Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 7 Professional

83,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100002-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak...więcej

Informacje o produkcie "Windows 7 Professional"

System operacyjny Windows 7 Professional jest następcą systemu Windows Vista. System ten, jak wszystkie profesjonalne edycje systemów operacyjnych Windows, został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach oraz do pracy w przedsiębiorstwach. Zostało tu wprowadzone bardzo dużo ulepszeń i to w wielu zakresach. Dotyczy to zarówno części optycznej, optymalizacji interfejsu, jak i  części systemowej oraz bezpieczenstwa. Dokonano zmian w Windows Explorer i nowym centrum zabezpieczeń.

Wzrost wydajności i intuacyjna obsługa

Przyjazny interfejs użytkownika jest priorytetem firmy Microsoft. Dlatego właśnie w systemie operacyjnym Windows 7 Pro poprawiono zarówno szatę graficzną wielu programów, jak również samego systemu. Wiele programów, takich jak Paint, WordPad zostały wyposażone we wstążke, tak jak to miało miejsce już w programach Microsoft Office 2007. Znany z Vista pasek programów, został z Microsoft Windows 7 Professional usunięty. Widgety mogą teraz być umieszczane na dowolnym miejscu pulpitu. Win 7 Professional działa szybciej niż jego poprzednia wersja a wymagania systemowe, mimo wielu optymalizacji, są mniejsze niż u poprzednika. Windows 7 Professional wprowadza również nowy DirectX 11, który odpowiedzialny jest za poprawę wydajności w obróbce grafiki. Win 7 Professional obsługuje teraz alternatywne urządzenia wejściowe typu tablet z rozmaitymi funkcjami, takimi jak multi-touch.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Pro

Ulepszenie wydajności, czy optymalizacja interfejsu nie są jedynymi korzyściami, które ma Państwu do zaoferowania Microsoft Windows 7 Professonal. Nowe programy i funkcje znacznie przyspieszają pracę i ułatwiają zarządzanie:

 • Biblioteki: wirtualne foldery w przeglądarce Windows do szybkiego zarządzania danymi.
 • Nowe centrum zabezpieczeń: skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla.
 • Sterowanie głosem: pomoc użytkownikom niepełnosprawnym.
 • Device Stages: zarządzanie obsługą urządzeń zewnętrznych.
 • Program do protokołowania blędów.
 • Konfiguacja sieci domowych.
 • Polepszona wyszukiwarka w systemie Windows  

Kolejną optymalizacją w systemie operacyjnym Windows 7 Professional, było usunięcie szeregu programów i niektórych funkcji z paska zadań Windows Media Player, oraz z Windows Explorer’a. W zamian za to, wprowadzono w Windows 7 Pro szereg innych funkcji i dodatków. Windows 7 Professional jest również wspierany przez Windows Server Domains. Tryb XP umożliwa Państwu teraz uruchamianie starszych programów również na Win 7 Professional. Dodatkowo, po zakończeniu Mainstream Support-Phase, otrzymacie wraz z systemem operacyjnym Windows 7 Pro specjalna Extended Support-Phase.

Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

Win 7 Professional jest nie tylko łatwy w obsłudze i bardzo wydajny: Microsoft potraktował tu kwestie bezpieczeństwa, również jako sprawę priorytetową. Program obsługuje teraz również standardowo biometryczne uwierzytelnianie za pomocą odcisków palców. W porównaniu z Windows Vista, w Microsoft  Windows 7 Professional możliwe jest tylko stopniowe sterowanie kontami użytkownikow. Teraz program pracuje z tzw: czarna lista programów systemowych, gdzie regulowane są prawa administratora. Ma to na celu zwiększene bezpieczeństwa w pracy z krytycznymi aplikcjami. Wszystkie one są oddzielnie rozpatrywane i podczas realizacji, bądą zawsze żądały  potwierdzenia. Aby system pozostawal cały czas bezpieczny, Microsoft regularnie dostarcza wszelkich aktualizacji programów i sterowników. 

Zakupujac Microsoft Windows 7 Professional, dostajecie Państwo do ręki idealny system operacyjny dla przedsiebiorstw lub klientów o wysokich wymaganiach w sferze prywatnej. Rozszerzone funkcje i dodatki pomagają Państwu optymalnie wykorzystać Wasz komputer.

Microsoft Windows 7 Pro - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows 7 Professional
Procesor1-GHz-procesor lub szybszy z  32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym16 GB wolnej przestrzeni dyskowej (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficznaDirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0- lub nowszym
Karta dźwiękowabez wymagań
Linki przekierowujące do "Windows 7 Professional"
Oceny 4
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 7 Professional - Oceny
(4)
15-05-2019

Sprawdzony sklep ! Polecam!

Kupiłem kilka licencji Win 7 i MS Office na przestrzeni kilku lat. Żadnych problemów. Pobieranie softu zaraz po zakupie. Klucze aktywacyjne dosłane w ciągu kilku godzin. Polecam !

12-09-2017

nwmcotoznaczy

polecam

20-08-2017

chcę pobrać teraz.

22-05-2017

dobra cena!

na początku byłem niepewny, bo cena była niewiarygodnie niska, ale okazało się że wszystko ok!

Strona 1 z 1
Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat