Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2019 - 10 User CALs

Windows Server 2019 - 10 User CALs
2 359,99 zł

zVAT

 • Microsoft
 • 100529-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Microsoft Windows Server 2019 User CAL - większa elastyczność Twojego systemu Aby...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 - 10 User CALs"

Microsoft Windows Server 2019 User CAL - większa elastyczność Twojego systemu

Aby optymalnie wykorzystać pełny potencjał wydajnego serwerowego systemu operacyjnego, jakim jest Microsoft Server 2019, musi on mieć możliwie elastyczną strukturę i być dostosowany do potrzeb. Tak zwane licencje dostępowe (Client Access Licenses) to dodatkowe licencje dla firm, które umożliwiają rozszerzenie serwerowego systemu operacyjnego na kolejnych użytkowników lub urządzenia i zapewnienie im pełnego dostępu do systemu. Microsoft oferuje dwie wersje tych licencji - User CAL i Device CAL.

Na czym polega różnica między licencjami User CAL a licencjami Device CAL?
Każdy użytkownik lub urządzenie, które ma się łączyć z systemem serwerowym, musi mieć ważną licencję Microsoft Server 2019. User CAL to licencja przypisana do konkretnego użytkownika. Natomiast Device CAL to licencja przypisana do urządzenia. Ponieważ licencje User CAL są przypisane do użytkowników, każdy użytkownik posiadający licencję otrzymuje osobiste dane dostępu do systemu. Ma to tę zaletę, że użytkownik ma pełny dostęp do systemu z dowolnego stanowiska pracy. Licencje te nie są przypisane do urządzeń, tak jak Device CAL.

Kiedy opłaca się użycie licencji Microsoft Windows Server 2019 User CAL?
Jest to korzystne zwłaszcza dla firm i organizacji, które umożliwiają pracownikom elastyczny sposób pracy, nieprzywiązany do konkretnego komputera w stacjonarnym biurze. Dzięki licencjonowaniu przypisanemu do użytkowników pracownicy mogą korzystać z systemu również poprzez podłączony do niego domowy komputer w ramach home office albo poprzez urządzenia mobilne, na przykład firmowy laptop. Dzięki temu mają szybszy i bardziej wydajny dostęp do potrzebnych danych.

Ponieważ licencje User CAL są dostępne zarówno pojedynczo, jak i w pakietach, firmy mogą zawsze rozszerzać swoje systemy w zależności od bieżących potrzeb. Ponadto licencje Microsoft Windows Server 2019 User CAL można dowolnie łączyć z licencjami Device CAL. W ostatecznym rozrachunku oznacza to znaczną oszczędność kosztów. 


Najważniejsze nowości w Windows Server 2019
Zakup licencji Microsoft Windows Server 2019 User CAL oznacza dla pracowników możliwość korzystania z wydajnego serwerowego systemu operacyjnego dostępnego w najnowszej wersji z wieloma nowymi funkcjami i szczegółowymi udoskonaleniami.

 • Ekspresowe aktualizacje: Podobnie jak w desktopowym systemie operacyjnym Windows 10, również w nowej wersji serwerowej stosowane są ekspresowe aktualizacje. Pozwalają one skrócić czas instalacji i zredukować liczbę niezbędnych restartów.
 • Windows Defender Advanced Threat Protection: Dzięki lepszemu mechanizmowi zabezpieczeń Windows Server 2019 oferuje rozszerzoną ochronę przed rootkitami i exploitami zero-day. Do tego dochodzi jeszcze udoskonalone szyfrowanie danych, ruchu w sieci oraz wirtualnych maszyn.
 • Współpraca z systemem Linux: W porównaniu z poprzednimi wersjami Windows Server 2019 może się pochwalić rozszerzoną koncepcją bezpieczeństwa dla serwerów Linux oraz bezpośrednią integracją dystrybucji Linux w instalacji Windows.
 • Integracja Microsoft Azure: Dzięki płynnej współpracy Windows Server z Microsoft Azure można nie tylko z łatwością synchronizować dane, lecz także wykonywać kopie zapasowe za pomocą Azure Backup. Oprócz tego możliwe jest podłączanie klastrów do Microsoft Azure.
 • Lepsze kontenery: Rozszerzona współpraca z Kubernetes pozwoliła na stosowanie w Microsoft Server 2019 hybrydowych środowisk kontenerowych.
 • Asystent Storage Migration: Usługa Storage Migrations Service pomaga teraz użytkownikom posiadającym licencję Microsoft Windows Server 2019 User CAL w migracji danych i serwerów plików do Windows Server 2019. Ponieważ jako źródeł do migracji można używać różnych urządzeń, jest to teraz tak proste, jak nigdy dotąd.
Platforma Windows
Procesor Procesor min. 1,4 GHz, (jednordzeniowy), min. 1,3 GHz (wielordzeniowy) - zalecany 3,1 GHz lub więcej (jedno- i wielordzeniowy), obsługa maks. 2 gniazd procesora
Pamięć RAM Min. 2 GB RAM (lub 4 GB, jeśli Windows Server Essentials jest udostępniany jako wirtualna maszyna), zalecane 16 GB RAM, obsługa maks. 64 GB
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Min. 160 GB pamięci z partycją systemową o pojemności min. 60 GB
Ekran b.d.
Napęd optyczny b.d.
Linki przekierowujące do "Windows Server 2019 - 10 User CALs"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2019 - 10 User CALs - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat