Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise (2 Core)

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise (2 Core)
66 100,00 zł

zVAT

głos:

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100366-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
SQL Server 2017 Enterprise — łatwe zarządzanie dużymi ilościami danych Oprogramowanie SQL...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise (2 Core)"

SQL Server 2017 Enterprise — łatwe zarządzanie dużymi ilościami danych

Oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise do zarządzania bazami danych w przedsiębiorstwach

Oprogramowanie Microsoft SQL Server od lat wyznacza standardy w zarządzaniu relacyjnymi bazami danych i jest regularnie dostosowywane do wymagań firm i administratorów. Pobierając oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise, użytkownicy otrzymują najnowszą edycję, która oprócz bezpiecznego i łatwego zarządzania złożonymi zbiorami danych oferuje analizę danych w czasie rzeczywistym. Dzięki otwarciu na różne platformy, w tym Docker i Linux, z oprogramowania SQL Server 2017, które łączy w sobie pierwszorzędną wydajność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, mogą teraz korzystać wszyscy użytkownicy.

Dla kogo przeznaczona jest wersja Enterprise oprogramowania SQL Server 2017?

W porównaniu ze standardową wersją oprogramowania SQL Server 2017, wersja Enterprise jest przeznaczona dla firm o określonej wielkości. Oprogramowanie jest zalecane do zarządzania dużymi bazami danych zawierającymi treści o krytycznym znaczeniu dla firmy, w przypadku których wymagana jest regularna ocena oparta o złożone kryteria. Wersja ta zawiera szeroki zestaw dodatkowych funkcji z zakresu analityki biznesowej, które pomagają podejmować decyzje biznesowe w oparciu o solidne podstawy podparte danymi. Zakres funkcji wyraźnie wykracza poza wersję SQL Server 2017 Standard, w przypadku której użytkownicy również mają możliwość nabycia u nas licencji.

Najważniejsze nowości i funkcje specjalne oprogramowania

Największą, przydatną nowością jest otwarcie na użytkowników innych platform, nawet w przypadku stosowanego języka programowania użytkownicy mogą cieszyć się swobodą. Operacyjna analiza w czasie rzeczywistym, dostępna również w wersji standardowej, pozwala na wykonanie do miliona prognoz na sekundę. Dzięki analityce biznesowej typu end-to-end możliwe jest szybkie tworzenie raportów, na podstawie których można podejmować podparte danymi decyzje biznesowe. Do wygenerowanych dokumentów i analiz można również uzyskać dostęp za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Nowością oprogramowania SQL Server 2017 w wersji Enterprise i Standard jest praca z wykorzystaniem rozwiniętego modelu danych, z grafowymi bazami danych. W porównaniu do dotychczasowej wersji Standard uzyskuje się jeszcze większy poziom abstrakcji, dzięki czemu można przeprowadzać dalsze operacje ze zbiorami danych z zakresu sortowania, zarządzania i analizy. Związana jest z tym usprawniona, automatyczna funkcja optymalizacji baz danych. Z każdym SQL Server 2017 Enterprise Key użytkownik inwestuje w sprawdzony system, który zapewnia pierwszorzędną wydajność, nawet bez regularnej interwencji administratora.

Zaletą dla administratorów jest również funkcja „Resumable Online Index Rebuilt”. Podczas gdy klasyczna operacja przebudowy indeksu powoduje znaczną stratę czasu i zasobów, jej działanie można teraz przerywać i wznawiać w dowolnym momencie. W rezultacie wykonanie operacji przebudowy można przykładowo w sposób regularny przekładać na godziny nocne, podczas których przeprowadzane są tylko procesy wymagające mniejszej ilości zasobów.

Należy ponadto podkreślić, że oprogramowanie SQL Server 2017 zostało wielokrotnie wyróżnione na przestrzeni lat w kategorii ochrony danych. Zwłaszcza w przypadku procesów o krytycznym znaczeniu dla firmy i chronionym zarządzaniu wrażliwymi danymi klientów aspekt bezpieczeństwa jest kluczowy i niezbędny do podejmowania wszystkich odpowiedzialnych działań biznesowych. Korzystając z oprogramowania SQL Server, użytkownicy cieszą się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, co jest korzystne zarówno dla firmy, jak i wszystkich jej klientów.

Pobierz SQL Server 2017 Enterprise Key

Mimo że uzyskanie licencji możliwe jest w zależności od liczby serwerów / licencji CAL, oprogramowanie Server SQL Server 2017 Enterprise Key jest nabywane zwykle w zależności od liczby rdzeni. W przypadku wariantu Enterprise użytkowników nie dotyczą ograniczenia dotyczące liczby rdzeni. Za pośrednictwem naszej strony internetowej użytkownicy mogą łatwo i wygodnie pobrać oprogramowanie SQL Server 2017 Enterprise Key. Bezpośrednio po pobraniu oprogramowania może być ono używane jako pełna wersja w dowolnym celu. Analiza i gromadzenie danych w oprogramowaniu SQL Server 2017 Enterprise podlegają wyłącznie ograniczeniom używanego systemu operacyjnego.

Platforma: niezależne od platformy
Obsługiwany system operacyjny: od Windows 8, od Windows Server 2012, Linux i inne
Procesor: co najmniej procesor x64 o częstotliwości taktowania 1,4 GHz (zalecane 2,0 GHz)
Pamięć operacyjna: co najmniej 1 GB (zalecane 4 GB)
Miejsce na dysku twardym: 6 GB
Karta graficzna: karta Super VGA, minimalna rozdzielczość: 800 × 600 pikseli
Karta dźwiękowa: brak danych Opis zewnętrzny:

Linki przekierowujące do "Microsoft SQL Server 2017 Enterprise (2 Core)"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft SQL Server 2017 Enterprise (2 Core) - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat