Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Sharepoint Server 2016 - Standard

Sharepoint Server 2016 - Standard
24 499,00 zł

zVAT

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100440-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Uproszczone zarządzanie treściami dzięki programowi SharePoint Server 2016 Aby ułatwić...więcej

Informacje o produkcie "Sharepoint Server 2016 - Standard"

Uproszczone zarządzanie treściami dzięki programowi SharePoint Server 2016

Aby ułatwić użytkownikom dostęp do treści, program SharePoint Server 2016 wykorzystuje prosty model nawigacji oparty na stronach internetowych. Wszelkie treści, które się udostępnia, mogą być na przykład strukturyzowane przez innych pracowników i z łatwością wywoływane. Z uwagi na to, że obecnie ludzie dorastają na stronach internetowych, nawigacja w tych zbiorach treści jest z reguły wyjątkowo prosta. Za pomocą  SharePoint Server 2016 - Standard pojedynczą stronę internetową można podzielić na wiele mniejszych podstron. Ułatwia to tworzenie przejrzystej struktury drzewa dla wszelkich treści. Z tej zalety mogą również skorzystać mniejsze zespoły, prezentując dane w projektach w jasny sposób i udostępniając je.

SharePoint Server 2016 zapewnia możliwość sortowania zbiorów treści w formie stron internetowych według określonej zawartości. Ułatwia to tworzenie bibliotek z dokumentów, wyświetlanie obrazów lub tworzenie baz danych wiedzy i informacji przypominających Wikipedię. Dla pracowników firm interesujące są również listy zadań czy kalendarze. W przypadku konferencji czy narad SharePoint Server 2016 oferuje również możliwość otwarcia własnych forów dyskusyjnych, co pozwala na odpowiednie omówienie bieżących wydarzeń w firmie (lub również na zewnątrz). W zasadzie oprogramowanie przejmuje wiele różnych zadań. Ostatecznie o docelowym przeznaczeniu SharePoint Server 2016 decyduje konkretne zastosowanie w danej firmie.

Aby tworzyć zbiory treści w formie stron internetowych, nie jest wymagana obszerna wiedza. Dzięki szerokiemu wyborowi szabloków realizacja nawet złożonych projektów wymaga zaledwie kilku kroków. Warunkiem koniecznym jest przypisanie uprawnień przez administratora. Po usunięciu tej przeszkody każdy pracownik posiadający odpowiednie uprawnienia może generować zbiory SharePoint. Szablony obejmują puste strony internetowe lub strony zespołu z gotowymi bibliotekami, przestrzenie robocze dla dokumentów, sale konferencyjne, wewnętrzne i zewnętrzne blogi firmy i wiele innych. Dzięki dużej liczbie różnych szablonów pracownicy mogą uzyskać dostęp do SharePoint Server 2016 w krótkim czasie. Połączenie z pakietem Office 365 ułatwia również integrację istniejących danych i dokumentów.

Ponadto konfiguracja serwera SharePoint Server 2016 umożliwia integrację katalogów szablonów do realizacji zadań zewnętrznych. W ten sposób można na przykład generować szablony komunikatów prasowych lub publikować szablony wiadomości. Pracownicy z działu prasowego mają szybki dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów, takich jak szablony formatów, treści i wiele innych. W celu ułatwienia znalezienia wyżej wymienionych danych oprogramowanie wyposażone jest w funkcję wyszukiwania. Pracownicy mogą następnie wyszukiwać określone dane i typy danych, by szybciej uzyskać dostęp do niezbędnych informacji. Wszystkie wyżej wymienione zadania mogą być wykonywane przez pracowników w dowolnej przeglądarce internetowej, takiej jak Microsoft Edge, Google Chrome czy Mozilla Firefox.

W programie SharePoint Server 2016 projektanci stron internetowych mają możliwość dopracowania projektu stron internetowych w tak doskonały sposób, aby użytkownik nie zauważał połączenia z SharePoint. W związku z tym możliwe jest również łatwe tworzenie zbiorów treści opatrzonych elementami pochodzącymi z tożsamości korporacyjnej danej firmy. Stanowi to zaletę, jeżeli określone elementy mają być udostępniane klientom i innym gościom. Doświadczeni projektanci stron internetowych mogą z łatwością dokonać zmiany kolorów, kształtów, czcionek itp., by dostosować je do specyficznych potrzeb firmy.

Procesor: procesor Intel lub AMD obsługujący architekturę 64-bitową, co najmniej czterordzeniowy

RAM: od co najmniej 16 GB do 24 GB RAM w zależności od zastosowania

Dysk twardy: co najmniej 80 GB dla dysku systemowego, dodatkowe 100 GB na każdy dodatkowy dysk jako pamięć danych

Sieć: prędkość transferu danych z serwera do wszystkich urządzeń zewnętrznych co najmniej 1 Gbit/s

Linki przekierowujące do "Sharepoint Server 2016 - Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Sharepoint Server 2016 - Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat