business Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft 365 Business Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat