Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2019 Standard

Microsoft Exchange Server 2019 Standard
2 569,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100526-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Kup Microsoft Exchange Server 2019 Standard i błyskawicznie optymalizuj procesy...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Standard"

Kup Microsoft Exchange Server 2019 Standard i błyskawicznie optymalizuj procesy

Wprowadzając Exchange Server 2019 Standard, producent oprogramowania z Redmond zastępuje poprzednią wersję - Exchange Server 2016 i jednocześnie opiera się na jej zaletach. Firmy, które zakupią Exchange Server 2019 Standard, otrzymają oprogramowanie do pracy grupowej oraz oprogramowanie serwerowe do obsługi poczty e-mail, które ułatwia wewnętrzną współpracę na wszystkich poziomach firmy. 

Zarówno małe grupy robocze, jak i duże działy skorzystają na wprowadzeniu nowej wersji Exchange Server dzięki wydajnemu centralnemu przechowywaniu i zarządzaniu listami zadań, terminami, kontaktami, pocztą e-mail, notatkami i wieloma innymi elementami. Oprogramowanie, które ma służyć jako wewnętrzny i zewnętrzny interfejs, w swojej standardowej wersji jest idealnie dostosowane do potrzeb małych i średnich firm.


Nowy Exchange Server wspiera wydajne systemy
Jedną z głównym nowości, którą zauważą użytkownicy kupujący Exchange Server 2019 Standard, jest wsparcie wydajnych systemów serwerowych. Microsoft rozszerza systemowe wsparcie maksymalnej wykorzystywanej pamięci RAM ze 192 GB do 256 GB w porównaniu do wersji 2016. Za to liczba obsługiwanych procesorów zwiększyła się dwukrotnie z 24 rdzeni w poprzedniej wersji do 48 w najnowszej. To z kolei, w połączeniu ze wsparciem dysków SSD jako pamięci podręcznej do optymalizacji wydajności, jest obietnicą ogromnego wzrostu wydajności i lepszego doświadczenia użytkownika. 


Nowy, wygodniejszy „model kalendarza”
Nowością jest również zmodyfikowany kalendarz. Opiera się on na wypróbowanym modelu z Office 365, zwłaszcza jeśli chodzi o udostępnianie kalendarza. Dzięki funkcji „Do not Forward” oraz PowerShellcmdlets administratorzy mają teraz do dyspozycji szerokie możliwości, takie jak funkcja „Remove Calendar Events” czy „Add MailboxFolderPermission” do przypisywania uprawnień do delegowania. 


Zastosowanie wyszukiwarki Bing i zmodyfikowane funkcje Voice Mail
W Microsoft Exchange Server 2019 Standard nie tylko pojawiają się nowości, lecz także zrezygnowano z niektórych funkcji. Należy do niech mająca już swoje lata wyszukiwarka FAST zastąpiona teraz przez wyszukiwarkę Bing. Zarówno indeksy wyszukiwania, jak i bazy danych wyszukiwania w wersji 2019 są częścią baz danych skrzynek pocztowych. Microsoft zrezygnował także z Unified Messaging. Funkcjonalności związane z Voice Mail w tej wersji oprogramowania są realizowane przez Cloud Voice Mail. W tym celu musi być zainstalowany pakiet Microsoft Office 365 lub Skype for Business 2019.


Zalety Microsoft Exchange Server 2019 Standard w skrócie
- Znacznie zwiększona wydajność dzięki wsparciu wydajnych systemów i zastosowaniu wyszukiwarki Bing.
- Obsługa do 48 procesorów i 256 GB pamięci RAM.
- Lepsza współpraca między pracownikami, w ramach zespołów projektowych i między całymi działami przy wspólnie wykorzystywanych dokumentach.
- Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki kompleksowym funkcjom monitorowania i zapobiegania utracie danych.
- Łatwiejsze udostępnianie kalendarza dzięki funkcji „Do not Forward” i wykorzystywaniu kalendarza z Microsoft Office 365.


Korzystaj z Microsoft Exchange Server 2019 Standard przez nieograniczony czas
Użytkownicy, którzy zakupią Exchange Server 2019 Standard, będą mogli korzystać z tego wydajnego pakietu oprogramowania bez ograniczeń czasowych. Zakup licencji dostępowych (Client Access Licenses, w skrócie CAL), które dzielą się na licencje przypisane do urządzenia oraz licencje przypisane do użytkownika, umożliwia firmom kontrolę nad systemem i dostosowanie go do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możliwe jest efektywne kosztowo stosowanie rozwiązań typu home office oraz urządzeń mobilnych.


Jednoczesne korzystanie z różnych wersji Exchange Server
Kupując Microsoft Exchange Server 2019 Standard, trzeba zdawać pamiętać, że również w tym przypadku Microsoft zastosował znaną zasadę „N - 2”. Oznacza to, że nie można korzystać z wersji Exchange Server 2019 od razu po wersji Exchange Server 2010. Firmy używające jeszcze z wersji 2010 muszą więc wykonać migrację pośrednią do Exchange Server 2016 lub Exchange Server 2013. Microsoft Exchange Server 2013 nie jest jednak zalecaną opcją pośrednią, zwłaszcza Microsoft zakończył jej wsparcie podstawowe w czerwcu 2018 roku.

Platforma Windows
Obsługiwany system operacyjny Windows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019
Procesor Intel z architekturą x64. Musi obsługiwać architekturę Intel 64 „Intel EM64T”. Alternatywnie procesor AMD obsługujący platformę „AMD64”.
Pamięć RAM Co najmniej 4 GB RAM (przy dostępie przez klienta), co najmniej 8 GB RAM (skrzynka pocztowa)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Min. 30 GB miejsca na dysku z instalacją Exchange
Ekran b.d.
Napęd optyczny b.d.
Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2019 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2019 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat