Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2012 R2 Standard

1 754,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100059-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
Wraz z systemem Windows Server 2012 R2 Standard, firma wnosi lata doświadczeń w zakresie...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2012 R2 Standard"

Wraz z systemem Windows Server 2012 R2 Standard, firma wnosi lata doświadczeń w zakresie zarządzania serwerem i usług Cloud. Nowy system operacyjny Windows Server Standard 2012 R2 oferuje wiele ulepszeń i dodatków w zakresie zarządzania, sieci, pamięci masowej, wirtualizacji, dostępu i ochrony danych, wirtualnej infrastruktury desktopu. Korzystajcie Państwo z tych różnorodnych funkcji, wyposażając swój serwer w niezawodny Microsoft  Windows Server 2012 R2 Standard!

Windows Server Standard 2012 R2 dla stabilnego środowiska systemowego

Oprócz wielu nowych funkcji, system  MS Windows Server 2012 R2 Standard zawiera również nowoczesny interfejs z Windows 8, który zoptymalizowany jest do obsługi za pomocą ekranu dotykowego. Windows Server Standard 2012 R2 skierowany jest zarówno do małych firm, jak i dużych przedsiebiorstw. Mocną stroną systemu jest duża  skalowalność i wydajność, które umożliwiają przeprowadzanie znacznych obciążeń. Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard posiada rownież opcje odzyskiwania danych, w przypadkach awarii. Poza tym z Windows Server Standard 2012 R2 możliwe jest tworzenie stron i programów, gdyż dla otwartego framework stworzono rozszerzoną obsługę support. Dzięki możliwości przenoszenia między service provider, chmurą publiczną oraz lokalnymi centrami obliczeniowymi, aplikacje można płynnie skalować i udostępniać bardzo elastycznie. Usluga VHD-deduplikation oraz liczne opcje przechowywania w MS Windows Server 2012 R2 Standard minimalizują  Państwo koszty związane z magazynowaniem danych.

Wirtualizacja dla przedsiębiorstwa

Ponadto Windows Server Standard 2012 R2 umożliwia Państwu tworzenie całej infrastruktury wirtualnego desktopu. Wymagania systemowe, mimo tych wszystkich nowych funkcji i ulepszeń są takie same jak w poprzedniej wersji Windows Server 2012 Standard. Przy tym Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard obsługuje dwa fizyczne procesory oraz dwie maszyny wirtualne, co jest szczególną zaletą w procesie wirtualizacji. Zasadniczo MS Windows Server 2012 R2 Standard oferuje optymalną platformę wirtualizacji, co pozwala zaoszczędzić Państwu sporo kosztów.

Nowości w Windows Server Standard 2012 R2

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard oferuje Państwu nie tylko niezawodny system dla serwera ale również przekonuje do siebie optymalizacja wydajności, wieloma dodatkami oraz nowymi programami:

 • Nowoczesny interfejs użytkownika, zoptymalizowany dla ekranu dotykowego
 • Microsoft Windows Azure: zapasowa kopia na Azure Cloud
 • PowerShell 3.0. poprawa zarządzania ustawieniami systemowymi
 • Zmieniony Task Manager: lepsza wydajność poprzez optymalizację procesu
 • Internet Information Services 8.0: Extended Validation Certificate
 • Nowa wersja protokolu SMB 3.0: szybsze i bardziej stabilne udostepnianie plików

Ponadto funkcje i programy takie, jak Hyper-V i DirectAccess zostały ulepszone. Podczas gdy wydajność platformy wirtualizacji Hyper-V w systemie MS Windows Server 2012 R2 Standard wzrosła dzięki rozmaitym optmalizacjom, tak DirectAccess oraz protokol IPv6 dają dostęp do technologii zdalnego dostępu. W porownaniu do poprzedniej wersji, system Windows Server 2012 R2 Standard oferuje rownież nowe możliwości w zakresie pamieci masowej takich jak, VHDX, QoS oraz Storage Tiering.

Zarządzanie plikami oraz kontrola dostępu

Nowy system plików referencyjnych ReFS, które zostały specjalnie zaprojektowane do przechowywania danych na serwerach, uzupełniają w Windows Server Standard 2012 R2 istniejący już NTFS.  Wraz z Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard zostal wprowadzony Dynamic Access Control, kontrola dostępu regulowana przez metadane. Współpracując z ramach Active Directory, uniemożliwia ona na przyklad nieautoryzowane przenoszenie plików.

Ms Windows Server Standard 2012 R2 - Wymagania systemowe

Platforma sprzętowaWindows
System operacyjnyWindows Server 2012 R2 Standard
ProcesorMinimum: 1,4-GHz-Prozessor z 64 Bit
Pamięć RAMMinimum: 512 MB
Miejsce na dysku twardymMinimum: 32 GB
Karta graficznabrak wymagań
Karta dźwiękowaBrak wymagań
Linki przekierowujące do "Windows Server 2012 R2 Standard"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2012 R2 Standard - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat