Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Exchange Server 2019 Std 10 User CALs

Microsoft Exchange Server 2019 Std 10 User CALs
2 949,99 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100533-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Kup licencję Microsoft Exchange Server 2019 User CAL i błyskawicznie optymalizuj Dla...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Exchange Server 2019 Std 10 User CALs"

Kup licencję Microsoft Exchange Server 2019 User CAL i błyskawicznie optymalizuj

Dla najnowszej wersji Microsoft Exchange Server 2019 producent oprogramowania z Redmond oferuje dwa rodzaje licencji. Firmy mają do wyboru licencje dostępowe (Client Access License) przypisane do użytkowników, czyli User CAL, lub do urządzeń - Device CAL. Dzięki takiemu sposobowi licencjonowania małe i duże firmy mogą stworzyć wydajne i dostosowane do potrzeb środowisko do współpracy swoich pracowników, działów i oddziałów. Również istniejące systemy można elastycznie i wydajnie pod względem kosztowym rozszerzać o dodatkowym użytkowników. Dzięki temu również nowi pracownicy szybko zaczną korzystać z nowych funkcji Microsoft Exchange Server 2019 i produktywnie ich używać. 


Na czym polega różnica między licencjami dostępowymi typu User, a licencjami typu Device?
Licencja User CAL dla Windows Exchange Server 2019 to licencja przypisana do użytkownika. Z kolei licencja Device CAL jest przypisana do urządzenia. Licencje User CAL można zakupić dla poszczególnych użytkowników, którzy otrzymują wraz z nimi swoje własne dane dostępu. Ponieważ te licencje nie są przypisane do określonego urządzenia, użytkownicy posiadający licencję mogą korzystać z Microsoft Exchange Server niezależnie od tego, gdzie się znajdują, i za pomocą dowolnej liczby urządzeń. W przypadku licencji Device CAL jedno urządzenie może być używane przez dowolną liczbę pracowników. 


Elastyczne wykorzystywanie licencji dla użytkowników w codziennej działalności firmy
Licencje dla użytkowników to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom elastyczne warunki pracy. Dzięki przypisaniu licencji do osoby pracownicy mogą korzystać z oprogramowania Exchange Server nie tylko na komputerze stacjonarnym w biurze, lecz także pracując z domu lub używając laptopa podczas podróży. Dzięki licencjom Microsoft Exchange Server 2019 User CAL można w bardzo prosty sposób włączyć nowych lub zewnętrznych pracowników do istniejącego systemu. Każdy użytkownik ma przy tym dostęp wyłącznie do funkcji, do których administrator przyznał mu uprawnienia. Microsoft umożliwia oprócz tego dowolne łączenie licencji dla użytkowników z licencjami dla urządzeń, a także zakup pojedynczych licencji bądź też pakietów zawierających pięć, dziesięć lub więcej licencji. 


Korzystaj z nowości z licencją Microsoft Exchange Server 2019 User CAL
Microsoft Exchange Server 2019 znacznie ułatwia współpracę na poziomie przedsiębiorstwa dzięki wielu nowym i udoskonalonym funkcjom. Przejście na ten system jest więc szczególnie atrakcyjne dla firm, które chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał.

  • Zmodyfikowany kalendarz: Microsoft Exchange Server 2019 wykorzystuje koncepcję Office 365, dlatego teraz ma również zmodyfikowany kalendarz łącznie z funkcją udostępniania kalendarza. Dodatkowo administratorzy mają do dyspozycji rozszerzone i całkowicie nowe funkcje, takie jak „Add-MailboxFolderPermission” do przypisywania uprawnień do delegowania.
  • Wyszukiwarka Bing: W najnowszej wersji Exchange Server stara wyszukiwarka FAST odchodzi do lamusa i zostaje zastąpiona przez nowoczesną wyszukiwarkę Bing, dzięki czemu indeksy wyszukiwania i bazy danych wyszukiwania będą teraz częścią bazy danych skrzynek pocztowych.
  • Większa wydajność: Wydajne systemy serwerowe to podstawa każdego przedsiębiorstwa. Dlatego Exchange Server 2019 wspiera teraz do 48 procesorów, do 256 GB pamięci RAM oraz dyski SSD jako pamięć podręczną do optymalizacji wydajności.
  • Wyższy poziom bezpieczeństwa: Exchange Server 2019 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo między innymi dzięki kompleksowej Ochronie przed utratą danych (DLP), bezpiecznemu uwierzytelnianiu na podstawie certyfikatów oraz możliwości podłączenia oprogramowania antywirusowego zewnętrznych dostawców przez interfejs API programów antywirusowych.
PlatformaWindows
Obsługiwany system operacyjnyWindows Server 2013, Windows Server 2016, Windows Server 2019
ProcesorIntel z architekturą x64. Musi obsługiwać architekturę Intel 64 „Intel EM64T”. Alternatywnie procesor AMD obsługujący platformę „AMD64”.
Pamięć RAMCo najmniej 4 GB RAM (przy dostępie przez klienta), co najmniej 8 GB RAM (skrzynka pocztowa)
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardyMin. 30 GB miejsca na dysku z instalacją Exchange
Ekranb.d.
Napęd optycznyb.d.
Linki przekierowujące do "Microsoft Exchange Server 2019 Std 10 User CALs"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Exchange Server 2019 Std 10 User CALs - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat