Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2008 Enterprise

Windows Server 2008 Enterprise
Artykuł ten nie jest obecnie dostępny!
2 101,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100050-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Windows 2008 Enterprise skierowany jest przede wszystkim do firm, które mają jeden lub nawet...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2008 Enterprise"

Windows 2008 Enterprise skierowany jest przede wszystkim do firm, które mają jeden lub nawet kilka serwerów w użyciu. Nowe, lepsze funkcje i optymalizacje w Win Server 2008 Enterprise gwarantują Państwa przedsiebiorstwu najlepsze wsparcie. Dzięki takim funkcjom, jak Hyper-V, Network Access Protection, Active Directory albo PowerShell możecie Państwo procesy pracy z łatwościa optymalizować. Techniczne udoskonalenia systemu, jak zwiększenie ilości pamięci czy prędkości przesyłania danych, to kolejne korzyści, jakich możecie Państwo oczekiwać od Win Server 2008 Enterprise.

Co proponuje Microsoft Windows Server 2008 Enterprise

System operacyjny serwera Windows Server Enterprise 2008 został opracowany dla przedsiębiorstw i tym samym ofiaruje Państwu wiele programów oraz dodatków, pomocnych w sprawnej i bezproblemowej pracy serwera. W porównaniu do standardowej wersji pragramu, tutaj licencje dla pracy wirtualnych maszyn zostały czterokrotnie powiększone. Microsoft Windows Server 2008 Enterpreis dzięki “Virtual Image Use Rights”umożliwia automatyczne przydzielenie licencji systemom operacyjnym Waszych wirtualnych maszyn. Dzięki temu oraz dzięki platformie wirtualizacji Hyper-V, jesteście Państwo w stanie wirtualizować kompletne systemy serwerowe. Hyper-V umożliwia, wykorzystując narzędzia zarządzania, organizować nie tylko wirtualne, ale rownież zasoby fizyczne.

Jesli chodzi o administrowanie komputerem w Win Server 2008 Enterprise, macie Państwo do dyspozycji różne tryby zarządzania. Możecie zainstalować menedżera serwera, który centralnie zarządza wszelkimi funkcjami, użyć interfejsu WMI i jego skryptow administracyjnych lub programu Powershell, który będąc alternatywą programu cmd.exe, pozwala na używanie istniejących już skryptów. Za pomocą tak zwanej instalacji Core, możecie Państwo zrezygnować z przyjaznego interfejsu użytkownika systemu Windows Server Enterprise 2008 i zarządzać komputerem poprzez jego skrypty. Dzięki temu, w razie potrzeby, dysponujecie Państwo dodatkowym potencjałem roboczym. Rdzenna instalacja Core umożliwia instalację minimalnej wersji z dostępem tylko do najważniejszych programów i funkcji. 

Nowe funkcje w Microsoft Windows Server 2008 Enterprise

Duża ilość programów i nowych dodatków w Windows Server 2008 Enterprise, wymaga zwiększonej pamięci i lepszej prędkości procesora. Dzięki temu jednak, możliwe są różnorakie optymalizacje, które wprowadzone do Win Server 2008 Enterprise, znacznie wspierają pracę Państwa serwera:

 • Rdzenna instalacja Core: system operacyjny bez graficznego interfejsu
 • Active Directory: narzędzie umożliwiające zarządzanie zasobami i  kontami użytkowników
 • Hot Add Memory: dodawanie pamięci, podczas pracy systemu
 • IIS 7.0: wsparcie PHP, SSL i HTML
 • Polepszone usługi terminalowe: dodatkowe funkcje
 • BitLocker: obsługa szyfrowania danych.

Dalsze ulepszenia w systemie Microsoft Windows Server 2008 Enterprise dotyczą różnych optymalizacji systemu, które w porównanianiu do starszych wersji systemu operacyjnego, wielokrotnie zwiększyły przepustowość.

Windows Server Enterprise 2008  i jego funkcje bezpieczeństwa

Dla stabilnej pracy systemu operacyjnego, bezpieczenstwo odgrywa bardzo duża rolę. W zwiazku z tym w Win Server 2008 Enterprise, wprowadzono kilka funkcji. Jedną z nich jest Read only Domalncontroller, szczegolnie istotna dla kluczowych obszarów bezpieczeństwa. Poza tym Microsoft Windows Server 2008 proponuje Państwu inne zabezpieczenia, jak ulepszona ochrona dostępu do sieci, czy skuteczniejszy Firewall.

Microsoft Windows Server Enterprise 2008 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows Server 2008 Enterprise
Procesor
 • Minimum: 1 GHz (x86-procesor) lub 1,4 GHz (x64-procesor)
 • Zalecane: 2 GHz lub więcej
Pamięć RAM
 • Minimum: 512 MB RAM
 • Zalecane: 2 GB RAM lub więcej
 • Maxymalnie (32-Bit-system): 4 GB (Standard Edition) lub 64 GB (Enterprise i Datacenter Edition)
 • Maxymalnie (64-Bit-system): 32 GB (Standard Edition) lub 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition oraz systemy Itanium)
Miejsce na dysku twardym
 • Minimum: 10 GB
 • Zalecane: 40 GB (instalacja pełna) lub 10 GB (instalacja Server Core)
 • Uwaga: Komputer z pamięcią operacyjną większą niż 16 GB potrzebuje więcej pamięci do archiwizacji, stanu uśpienia i zapisywania kopii zapasowych
Karta graficzna Super VGA (800 x 600) lub monitor ze zwiększoną rozdzielczością
Karta dźwiękowa bez wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2008 Enterprise"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2008 Enterprise - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat