Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 7 Ultimate

Windows 7 Ultimate
175,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100003-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Wsparcie Windows 7 zakończyło się 14 stycznia 2020 r. Decydując się na zakup Microsoft...więcej

Informacje o produkcie "Windows 7 Ultimate"

Wsparcie Windows 7 zakończyło się 14 stycznia 2020 r.

Decydując się na zakup Microsoft Windows 7 Ultimate, otrzymujecie Państwo najbardziej kompletną oraz najbardziej wydajną wersję Windowsa 7. Ten system operacyjny został zaprojektowany tak, aby oferować wspacie  głownie użytkownikom profesjonalnym i małym firmom. W systemie operacyjnym Windows 7 Ultimate znajdziecie wiele optymalizacji i usprawnień dotyczących interfejsu a w pakiecie podstawowych programów, całą gamę dodatków i funkcji dla profesjonalnych potrzeb.

Przejrzysty interfejs użytkownika i zoptymalizowana wydajność

System operacyjny Windows 7 Ultimate oferuje nowy i przyjazny dla użytkownika interfejs. Są to pewne ogólne ulepszenia wizualne, które dotyczą wszystkich aplikacji w systemie. Jako przykład jest tutaj usunięcie bocznego panelu, znajdującego się w poprzedniej wersji Windowsa Vista. Widgety w Microsoft Windows 7 Ultimate mogą być dowolnie rozmieszczane na całym pulpicie, nie są już więcej ograniczane przez boczną listwę. Pozwala to Państwu na urządzanie miejsca pracy według Waszego uznania, tak by wszystkie ważne programy i aplikacje mieć w zasięgu reki. Ponadto programy takie jak Paint i WordPad w MS Win 7 Ultimate zostały wyposażone w nowy pasek menu z opcja Ribbon. Znany już od czasów Microsoft Office 2007 układ interfejsu, teraz w nowym Windows 7 Ultimate, oferuje Państwu przejrzysty wybór ważniejszych funkcji.

Techniczne optymalizacje w Win 7 Ultimate, takie jak poprawa zarządzania urządzeniami zewnętrznymi lub wprowadzenie nowego DirectX, oferują Państwu system o dużej wydajności. Ostatnia poprawa dotycząca grafiki w Microsoft Windows 7 Ultimate, znacznie przyspieszyła czasochłonne procesy graficzne. System ten obsługuje teraz również alternatywne urządzenia wejściowe, takie jak tablet i związane z nimi funkcje Multi-Touch. Dzięki temu w Windows 7 Ultimate możecie Państwo kilkoma palcami  obsługiwać większą ilość programów jednocześnie. Mimo tych wszystkich innowacji, system Win 7 Ultimate ma mniejsze wymagania techniczne, niż jego poprzednik Windows Vista, co jedoznacznie potwierdziły przeprowadzone optymalizacje.

Wszystkie ważne innowacje w MS Win 7 Ultimate

Technicznie i optycznie zoptymalizowany system jak Microsoft Windows 7 Ultimate, dysponuje naturalnie rownież wieloma nowymi programami i specjalnymi dodatkami. Dzięki tym modyfikacjom System operacyjny Windows 7 Ultimate idealnie wspomaga Waszą pracę:

 • Funkcja Device Stage: lepsze zarządzanie urządzeniami zewnętrznymi
 • Problem Steps Recorder: polepszona funkcja wykrywania problemów
 • “biblioteki”: najważniejsze foldery z dokumentami  widoczne w explorerze
 • Nowe centrum zabezpieczeń: do kontrolowania firewall’a i skanera antywirusowego
 • Sterowanie głosem: wsparcie dla użytkowników niepełnosprawnych
 • Listy Jump: szybki dostęp do danych i programów
 • Lokalizacja Aware Printing
 • Remote Desktop Host

Funkcje zaawansowane

Zbędne dodatki w ramach optymalizacji systemu Windows 7 Ultimate zostały usunięte. Za to, specjalnie od wersji Professional do MS Win 7 Ultimate zostały dodane nowe funcje. Należą do nich: wsparcie dla domen Server Windows oraz modus XP, który umożliwia uruchamianie starszych programów. Dodatkowo dzięki rozszerzonej budowie systemu, wprowadzono program do ochrony danych na dysku twardym ”BitLocker”. Windows 7 Ultimate posiada rownież dodatek pozwalający na uruchamianie wirtualnego dysku w formacie VHD. Również zmiana jezyka systemu jest w każdym momencie możliwa.

Bezpieczny system operacyjny Windows 7 Ultimate

Również w zakresie bezpieczeństwa systemu Windows 7 Ultimate, przeprowadzono tu szereg ulepszeń. MS Win 7 Ultimate standardowo oferuje biometryczne uwierzytelnianie tożsamości. Z pomoca tej funkcji, można teraz zalogować się przy pomocy odcisku palca lub rozszerzać uprawnienia użytkowników. Microsoft Windows 7 Ultimate pracuje z tak zwana “biała listą” programów systemowych, dla których nie jest wymagane szczególne potwierdzenie  podczas ich wykorzystywania. Przy pomocy “czarnej listy” Windows Ultimate 7 wskazuje, które programy powinny być uruchamiane ze szczególna uwagą i oddzielnie. Dzięki temu utrzymujecie Państwo kontrolę nad krytycznymi programami oraz nad  całym Win 7 Ultimate.

Microsoft Windows 7 Ultimate - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7 Ultimate
Procesor 1-GHz lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM 1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym 16 GB wolnej przestrzeni dyskowej (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0- lub wyższym
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Windows 7 Ultimate"
Oceny 2
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 7 Ultimate - Oceny
(2)
22 maj 2017

fachowe porady! Dziękuję!

0ddcd

22 maj 2017

super!

szybka obsługa, fachowe porady

Strona 1 z 1
Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat