Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2019 - 10 Device CALs

Windows Server 2019 - 10 Device CALs
1 474,99 zł

zVAT

  • Microsoft
  • 100531-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • bis zu 2 Werktage
System serwerowy dostosowany do potrzeb z licencjami Microsoft Windows Server 2019...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 - 10 Device CALs"

System serwerowy dostosowany do potrzeb z licencjami Microsoft Windows Server 2019 Device CAL

Microsoft Windows Server 2019 Device CAL to specjalna forma licencji, dzięki której firmy mogą dawać swoim pracownikom dostęp do systemu Windows Server 2019. Zakup dodatkowych licencji Device CAL pozwala na rozszerzenie systemu serwerowego o dodatkowe urządzenia. Dzięki temu firmy mogą bez specjalnego problemu zbudować odpowiedni do potrzeb, elastyczny i wydajny system serwerowy i przede wszystkim efektywnie pod względem kosztowym wykorzystywać swoje zasoby.


Czym charakteryzuje się licencja Microsoft Windows Server 2019 Device CAL?
Kupując licencję dla urządzenia, można zainstalować Microsoft Windows Server 2019 na jednym konkretnym urządzeniu. Nie ma znaczenia, czy będzie to komputer stacjonarny, laptop, skaner czy stanowisko dyspozytorskie. Licencja Device CAL jest przypisana do konkretnego urządzenia i nie może zostać później przeniesiona na inne urządzenie. Nie jest to zatem tak zwana „floating license”. 

Zaletą tej opcji licencjonowania jest to, że z posiadającego licencję urządzenia może korzystać każdy użytkownik i nie trzeba dla niego kupować specjalnej licencji dla użytkownika. Licencja Microsoft Windows Server 2019 Device CAL umożliwia pracownikom dodatkowo korzystanie z systemów Windows Server 2016. Natomiast korzystanie z wersji 2019 przy użyciu licencji CAL dla wersji 2016 nie jest możliwe.


Elastyczna i dostosowana do potrzeb architektura systemu
Jedną z głównych zalet modelu licencji dostępowych CAL jest korzystanie z systemu dostosowane do potrzeb. Tę właściwość model licencjonowania zawdzięcza możliwości dowolnego łączenia licencji dla urządzeń z licencjami dla użytkowników. Ponieważ licencje są dostępne pojedynczo lub w pakietach, pozwalają na zbudowanie „uszytego na miarę” systemu serwerowego. Nie ma na przykład problemu z wyposażeniem stacjonarnych biur w licencje dla urządzeń, a pracowników pracujących zdalnie lub z domu w licencje typu User CAL, umożliwiające im niezależny od miejsca dostęp do wszystkich niezbędnych danych.


Najważniejsze nowości w systemie Windows Server 2019
Zakup licencji Microsoft Windows Server 2019 Device CAL to wygodny sposób planowania systemu serwerowego od podstaw lub jego dowolnego rozszerzania. Dzięki temu pracownicy mają pełny dostęp do wydajnych funkcji i opcji bezpieczeństwa najnowszego serwerowego systemu operacyjnego firmy Microsoft.

  • Podsystem Windows dla Linuksa: W najnowszej wersji serwerowego systemu operacyjnego Microsoft stawia na znacznie lepszą integrację systemu Linux. Znajduje to odzwierciedlenie zarówno w ulepszonych koncepcjach zabezpieczeń, takich jak „Shielded VMs”, jak i w możliwości zarządzania serwerem Linux z serwerów Windows za pomocą poleceń Linux. Do tego dochodzi jeszcze integracja dystrybucji Linux w instalacji Windows.
  • Współpraca z Microsoft Azure: Efektywna współpraca z Microsoft Azure umożliwia systemowi Windows Server 2019 oprócz uproszczonej synchronizacji danych także łatwe tworzenie kopii zapasowych za pomocą Azure Backup.
  • Lepsza kompleksowa ochrona: Aby zoptymalizować ochronę najważniejszych danych, Microsoft zmodyfikował szyfrowanie danych i serwerów plików. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia bezpośrednia współpraca serwerowego systemu operacyjnego z Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). Dzięki temu mechanizmowi system rozpoznaje zagrożenia takie jak rootkity i exploity zero-day, które nie są wykrywane przez wiele tradycyjnych programów antywirusowych.
  • Ekspresowe aktualizacje: Wraz z przejściem na Windows Server 2019 długie pobieranie i instalowanie czy ciągłe restartowanie należą już do przeszłości. Tak jak w desktopowym systemie operacyjnym Windows 10, Microsoft stawia tutaj bowiem na ekspresowe aktualizacje.
PlatformaWindows
ProcesorProcesor min. 1,4 GHz, (jednordzeniowy), min. 1,3 GHz (wielordzeniowy) - zalecany 3,1 GHz lub więcej (jedno- i wielordzeniowy), obsługa maks. 2 gniazd procesora
Pamięć RAMMin. 2 GB RAM (lub 4 GB, jeśli Windows Server Essentials jest udostępniany jako wirtualna maszyna), zalecane 16 GB RAM, obsługa maks. 64 GB
Karta graficznab.d.
Karta dźwiękowab.d.
Dysk twardyMin. 160 GB pamięci z partycją systemową o pojemności min. 60 GB
Ekranb.d.
Napęd optycznyb.d.
Linki przekierowujące do "Windows Server 2019 - 10 Device CALs"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2019 - 10 Device CALs - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat