Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2008 DataCenter

Windows Server 2008 DataCenter
4 749,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100051-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
System operacyjny Windows Server 2008 DataCenter jest specjalnie zaprojektowany do pracy...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2008 DataCenter"

System operacyjny Windows Server 2008 DataCenter jest specjalnie zaprojektowany do pracy serwerow w firmach, gdzie swoimi wieloma funkcjami i optymalizacjami, doskonale wspomaga płynność pracy przedsiebiorstwa. Chociaż wirtualizacja w Microsoft Windows  Server 2008 DataCenter czyni go już liderem wsród systemów Windows, to jednak wiele takich dodatków, jak na przyklad Active Directory, Network Access Protection, czy różne opcje trybów zarządzania, sprawiaja, że staje sie on jeszcze lepszym.

Stabilne środowisko serwera z Microsoft Windows Server 2008 DataCenter

Windows Server 2008 DataCenter jest idealny zarówno dla małych, jak i dla większych firm, które potrzebują stabilnego systemu na serwerze. Szczególnie przedsiębiorstwom, które korzystają z dużej ilości maszyn wirtualnych, Win Server 2008 DataCenter, ujawnia wiele ze swoich zalet. Należy do nich na przykład: platforma wirtualizacji Hyper-V, z która możecie wirtualizować kompletne systemy serwerowe. Dzięki własnym narzędziom zarządzania, jest w stanie Microsoft Windows Server 2008 DataCenter, jednakowo zarządzać zarówno zasobami fizycznymi, jak i wirtualnymi. Ponadto Windows Server 2008 DataCenter zapewnia możliwość korzystania z nieograniczonej ilości licencjonowanych maszyn wirtualnych, przez co każdy system operacyjny, który macie Państwo w zastosowaniu, otrzymuje rownież licencję.

Dalsze ulepszenia dotyczą zarządzania. Macie Państwo tutaj do wyboru  różne opcje. Manager serwera do centralnego zarządzania serwerem, interfejs WMI z funkcjami do zarządzania skryptami oraz PowerShell, dzięki któremu z istniejacych skryptów można znowu korzystać. Win Server 2008 DataCenter oferuje Państwu przyjazny interfejs użytkownika, z którego możecie jednak zrezygnować w razie potrzeby, zastepując go ustawieniem instalacji podstawowej Core. W takim wypadku, macie Państwo dostęp tylko do najbardziej potrzebnych funkcji, bez graficznego interfejsu, co wpływa na podniesienie wydajności procesów.

Nowe funkcje i jeszcze wiecej w Microsoft Windows Server 2008 DataCenter

Ze wzgledu na dużą liczbę nowych funkcji i programów, system Microsoft Windows Server 2008 DataCenter wymaga nieco większej pamieci i procesora o predkości przynajmniej 1,4 GHz. Za to z Win Server 2008 DataCenter otrzymacie Państwo wiele ważnych funkcji, które optymalnie wspierają pracę Waszego serwera.

 • Rdzenna istalacja Core: minimalna wersja systemu operacyjnego serwera
 • Active Directory: narzędzie do zarządzania zasobami i kontami użytkowników
 • Tryby zarządzania:  Manager serwera, WMI albo PowerShell do indywidualnego zarządzania
 • Internet Information Services 7.0 ze wsparciem PHP, HTML lub SSl
 • Ulepszone usługi terminalowe: nowe funkcje dodatkowe
 • BitLocker: narzędzie do szyfrowania danych

W Microsoft Windows Server 2008 DataCenter, funkcje “Hot Add Memory” wspiera teraz dodatek “Hot Replace Memory”. Oprócz tych wszystkich funkcji oraz optymalizacji przepustowości danych, program oferuje rownież wsparcie dla 2 Terabajtow RAM i maxymalnie 64-bitowego procesora. To wszystko zapewnia serwerowi wysoka wydajność i niezawodność pracy.

Doskonałe zabezpieczenie

Kolejne funkcje Win Server 2008 DataCenter dotyczą głownie zabezpieczenia pracy na serwerze. Ochrona dostępu została tak zaprojektowana, aby rozpoznawać i wychwytywać niezabezpieczone miejsca oraz zapobiegać atakom. Do ochrony został tu zastosowany kontroler domeny Read only domain controller (RODC), który świetnie spisuje się w obszarach krytycznych dla zabezpieczeń. Wszystko to razem daje potężny system operacyjny z wyjątkową optymalizacją wirtualizacji oraz bezpieczne środowisko serwera w Państwa firmie.

Microsoft Windows Server DataCenter 2008 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows Server 2008 DataCenter
Procesor
 • Minimum: 1 GHz (x86-procesor) lub 1,4 GHz (x64-procesor)
 • Zalecane: 2 GHz lub więcej
Pamięć RAM
 • Minimum: 512 MB RAM
 • Zalecane: 2 GB RAM lub więcej
 • Maxymalnie (32-Bit-system): 4 GB (Standard Edition) lub 64 GB (Enterprise i Datacenter Edition)
 • Maxymalnie (64-Bit-system): 32 GB (Standard Edition) lub 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition oraz systemy Itanium)
Miejsce na dysku twardym
 • Minimum: 10 GB
 • Zalecane: 40 GB (instalacja pełna) lub 10 GB (instalacja Server Core)
 • Uwaga: Komputer z pamięcią operacyjną większą niż 16 GB potrzebuje więcej pamięci do archiwizacji, stanu uśpienia i zapisywania kopii zapasowych
Karta graficzna Super VGA (800 x 600) lub monitor ze zwiększoną rozdzielczością
Karta dźwiękowa brak wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2008 DataCenter"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2008 DataCenter - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat