Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2012 DataCenter

9 665,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100056-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Windows Server DataCenter 2012 jest rozszerzoną wersją systemu Windows Server 2012 Standard....więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 DataCenter"

Windows Server DataCenter 2012 jest rozszerzoną wersją systemu Windows Server 2012 Standard. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm różnej wielkości, które duża wagę przywiazują do wirtualizacji i pracy w chmurze hybrydowej. Ze swoimi różnorodnymi programami i funkcjami, nowym interfejsem i wieloma innymi optymalizacjami, majacymi na celu zwiększenie wydajności, Windows 2012 DataCenter oferuje Państwu doskonale wsparcie dla pracy serwera.

Wirtualizacja i zoptymalizowane zarządzanie danymi w Windsows Server 2012 DataCenter

Windows Server DataCenter 2012 jest stabilnym systemem operacyjnym dla pracy serwera, który specjalizuje się głownie w wirtualizacji. Odpowiednio do tego Windows 2012 DataCenter posiada kompletną i zaktualizowaną platformę wirtualzacji Hyper-V. Ponadto kreator instalacji Active Directory Domain Service został zastąpiony przez Active Directory Administrative Center. Windows Server DataCenter 2012 upraszcza teraz zasady hasel Active Directory a tymczasem system plików NTFS zostal uzupełniony przez system ReFS. Nowy system plikow został specjalnie zaprojektowany do przechowywania danych na serwerach, dlatego Microsoft Windows Server 2012 DataCenter przeznaczony jest głownie dla firm.

Łatwość obsługi i zwiekszona wydajność

W Windows 2012 DataCenter został wykorzystany nowoczesny interfejs Windowsa 8, tak by można go było obsługiwać poprzez ekran dotykowy. Możecie jednak Państwo zrezygnować z opcji Touchscreen i korzystać z instalacji core, która pozwala na skonfigurowanie systemu Windows Server 2012 DataCenter przy pomocy programu Windows PowerShell i poleceń wprowadzania danych Windows. Programy, jak Microsoft Windows Azure czy przerobiony Task-Manager oferują oprócz ulepszeń optycznych, również dodatkową poprawę wydajności. W Win Server 2012 DataCenter, Task-Manager został udoskonalony tak, że poszukiwanie programów stało sie uproszczone. W celu zyskania większej mocy, nieaktywne procesy można zatrzymać, aktywne można kompresować oraz zestawiać w kategorie.

Nowosci w Microsoft Windows Server 2012 DataCenter

Windows 2012 DataCenter proponuje Państwu nie tylko, jak wersja standardowa, niezawodny system operacyjny dla serwera, ale rownież wiele nowych funkcji i programów, które aktywnie wspierają jego pracę.

 • Optymalizacja wydajności Task-Managera
 • Private Cloud i Public Cloud: nezależna lokalizacja i dostęp do danych
 • Nowy PowerShell: PowerShell3 dla zarządzania ustawieniami systemowymi
 • Nowoczesny interfejs: nowe optymalizacje do obsługi ekranu dotykowego
 • Microsoft Windows Azure: Backup na Azure Cloud
 • Nowy SMB 3.0: wsparcie dla aktualnej wersji protokołu w celu polepszenia dostępu do plików
 • IIS 8.0: nowa wersja do zarządzania Extended-Validion-Zertifikate
 • Zautomatyzowanie wielu procesów w celu zwiększenia efektywności pracy

Ponadto w Microsoft Windows Server 2012 DataCenter zostały zaktualizowane programy DirectAccess i Hyper-V. Teraz platforma wirtualizacji zapewnia Państwu większą wydajność a ulepszona wersja DirectAccess umożliwia rownież korzystanie z protokolu IPv6.

Ulepszona kontrola i dostępność do plików

Ponieważ temat “bezpieczeństwo” w każdym systemie operacyjnym ma wysoki priorytet, także Win Server DataCenter 2012 posiada rownież nowe zabezpiecząjace dodatki, głownie dotyczące zarządzania i dostępności danych. Jedna z takich funkcji jest Dynamic Access Control, czyli dostępność do danych regulowana poprzez metadane , służąca także wyznaczaniu kryteriów  bezpieczeństwa w ramach Active Directory. Ta funkcja daje możliwość zablokowania transferu danych pomiędzy dwoma katalogami. 

Inaczej, niż wersja standardowa, Windows Server DataCenter 2012 pracuje na dwóch fizycznych procesorach i dowolnej ilości wirtualnych serwerów. Dzięki temu Państwo i Wasza firma jesteście znakomicie wyposażeni do tworzenia wirtualnego środowiska, w którym możecie skutecznie działać.

Ms Windows Server DataCenter 2012 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows Server 2012 DataCenter
ProcesorMinimum: 1,4-GHz-Prozessor z 64 Bit
Pamięć RAMMinimum: 512 MB
Miejsce na dysku twardymMinimum: 32 GB
Karta graficznabrak wymagań
Karta dźwiękowabrak wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2012 DataCenter"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2012 DataCenter - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat