Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise
449,00 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100008-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Windows 10 Enterprise jest wersją nowego systemu operacyjnego Microsoft zaprojektowaną...więcej

Informacje o produkcie "Windows 10 Enterprise"

Windows 10 Enterprise jest wersją nowego systemu operacyjnego Microsoft zaprojektowaną specjalnie dla firm. Oprócz funkcji systemu Windows 10 Pro, ta wersja zawiera również inne funkcje, które ułatwiają codzienną działalność biznesową i zwiększają wydajność pracy. Dzięki kompatybilności z urządzeniami dotykowymi, będą Państwo bardziej elastyczni niż kiedykolwiek wcześniej i będą Państwo w stanie dopracować pomysły bez względu na miejsce.
Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika interfejs pozwala na intuicyjną pracę, a powracające menu startowe zapewnia niezbędną przejrzystość. System Windows 10 Enterprise automatycznie dostosowuje się również do każdego urządzenia i jego indywidualnych cech. Na przykład widok na komputerze stacjonarnym różni się od widoku na tablecie. Nieco zmienione wymagania systemowe oznaczają, że można używać systemu Windows 10 Enterprise na starszych urządzeniach i nie potrzeba nowego sprzętu, aby system działał prawidłowo.


Funkcje specjalne w systemie Windows 10 Enterprise.

 

 • "Bezpośredni dostęp" dla przejrzystego i bezpiecznego dostępu mobilnych pracowników do sieci zakładowej
 • "Aplikacja "AppLocker" jest rozszerzonym następcą modułu Software Restriction Policies firmy Microsoft (SRP), który pozwala administratorom zapobiegać uruchamianiu i instalowaniu niepożądanego oprogramowania
 • Pamięć "Branch Cache", która wymaga serwera Windows od 2012 r., sprawdza przed uzyskaniem dostępu do pliku znajdującego się na zdalnym serwerze, czy komputer lokalny, który jest już podłączony z większą prędkością, przechowuje identyczną kopię.
 • Ochrona urządzeń "Device Guard" umożliwia określenie dozwolonych źródeł aplikacji.
 • System "Windows To Go" umożliwia instalację systemu Windows 10 Enterprise na nośniku USB.


System Windows 10 Enterprise - kompletne rozwiązanie dla firm


Oprócz tych ekskluzywnych funkcji, system Windows 10 Enterprise oferuje także inne funkcje biznesowe, takie jak członkostwo w domenie, zarządzanie politykami grupowymi, BitLockera, tryb korporacyjny dla Internet Explorera EMIE, zdalny pulpit, przydzielony dostęp 8.1 oraz klienta Hyper-V. Oczywiście Windows 10 Enterprise zawiera również wszystkie nowe funkcje, takie jak: asystenta głosowego Cortana, nową przeglądarkę internetową Microsoft Edge, tryb kontinuum ekranu dotykowego oraz rozpoznawanie twarzy i odcisków palców dla większego bezpieczeństwa.
Do systemu operacyjnego Windows 10 Enterprise dołączone są również standardowe programy do obsługi poczty, kalendarza, muzyki, zdjęć i filmów, a także nowy DirectX 12 do optymalizacji graficznej. Ponadto wersja Microsoft Windows 10 Enterprise daje możliwość dołączenia do chmurowej usługi zarządzania katalogiem i tożsamością Azure Active Directory. Dzięki pojedynczemu logowaniu użytkownicy uzyskują dostęp do wielu aplikacji SaaS w chmurze, takich jak DropBox, Office 365 i Concur.


Profesjonalna obsługa komputera w systemie Microsoft Windows 10 Enterprise


W przyszłości Windows będzie działał tylko jako usługa, więc nie planuje się kolejnych wersji po Windows 10. Microsoft koncentruje się jednak nie tylko na optymalizacji systemu i rozwiązywaniu problemów. Zasada "Windows as a Service" obejmuje również nowe funkcje, które nie były zawarte w momencie zakupu. W ten sposób system Windows 10 Enterprise jest stale rozbudowywany i udoskonalany.

Platforma: Windows
Obsługiwany system operacyjny: Windows 10
Procesor. Procesor lub SoC 1 GHz lub szybszy
Pamięć komputerowa: 1 GB dla 32 bitów lub 2 GB dla 64 bitów
Dysk twardy: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego lub 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDDM 1.0
Karta dźwiękowa: b.d.

Linki przekierowujące do "Windows 10 Enterprise"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 10 Enterprise - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat