Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 1 User CAL

Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 1 User CAL
239,99 zł

zVAT

 • Microsoft
 • 100101-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Kup licencję CAL na użytkownika i korzystaj z oprogramowania Microsoft Exchange Server 2013...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 1 User CAL"

Kup licencję CAL na użytkownika i korzystaj z oprogramowania Microsoft Exchange Server 2013 Standard

Microsoft Exchange Server 2013 Standard z licencją CAL na użytkownika to wydajne oprogramowanie producenta z Redmond do kompleksowego zarządzania terminami, kontaktami, zadaniami, e-mailami, spotkaniami i wieloma innymi elementami. Dzięki swoim inteligentnym funkcjom MS Exchange Server to coś więcej niż prosty system do zarządzania pocztą elektroniczną dla małych i średnich firm. Pozwala bowiem nie tylko na skrócenie czasów trwania procesów, lecz także na optymalizację współpracy wielu użytkowników w ramach różnych projektów, grup roboczych, a nawet działów. 

Zoptymalizowana budowa ułatwia komunikację

W ulepszonym interfejsie użytkownika Microsoft Exchange Server 2013 Standard z licencją CAL na użytkownika wzięto pod uwagę rosnące znaczenie wirtualnej komunikacji i współpracy. Oprócz liftingu i wygodnego podłączenia programu Outlook oraz aplikacji Outlook Web App położono nacisk również na poprawienie obsługi dotykowej. Do tego dochodzi inteligentna funkcja wyszukiwania, która analizuje sposób komunikacji i współpracy użytkowników i automatycznie generuje najlepsze wyniki wyszukiwania. Ułatwia to łączenie informacji dotyczących kontaktów z różnych źródeł i umieszczanie ich w centralnym miejscu.

Najważniejsze funkcje Microsoft Exchange Server 2013 Standard z licencją CAL na użytkownika

 • Zintegrowana funkcja ochrony przed utratą danych chroni firmę zarówno przed utratą danych, jak i przed przypadkowym ujawnieniem poufnych informacji nieupoważnionym osobom trzecim.
 • Lepsza integracja Microsoft Lync 2013 i Microsoft SharePoint 2013.
 • Nowa funkcja odciążania połączeń SSL, która zatrzymuje połączenia SSL z serwerami dostępu klienta i przekierowuje je do modułu równoważenia obciążenia.
 • Dodatkowe zabezpieczenia, takie jak menedżer zgodności bezpieczeństwa, który pomaga użytkownikom w tworzeniu i przekazywaniu zasad grupy.
 • Microsoft Exchange Server wykorzystuje nowy program antywirusowy, który skutecznie współpracuje z Exchange Online Protection i skanuje przychodzące oraz wychodzące wiadomości e-mail pod kątem złośliwego oprogramowania.
 • Integracja folderów publicznych z bazą danych skrzynek pocztowych.
 • Microsoft zaprzestaje obsługi MAPI/TCP na rzecz protokołu RPC przez HTTP.
 • Teraz istnieją tylko dwie role serwera: „dostęp klienta” i „skrzynka pocztowa” z odpowiednio rozszerzonym zakresem funkcji.

Na czym polega różnica między licencjami CAL na użytkownika a licencjami CAL na urządzenie?

Firmy, które chcą zakupić licencje CAL na użytkownika na oprogramowanie Microsoft Exchange Server 2013 Standard, otrzymają licencje przypisane do użytkownika, czyli powiązane z konkretną osobą. Licencje CAL na użytkownika różnią się zatem wyraźnie od licencji przypisanych do urządzeń, czyli licencji CAL na urządzenie. Przy użyciu licencji CAL na użytkownika firmy udzielają licencji na Exchange Server 2013 poszczególnym użytkownikom, którzy otrzymują własne dane dostępu. Użytkownicy nie muszą wtedy korzystać z jednego konkretnego urządzenia. Dzięki temu oprogramowanie może być używane w sposób mobilny, niezależnie od lokalizacji. 

Zakup tego typu licencji sprawdza się więc idealnie w przypadku osób, które pracują w różnych miejscach, często korzystają z domowego biura lub potrzebują dostępu do funkcji administracyjnych Microsoft Exchange Server w podróży. Również użytkownicy spoza firmy mogą w ten sposób łatwo korzystać z istniejącego systemu. W lizengo można zakupić licencję CAL na użytkownika na oprogramowanie Microsoft Exchange Server 2013 Standard jako pojedynczą licencję lub w korzystniejszym cenowo pakiecie 10 licencji. 

Licencje CAL na urządzenie stanowią przeciwieństwo licencji CAL na użytkownika i są przypisane do określonego urządzenia. Ten typ licencji jest przeznaczony dla stanowisk roboczych regularnie używanych przez różnych pracowników.

PlatformaWindows
System operacyjnyWindows Server 2008 R2 Standard (SP1), Windows Server 2008 R2 Enterprise (SP1), Windows Server 2008 R2 Datacenter(RTM oder höher), Windows Server 2012 Standard i Datacenter, Windows Server 2012 R2 Standard i Datacenter
ProcesorKomputer z procesorem Intel z architekturą x64, obsługujący architekturę Intel 64. Albo procesor AMD z obsługą platformy AMD64
Pamięć RAMCo najmniej 8 GB
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardyCo najmniej 30 GB miejsca na dysku systemowym. Do tego dodatkowe 500 MB na instalację pakietu językowego UnifiedMessaging oraz co najmniej 500 MB dodatkowo na bazę danych kolejkowania.
Monitor1024 x 768 pikseli (minimum)
Napęd optycznyNapęd DVD (do instalacji z płyty DVD)
Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 1 User CAL"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2013 Standard - 1 User CAL - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat