Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
12 899,99 zł

zVAT

głos:

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100537-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
Visual Studio 2019 Enterprise: Środowisko programistyczne dla zespołów każdej wielkości...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"

Visual Studio 2019 Enterprise: Środowisko programistyczne dla zespołów każdej wielkości

Dzięki środowisku programistycznemu Visual Studio 2019 Enterprise można dostarczać kompleksowe aplikacje dla przedsiębiorstw. Wersja Enterprise jest rozwiązaniem end-to-end i przeznaczona jest szczególnie dla większych firm lub zespołów programistów. Przekonuje dużym wyborem narzędzi do tworzenia i testowania programów. Visual Studio daje ponadto możliwość połączenia z różnymi usługami i abonamentami, tak aby każda firma mogła stworzyć sobie takie środowisko programistyczne, którego potrzebuje. Zakup Visual Studio 2019 Enterprise to wybór zintegrowanego rozwiązania, które spełnia wysokie wymagania dotyczące jakości i skalowalności.

Tworzenie i testowanie aplikacji na różnych urządzeniach

Zakup Visual Studio 2019 Enterprise oznacza uzyskanie także Visual Studio dla Mac’a. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób można tworzyć aplikacje internetowe i oprogramowanie dla urządzeń mobilnych. Takie środowisko programistyczne jak Visual Studio 2019 Enterprise pomaga programistom poświęcić więcej czasu na kodowanie, a mniej na debugowanie. Program zawiera pakiet testów komponentów kodu i pozwala na automatyczne wykonywanie testów podczas pisania kodu. Wyniki testu można wizualizować w czasie rzeczywistym. Zapewnia to, że kod jest kompatybilny z architektonicznymi regułami zależności.

Visual Studio Enterprise może w razie potrzeby zapewnić pełen łańcuch narzędzi DevOps, które na przykład obejmują zautomatyzowane procesy CI-/CD. Dzięki przemyślanym planom testów oprogramowania szybciej i lepiej można zrozumieć powody występujących problemów i szybciej je usunąć. W tym przypadku można w celowany sposób zarządzać testami ręcznymi i automatycznymi. Ponadto pomocna jest łatwa integracja testów obciążeniowych w procesie programowania, przy czym może występować nieograniczona ilość wirtualnych użytkowników. Rozszerzone narzędzia debugowe i diagnostyczne umożliwiają identyfikację błędów w tworzonych aplikacjach desktopowych, internetowych, chmurowych i mobilnych. Cechą szczególną jest funkcja IntelliTrace, narzędzie do historycznego debugowania, które wspiera zespoły w rozwiązywaniu problemów, które w przeciwnym razie byłyby trudne do odtworzenia. Mapa kodu umożliwia wizualne debugowanie aplikacji, dzięki czemu zależności także dla dużych baz kodów są zrozumiałe.

Wysokowydajne programowanie w nowoczesnym narzędziu

Tworząc Visual Studio 2019 amerykańska firma produkcyjna przywiązywała wagę do tego, aby stworzyć szybki i niezawodny produkt, którego użycie jest bardzo łatwe. Dlatego zostało przejętych wiele ulubionych i cenionych funkcji z Visual Studio 2017. Mimo to użytkownicy mogą oczekiwać więcej możliwości i jeszcze stabilniejszych funkcji. Poprawiono więc refektoryzację i nawigację. Także funkcja debugowania została zaktualizowana. Visual Studio 2019 zapewnia szybie działanie ładowania i budowania rozwiązań. Ponadto użytkownicy oprogramowania deweloperskiego korzystają dzięki rozszerzonym możliwościom współpracy w zespole. Między innymi dzięki funkcji Live Share skuteczna współpraca w czasie rzeczywistym większej ilości programistów stała się łatwiejsza. Ponadto cyfrowi asystenci indywidualnych programistów i zespołów stanowią dla nich wsparcie. Ważną częścią tej funkcji jest IntelliCode. Samodzielnie tworzy wydajne propozycje dotyczące ulepszenia napisanego kodu.

Pobierz Visual Studio 2019 Enterprise

W Lizengo firmy mogą w łatwy i bezpieczny sposób kupić oryginalne oprogramowanie. Dzięki naszemu zabezpieczonemu połączeniu program można pobrać bezpośrednio. Oczywiście otrzymujesz w pakiecie pasujący klucz licencyjny oraz doradztwo. Poza tym Visual Studio 2019 będzie na bieżąco aktualizowany mniejszymi i większymi aktualizacjami. Zakup pełnej wersji upoważnia oczywiście do otrzymania wszystkich aktualizacji serwisowych i funkcyjnych. Producent oprogramowania kładzie przy tym nacisk na uwzględnianie opinii użytkowników. Dzięki temu dostarczane jest środowisko, które jest mocno zorientowane na rzeczywiste potrzeby programistów. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy pamiętać, że Visual Studio Professional skierowany jest do mniejszych firm oraz osób samozatrudnionych. Natomiast wersja Enterprise pokrywa potrzeby firm każdej wielkości i punktuje dzięki dopracowanemu zakresowi funkcjonalności. Jeśli nadal masz pytania dotyczące Visual Studio 2019 Enterprise, możesz skontaktować się z zespołem Lizengo w różny sposób.

Systemy operacyjne:

Windows 10, wersja 1507 lub wyższa
Windows Server 2016
Windows 8.1 z aktualizacją 2919355
Windows Server 2012 R2 z aktualizacją 2919355
Windows 7 z SP1 z najnowszą aktualizacją

Procesor:

1,8 GHz lub więcej

Pamięć RAM:

min. 2 GB zalecane 4 GB RAM

Miejsce na dysku twardym:
w zależności od zainstalowanych funkcji do 130 GB

Karta graficzna:

Rozdzielczość minimum 1280 x 720, zalecana 1366 x 768

Linki przekierowujące do "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat