Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows 8 Pro

Windows 8 Pro
179,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100004-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Windows 8 Professional jest następcą Windows 7 Professional i Ultimate. Skierowany jest do...więcej

Informacje o produkcie "Windows 8 Pro"

Windows 8 Professional jest następcą Windows 7 Professional i Ultimate. Skierowany jest do wymagających użytkowników prywatnych, małych firm i profesjonalistów. Nowy interfejs użytkownika systemu Microsoft Windows 8 Professional zastępuje klasyczny pulpit i specjalizuje się w pracy z ekranem dotykowym. Zastosowne profesjonalne programy i dodatki oraz przeprowadzone optymalizacje, znacznie wspomagają i przyspieszają procesy pracy.

Windows 8 Pro oferuje więcej mocy

Rozszerzona wersja Windows 8, Windows 8 Pro, oferuje liczne innowacje w postaci zwiększonej wydajności i nowych funkcji. Najważniejszą zmianą w systemie Microsoft Windows 8 Professional jest wprowadzenie w interfejs jednolitych kafelków. Pozwala to na identczną obsługę systemu na różnorodnych platformach. Mimo ze system operacyjny Windows 8 Professional jest dostosowany do pracy na urządzeniach z ekranem dotykowym, pracuje on również na kompatybilnych komputerach, które są obsługiwane za pomocą myszki i klawiatury. Typowa dla Microsoft łatwa obsługa interfejsu użytkownika, jest teraz wielokrotnie prostsza. Dzięki temu można teraz dotrzeć do swoich danych o wiele szybciej i być jeszcze bardziej produktywnym. Oprócz tego Microsoft Windows 8 Professional wprowadzil rownież optymalizacje systemu, wprowadzając teraz managera zadań, co wpłynęło na poprawienie wydajności. Ulepszone Internet Explorer i Windows Store ożywiły system nowymi dodatkami i funkcjami.

Nowości w systemie operacyjnym Windows 8 Professional

System opercyjny Windows 8 Professional przekonuje do siebie doskonalą optymalizycją systemu i wspaniałymi programami i dodatkami. Funkcje, które oferuje  Win 8 Pro:

 • Zoptymalizowany interfejs, kafelki do obsługi touch-screen.
 • Internet Explorer 11: nowa przeglądarka internetowa dla Windows.
 • Kontrolowanie transferu danych: możliwe jest zatrzymanie i wznowienie operacji kopiowania.
 • Zaktualizowany Task Manager: poprawiona wydajność zarządzania 
 • Nowy Windows Store: możliwość pobierania aplikacji Apps. 
 • Windows Defender: Antispyware. 

Standardowe Apps obsługujące foto, vodeo, czy muzykę zostały zaktualizowane i zoptymalizowane tak, ze stały się prostsze w obsłudze. Inne funkcje, do których poczynając od wersji  Windows 8 Pro macie Państwo to: zasady grup, łączenie domen, protokół Remote Desktop, systemy szyfrowania plików. Z  Microsoft Windows 8 Professional  możliwe jest rownież startowanie systemu z wirtualnego dysku twardego.

Zoptymalizowany system operacyjny Windows 8 Professional

W Microsoft Windows 8 Professional zwrócono uwage nie tylko na to, by obsługa systemu była przyjazna dla użytkownika. Wprowadzono tu również szereg usprawnień technicznych takich jak: wprowadzenie UEFI zamiast tradycyjnego BIOS oraz integracja Secure Boot, który blokuje złośliwe oprogramowania. Ponadto w Windows Explorer programu Windows 8 Professional wprowadzono wstążke menu- Ribbon, dzięki której macie teraz Państwo bezpośredni dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Nowościa jest rownież to, ze pliki ISO mogą być teraz montowane bez żadnego dodatkowego oprogramowania.

Bezpieczny i wydajny Microsoft Windows 8 Professional

Zaawansowani użytkownicy jak i małe firmy są teraz w swojej pracy silnie wspierani przez system operacyjny Win 8 Pro. Optymalizacja interfejsu użytkownika w Windows 8 Professional ułatwia dostęp do najważniejszych dokumentów i programów. Wzrost wydajności dzięki różnym optymalizacjom systemu, zapewnia bezpieczną i silną platformę roboczą. Wprowadzenie nowych funkcji i programów umożliwia rozszerzone i bardziej precyzyjne metody pracy. Podsumowujac, firma Microsoft, dostarczając Państwu Windows 8 Pro, daje Wam do ręki niezawodnego partnera, który może pracować zarówno z urządzeniami standardowymi jak i obsługiwanymi przez ekrany dotykowe.

Microsoft Windows 8 Professional - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows 8 Professional
Procesor1 Gigahertz (GHz) lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
Pamięć RAM1 GB (32-Bit) lub 2 GB (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym16 GB (32-Bit) lub 20 GB (64-Bit)
Karta graficznaKarta graficzna Microsoft DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Karta dźwiękowabez wymagań
Linki przekierowujące do "Windows 8 Pro"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows 8 Pro - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat