Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2012 - 10 User CALs

Windows Server 2012 - 10 User CALs
739,99 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100077-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Przy zakupie Windows Server 2012 otrzymują Państwo licencję uprawniającą na zainstalowanie...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 - 10 User CALs"

Przy zakupie Windows Server 2012 otrzymują Państwo licencję uprawniającą na zainstalowanie systemu operacyjnego na serwer. Aby  umożliwić większej ilości pracowników pełen dostęp do serwera, potrzebna jest również większa ilość licencji dostępowych. Odbywa się to poprzez wykupienie tzw.: licencji CAL. 

Każdy użytkownik serwera potrzebuje  własnej licencji Windows 2012 User CAL

Windows Server 2012 User Cals (Client Access Licenses) umożliwiają podłączenie indywidulanych użytkowników z systemem operacyjnym Windows Server. Aby umożliwić korzystanie z systemu operacyjnego Server 2012 wielu użytkownikom, należy posiadać wystarczającą ilość licencji dostępowych CALs. Dla każdego użytkownika, który ma być podłączony do systemu serwera, każda licencja dostępowa musi zostać zweryfikowana. Po weryfikacji, użytkownik uzyskuje pełny dostęp do wszystkich danych i usług systemu, które są dla niego udostąpnione przez administratora.  

Łatwy dostęp dzięki indywidualnym danym dostępu

W odróżnieniu do Device CALs, również nazywanymi licencjami urządzenia, licencja CAL jest przypisana komkretnemu użytkownikowi, który może z niej korzystać na dowolnie wybranym przez siebie urządzeniu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku, kiedy pracownicy korzystają z różnych urządzeń, takich jak komputer stacjonalny czy laptop. Każdy użytkownik Microsoft Windows Server 2012 User CAL posiada pełen dostęp do serwera z dowolnego urządzenia. Takie sposób licencjonowania sprawia, że praca staje się elastyczna a dostęp do danych staje się szybki i łatwy.

Nieskomplikowane połączenie wszystkich pracowników z serwerem

Jak dużo Microsof Windows Server 2012 User CALs muszą Państwo kupić, zależy od tego, jak dużo pracowników potrzebuje dostęp do serwera. Ten pakiet zawiera 10 CALs. Dzięki niemu, dokładnie 10 pracowników ma dostęp do serwera. Możecie Państwo dowolnie rozszerzyć dostęp do serwera poprzez wykupienie kolejnych CALs. Dopasowujcie swobodnie niezbędną ilość licencji, dokładnie do Waszych potrzeb i wymagań. Uwaga: licencje CALs i Device CALs mogą być używane łącznie ale nigdy oddzielnie. Funkcjonują wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.  Windows 2012 User CAL może być używany w systemie Windows Server 2012 Standard i Windows Server 2012 Datacenter. Licencje CALs są wstecznie kompatybilne, czyli mogą być używane w przypadku starszych serwerowych systemów  operacyjnych.

Uwaga: Wraz z zakupem licencji dostępowych User/Device CAL, otrzymacie Państwo dokument potwierdzający, że jesteście ich legalnym użytkownikiem

Windows Server 2012 - 10 User CALs - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjny

Windows Server 2012 Standard
Windows Server 2012 DataCenter

Procesor 
Pamięć RAM 
Miejsce na dysku twardym 
Karta graficzna 
Karta dźwiękowa 
Linki przekierowujące do "Windows Server 2012 - 10 User CALs"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2012 - 10 User CALs - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat