Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Microsoft 365 Apps for Enterprise

719,99 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100476-PL
  • Nowy
  • 1 rok
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Dzięki zainstalowanym lokalnie pełnym wersjom programów "Word 2019", "Excel 2019", "PowerPoint...więcej

Informacje o produkcie "Microsoft 365 Apps for Enterprise"

Dzięki zainstalowanym lokalnie pełnym wersjom programów "Word 2019", "Excel 2019", "PowerPoint 2019", "Access 2019", "Publisher 2019", "OneNote 2019" i "Outlook 2019", pakiet oprogramowania firmy Microsoft zawiera wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnym biurze. Dzięki usługom Office 365 użytkownicy mogą bezproblemowo otrzymywać wszystkie aktualizacje natychmiast po ich wydaniu, dzięki czemu nie ma żadnych luk w zabezpieczeniach. Microsoft Office 365 ProPlusprzyjął zdecydowane zobowiązanie również jeśli chodzi o ochronę bezpieczeństwo i zgodność danych. 

Firmy korzystają nie tylko z fizycznego bezpieczeństwa wysoko zabezpieczonych centrów danych, ale również ze spójnego szyfrowania danych i ochrony online w ramach wymiany danych, która zapewnia skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i wysoki stopień niezawodności w celu ochrony ważnych danych. Administratorzy mają pełną kontrolę nad środowiskiem Office 365 i bezpieczeństwem zawartych w nim danych, dzięki rozbudowanym funkcjom kontroli, takim jak uwierzytelnianie wieloczynnikowe, zintegrowane zarządzanie urządzeniami mobilnymi oraz aplikacji Office 365 Cloud App Security.


Pracuj z Microsoft Office 365 ProPlus zawsze i wszędzie
Zarówno w podróży, jak i w biurze domowym. Dzięki rozbudowanym możliwościom udostępniania i przechowywania danych oraz 1 TB pamięci masowej w chmurze osobistej na użytkownika, ważne dokumenty są dostępne zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Pakiet Office oferuje również każdemu użytkownikowi możliwość zainstalowania potężnych narzędzi biurowych na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 smartfonach, aby zapewnić bezproblemową edycję w dowolnym miejscu i czasie. 

Współdzielona aktywacja komputera (SCA) może być również używana do konfigurowania współdzielonych notebooków i terminali serwerowych dla wielu użytkowników. Kolejnym praktycznym narzędziem jest Microsoft Sway, które pozwala użytkownikom tworzyć interaktywne prezentacje i raporty w bardzo krótkim czasie oraz udostępniać je klientom, współpracownikom i przełożonym za pomocą przeglądarki. 


Łatwiejsza migracja dzięki Microsoft FastTrack
W przypadku zakupu co najmniej 50 licencjiMicrosoft Office 365 ProPlus udostępnione zostają również usługi automatycznego dostępu FastTrack firmy Microsoft. Przedsiębiorstwa korzystają ze sprawdzonych narzędzi, zasobów, metod i ekspertów, dzięki którym przesiadka na nowy pakiet Office 365 przebiega sprawnie. Oprócz wsparcia online, spersonalizowane wsparcie obejmuje również pomoc techników FastTrack firmy Microsoft, którzy zapewniają płynną migrację.


Właściwy model licencjonowania dla każdej potrzeby
Dzięki taniemu modelowi abonamentu, który działa zarówno w skali rocznej, jak i miesięcznej, firmy korzystają z maksymalnej elastyczności i kontroli kosztów. Licencje roczne i miesięczne dostępne dla Office 365 ProPlus są również dostępne w specjalnych wariantach licencji dla agencji rządowych i instytucji edukacyjnych. 

Wskazówka: programy Access i Publisher można zainstalować jedynie na komputerze z programem operacyjnym Windows.

Plattforma Windows, Mac, Android, iOS
System operacyjny Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2016, Windows Server 2019, macOS, Android, iOS
Procesor (Min.)1-GHz CPU x86 bit lub x64
Pamięć operacyjna co najmniej 2 GB
Karta graficzna Karta graficzna DirectX-10 z przyspieszeniem sprzętowym
Karta dźwiękowa b.d.
Przestrzeń dyskowa Co najmniej 3 GB na partycji instalacyjnej
Ekran Min. rozdzielczość 1024x768 pikseli,zalecana rodzielczość co najmniej 1980x1080 pikseli lub wyższa
.Wersja NET Wersja .NET 3.5 (minimum), dla pełnej funkcjonalności .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR
Linki przekierowujące do "Microsoft 365 Apps for Enterprise"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Microsoft 365 Apps for Enterprise - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat