Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2008 R2 Enterprise

6 979,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100053-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Wersja programu Windows Server 2008 R2 Enterprise oparta jest na jej poprzedniej wersji...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2008 R2 Enterprise"

Wersja programu Windows Server 2008 R2 Enterprise oparta jest na jej poprzedniej wersji Enterprise ale oferuje szereg dodatkowych usprawnień i nowych funkcji. Win Server 2008 R2 Enterprise jest skierowany zarówno do małych i dużych firm i został stworzony głównie dla środowisk wirtualizacyjnych. W tym celu system wyposażono w w szereg funkcji i programów, takich jak platforma wirtualizacyjna Hyper-V, PowerShell czy Active Directory. Dzięki temu Windows Server Enterprise 2008 R2 to niezawodny i wydajny system operacyjny dla serwera w Państwa firmie.

Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise zapewnia szeroką gamę funkcji

Win Server 2008 R2 Enterprise bazuje na systemie Windows 7, podczas gdy jego poprzednik był zbudowany na podstawach  Windows Vista. Stosownie do tego, obecny interfejs został poprawiony a w ustawieniach systemowych dokonano szeregu optymalizacji. Jeśli chcecie Państwo zrezygnować z graficznego interfejsu użytkownika, zwiekszając tym samym wydajność systemu, Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise proponuje opcje instalacji podstawowej core. W takim wypadku system jest zarządzany nie za pomocą interfejsu, ale sktyptów zawierających tylko najważniejsze funkcje i programy. Jedną z ważniejszych zmian w systemie Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise jest to, że jest on dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Teraz jest on w stanie wspierać pracę DirectAccess i 256 procesorów logicznych.

Ponieważ Win Server 2008 R2 Enterprise został zaprojektowany głównie do pracy w zakresie wirtualizacji, dlatego takie funkcje jak: cztery licencje dla wirtualnych instancji, czy platforma wirtualizacji Hyper-V, znacząco ułatwiają Państwu pracę. Platforma wirtualizacji umożliwia zarządzanie fizycznymi i wirtualnymi zasobami, ale również wirtualizowanie kompletnych systemów. Do tego Windows Server Enterprise 2008 R2 oferuje Państwu pakiet własnych narzędzi do zarządzania, oraz wybór pomiędzy kilkoma różnymi opcjami ogólnego sterowania systemem. Obojętnie, czy chcecie do zarządzania swoimi zasobami użyć menadżera serwera, Powershell czy zintegrowany interfejs WMI, Win Server 2008 R2 Enterprise wspiera Państwa zawsze i  w każdej sytuacji.

Nowe funkcje w Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise

Wszystkie nowe funkcje i programy w systemie Windows Server Enterprise 2008 R2 zostały starannie opracowane dla urządzeń serwerowych. Podczas gdy przeprowadzone optymalizacje dotyczą głownie prędkości i przepustowości danych, to z kolei wiele nowych funkcji, zapewnia szczególne wsparcie w środowiskach wirtualizacyjnych. W połączeniu z wieloma nowymi i istotnymi funkcjami, uzyskujemy dzięki Win Server 2008 R2 Enterprise doskonały i nowoczesny system operacyjny:

 • DirectAccess: alternatywny system VPN.
 • Active Directory: administracja i zarządzanie zasobami.
 • Zoptymalizowany terminal services: nowe funkcje.
 • Core-server: minimalna wersja systemu operacyjnego.
 • Internet Information Services 7.0: do tworzenia statycznych i dynamicznych stron WWW.
 • Hot Add Memory: dodawanie pamięci podczas pracy systemu.
 • Funkcja BitLocker: program do szyfrowania danych

Ważną nowością w systemie Microsoft Windows Server 2008 R2 Enterprise jest klaster pracy awaryjnej „Failover Clustering”. Dzięki tej funkcji możecie Państwo teraz zarządzać aż do 128 patrycji lub 18 eksabajtami pamiąci w klastrach. 

Funkcje zabezpiezcajace w Windows  Server 2008 R2 Enterprise

Ponieważ zabezpieczenia są dla Microsoft istotną częścią każdego systemu operacyjnego, dlatego w Windows Server Enterprise 2008 R2 zastosowano szereg nastepujących funkcji: read-only domain controller, Network Access Protection oraz Cryptography Next Generation.

Microsoft Windows Server Enterprise 2008 R2 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows Server 2008 Enterprise
Procesor
 • Minimum: 1 GHz (x86-procesor) lub 1,4 GHz (x64-procesor)
 • Zalecane: 2 GHz lub więcej
Pamięć RAM
 • Minimum: 512 MB RAM
 • Zalecane: 2 GB RAM lub więcej
 • Maxymalnie (32-Bit-system): 4 GB (Standard Edition) lub 64 GB (Enterprise i Datacenter Edition)
 • Maxymalnie (64-Bit-system): 32 GB (Standard Edition) lub 2 TB (Enterprise Edition, Datacenter Edition oraz systemy Itanium)
Miejsce na dysku twardym
 • Minimum: 10 GB
 • Zalecane: 40 GB (instalacja pełna) lub 10 GB (instalacja Server Core)
 • Uwaga: Komputer z pamięcią operacyjną większą niż 16 GB potrzebuje więcej pamięci do archiwizacji, stanu uśpienia i zapisywania kopii zapasowych
Karta graficzna

Super VGA (800 x 600) lub monitor ze zwiększoną rozdzielczością

Karta dźwiękowabez wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2008 R2 Enterprise"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2008 R2 Enterprise - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat