Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Oryginalne i nowe licencje na oprogramowanie

Oryginal­ne i nowe
licencje na opro­gramo­wanie

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2012 R2 DataCenter

10 749,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100060-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Windows Server 2012 R2 DataCenter fimy Microsoft  oferuje Panstwu aktualny system...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 R2 DataCenter"

Windows Server 2012 R2 DataCenter fimy Microsoft  oferuje Panstwu aktualny system operacyjny dla serwera, który koncentruje się głownie na wirtualizacji i przechowywaniu danych w chmurze. Windows Server DataCenter 2012 R2 wnosi nie tylko nowy interfejs użytkownika, ale także zapewnia Państwu wiele nowych funkcji i ulepszeń, głownie w zakresie pracy w sieci, aplikacji, platform internetowych, przechowywania danych, wirtualnej infrastruktury oraz ochrony informacji i dostępu do nich. Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter zwiększa także produktywność i wydajność Waszego serwera.

Efektywna praca z Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter

Decydując się na zakup Win Server 2012 R2 DataCenter, zarówno w mały firmach jak i dużych przedsiębiorstwach, dzięki wyraźnej poprawie wydajności i skalowalności, macie Państwo możliwość podołać każdej, nawet krytycznej ilości pracy. W celu zapewnienia zwiększonej ochrony przed skutkami awarii, wprowadzono w Windows Server Datacenter 2012 R2 stabilne systemy przywracania i odzyskiwania danych. Dzięki rozszerzonemu systemowi wsparcia dla otwartych framework, Windows Server 2012 R2 DataCenter umożliwia Państwu na tworzenie nowych aplikacji i stron internetowych.

Większa elastyczność dzięki wirtualizacji i Cloud Services

Win Server 2012 R2 DataCenter pozwala stworzyć wirtualną infrastrukturę interfejsu. Za pomocą przenoszenia aplikacji na usługodawców, możecie Państwo w lokalnych centrach obliczeniowych, jak i w chmurze publicznej skalować swoje aplikacje i bez żadnych problemów elastycznie udostępniać. Liczne opcje przechowywania oraz powielania VHD w Windows 2012 R2 DataCenter, oszczędza Państwu kosztów składowania. Nowoczesny interfejs pochodzi z wersji Microsoft Windows 8, co ułatwia Państwu obsługe systemu, dzięki ekranowi dotykowemu.

Głowna różnica pomiędzy Windows Server 2012 DataCenter i jego standardowa wersja jest to, ze ta ostatnia ograniczona jest w liczbie możliwych wirtualnych maszyn do dwóch, podczas gdy w edycji DataCenter, liczba ta jest nieograniczona. Wymagania systemowe dla system Windows Server DataCenter 2012 R2  odpowiadaja tym z poprzedniej wersji systemu, przy czym sa tu obsługiwane 2 procesory.

Nowe funkcje w systemie Win Server 2012 R2 DataCenter

Niezawodny system Windows Server R2 DataCenter przekonuje do siebie  nie tylko znaczną optymalizacją wydajnosci, ale także wieloma nowymi programami i funkcjami.

 • Microsoft Windows Azure: Backup serwera w chmurze
 • Nowoczesny interfejs: zoptymalizowany dzięki funkcji Touchscreen
 • Nowy manager zadań: zoptymaliowany proces i wygląd
 • PowerShell 3.0 : ulepszone zarządzanie ustawieniami systemu
 • SMB 3.0 : poprawa dostępności do plików
 • IIS 8.0 : rozszerzony Extended Validation Certificate

Inne nowe funkcje, które w porównaniu z poprzednikiem,oferuje Państwu Windows Server DataCenter 2012 R2, to Tiering, pamiec QoS i VHDX.

Ulepszony system zarządzania danymi

W Win Server 2012 R2 DataCenter, znany system danych NTFS został uzupełniony o nowy system ReFS, który został specjalnie zaprojektowany do przechowywania danych na serwerach, dając przy tym optymalne wsparcie. Microsoft Windows Server 2012 R2 DataCenter zapewnia teraz dynamiczną kontrolę dostępu - Dynamic Access Control, gdzie dostęp do danych jest kontrolowany przy pomocy metadanych. Ta nowa funkcja wspomaga technologię Active Directory, między innymi chroniąc dane przed nieautoryzowanym dostępem, w czasie ich przesyłania.

Ms Windows Server DataCenter 2012 R2 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows Server 2012 R2 DataCenter
ProcesorMinimum: 1,4-GHz-Prozessor z 64 Bit
Pamięć RAMMinimum: 512 MB
Miejsce na dysku twardymMinimum: 32 GB
Karta graficznabrak wymagań
Karta dźwiękowabrak wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2012 R2 DataCenter"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2012 R2 DataCenter - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat