Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Sharepoint Server 2019

Microsoft Sharepoint Server 2019
27 799,00 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100540-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Kup Microsoft Sharepoint Server 2019 i doświadcz nowego wymiaru współpracy...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Sharepoint Server 2019"

Kup Microsoft Sharepoint Server 2019 i doświadcz nowego wymiaru współpracy

Sharepoint Server 2019 to następca Sharepoint 2016, który w porównaniu ze starszą wersją zawiera wiele nowości i udoskonaleń. Użytkownicy, którzy zakupią Sharepoint 2019 Server, będą mogli bardziej efektywnie i wygodnie korzystać z oprogramowania w pięciu głównych obszarach. Najnowsza wersja przekonuje również szerokimi możliwościami współpracy, dzięki którym można wspólnie zarządzać projektami i zadaniami oraz je koordynować. 

Oprócz tego oprogramowanie pełni rolę portalu intranetowego i sieci społecznościowej, umożliwiając pracę grup dyskusyjnych, prowadzenie stron zespołowych i blogów, co z kolei znacznie ułatwia współpracę między działami. Sharepoint 2019 Server wyróżnia się swoimi kompleksowymi funkcjami zarządzania dokumentami oraz wyszukiwania, zarówno jako system zarządzania treścią, jak i aplikacja biznesowa, m.in. do organizacji procesów biznesowych.


Nowoczesne interfejsy, zmodyfikowane środowisko wyszukiwania
Korzystając z nowej wersji Sharepoint Server po raz pierwszy, można od razu zauważyć unowocześniony interfejs. Ma on odświeżoną nawigację dopasowaną do interfejsów znanych z Sharepoint Online. Godny uwagi jest zwłaszcza uproszczony „interfejs udostępniania”, dzięki któremu udostępnianie treści działa teraz w znacznie bardziej przystępny sposób. Do tego dochodzą ostrzeżenia, jeśli użytkownik wybierze zbyt dużą liczbę elementów do udostępnienia lub jeśli chce udostępnić treści zbyt dużej grupie.

Ulepszono także wydajną już w poprzedniej wersji funkcję wyszukiwania. Przykładowo wyniki wyszukiwania są już wyświetlane podczas wpisywania hasła i na bieżąco aktualizowane. Dodatkowo zmodyfikowana została strona z wynikami wyszukiwania, dzięki czemu wyniki są teraz bardziej efektywnie grupowane, sortowane i można je inteligentnie filtrować. Ciekawy jest zwłaszcza fakt, że Sharepoint 2019 umożliwia także wyszukiwanie napisów i obiektów zaindeksowanych na obrazach. Na przykład obraz, na którym znajduje się wykres, można znaleźć poprzez wyszukiwanie wykresów. Zaletą jest również to, że funkcja działa także w przypadku pisma odręcznego.


Pozostałe cechy Microsoft Sharepoint Server 2019
Firmy, które zakupią Microsoft Sharepoint Server 2019, otrzymają szeroki wachlarz nowości, dzięki którym wspólna praca jest łatwiejsza, wydajniejsza i wygodniejsza.

  • Wyższy poziom bezpieczeństwa: Dzięki regionalnemu przechowywaniu danych firmy mogą zapisywać dane również w regionalnych centrach danych. Poprawiony został również dostęp do ustawień bezpieczeństwa przez Sharepoint Online.
  • Rozszerzona realizacja przepływu pracy: Rozszerzenie zakresu funkcji o przepływ dla OneDrive i formatowanie list. Dodatkowo można wysyłać do sprawdzenia dokumenty w aktualnej wersji.
  • Prostsze przetwarzanie informacji: Informowanie e-mailem o nowych wpisach lub powiadomienia w Microsoft Teams. Włączenie nowych składników Webpart z dynamiczną treścią, takich jak feedy Twittera, Yammer czy Microsoft Planner.
  • Lepsze przetwarzanie danych dzięki równoczesnej pracy również w dokumentach Excela, podgląd dokumentu dla ponad 270 typów plików, funkcja „Udostępnij” zintegrowana we wszystkich składnikach Office 365 i pogłębiona integracja Microsoft Teams.Maksymalna elastyczność dzięki programowi licencji Microsoftu
Firmy, które zakupią Microsoft Sharepoint Server 2019 i będą chciały go optymalnie wykorzystywać, skorzystają z elastycznej polityki licencjonowania Microsoftu. Dla każdej instancji systemu operacyjnego potrzebna jest jedna licencja serwera. Firmy mają tu do wyboru licencje przypisane do użytkownika (User CAL) oraz licencje przypisane do urządzenia (Device CAL). 

Oprócz licencji standardowych dostępna jest także licencja Enterprise CAL, która dodatkowo poszerza zakres funkcji Sharepoint Server 2019. Za pomocą specjalnej licencji External Connector firmy, które zakupią Sharepoint Server 2019, mogą udostępniać system Sharepoint zewnętrznym użytkownikom, na przykład swoim dostawcom lub klientom. Ułatwia to dodatkowo współpracę.

Platforma Windows
System operacyjny Windows Server 2016 Standard, Windows Server 2016 Datacenter, Windows Server 2019 Standard, Windows Server 2019 Datacenter
Procesor Procesor co najmniej 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) - zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Co najmniej 12 GB RAM (64 bit), zalecane 24 GB RAM (64 bit)
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Co najmniej 80 GB miejsca na dysku systemowym, co najmniej po 80 GB dla drugiego i każdego kolejnego dysku
Ekran b.d.
Przepustowość Co najmniej 1 Gb na sekundę
Linki przekierowujące do "Microsoft Sharepoint Server 2019"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Sharepoint Server 2019 - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat