Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2019 Datacenter

Windows Server 2019 Datacenter
17 549,99 zł

zVAT

Licencjonowanie serwerowe:

Download + Klucz
  • Microsoft
  • 100487-PL
  • Nowy
  • Dożywotnia
  • Wszystkie języki
  • 15-30 minut
Kup Windows Server 2019 DataCenter i korzystaj z niezawodności i wydajności...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Datacenter"

Kup Windows Server 2019 DataCenter i korzystaj z niezawodności i wydajności

Wersja DataCenter systemu Windows Server 2019 firmy Microsoft wykorzystuje i rozbudowuje zalety Windows Server 2016. System pomaga dużym firmom i organizacjom w budowaniu stabilnej i wydajnej struktury sieciowej. Nowa wersja stawia na liczne udoskonalenia i ekskluzywne funkcje. Serwerowy system operacyjny oferuje korzyści przede wszystkim dla firm, które zakupią Windows Server 2019 DataCenter i będą chciały stosować „scenariusz chmury hybrydowej”. Do pakietu należy między innymi lepsze połączenie z Microsoft Azure dzięki zastosowaniu opartego na przeglądarce narzędzia „Project Honolulu”.

Wyższy poziom bezpieczeństwa w Windows Server 2019
W obszarze serwerowym bezpieczeństwo ma, jak zawsze, bardzo duże znaczenie. Również wersją Windows Server 2019 DataCenter Microsoft reaguje na bieżące zagrożenia czyhające w Internecie i doskonali swój serwerowy system operacyjny w wielu miejscach. W tym zakresie użytkowników zainteresuje przede wszystkim współpraca z Windows Defender Advanced ThreatProtection. Ten mechanizm zabezpieczający specjalizuje się w wykrywaniu zagrożeń bez sygnatur i poprzez połączenie z chmurą skutecznie chroni przed rootkitami i exploitami zero-day, których nie wykrywają konwencjonalne programy antywirusowe. Do tego dochodzi łatwiejsze i lepsze szyfrowanie, które obejmuje także ruch sieciowy i wirtualne maszyny (VM).

Ekspresowe aktualizacje i integracja Microsoft Azure
Użytkownicy wersji Windows Server 2019 DataCenter skorzystają także z ekspresowych aktualizacji, znanych już z desktopowego systemu operacyjnego Windows 10. Ich duża zaleta polega na tym, że nowe ekspresowe aktualizacje są znacznie mniejsze niż dotychczasowe aktualizacje Delta dla Windows Server. Ekspresowe aktualizacje, działające podobnie jak oparte kolejno jedna na drugiej kopie zapasowe, nie tylko szybciej się pobiera i instaluje, lecz także wymagają mniejszej one liczby restartów serwerów.

Nowa wersja charakteryzuje się także bliższą współpracą z Microsoft Azure. Otwiera to z kolei przed użytkownikami wersji Windows Server 2019 DataCenter nowe możliwości, takie jak uproszczona synchronizacja plików, wykonywanie kopii zapasowych przez Azure Backup czy wyposażanie serwerów plików z chmury za pomocą Azure Files. Dodatkowo, oprócz podłączenia klastrów do Microsoft Azure, dochodzi do tego także możliwość wykonywania kopii zapasowych plików w chmurze przy użyciu asystenta Storage Migration.

Nowością jest również lepsza wirtualizacja serwerów Linux w Windows Server 2019 oraz ich zabezpieczenie przez „Shielded VMs”, możliwe dotychczas tylko w przypadku serwerów Windows. Przy użyciu podsystemu Windows dla Linuksa za pomocą Windows Server 2019 można teraz integrować dystrybucje Linuksa w ramach instalacji Windows. Ma to tę zaletę, że serwerami Linux można teraz wygodnie zarządzać z serwerów Windows przy użyciu poleceń Linux. 

Elastyczna koncepcja licencjonowania dla dużych organizacji
Firmy, które zakupią Windows Server 2019 DataCenter, skorzystają, tak jak dotąd, z przemyślanej koncepcji licencjonowania, której zaletą jest maksymalna elastyczność. Podobnie jak dla wersji Standard systemu Windows Server 2019, również dla wersji DataCenter licencje są udzielane w zależności od sprzętu poprzez licencjonowanie oparte na rdzeniach, obejmujące korzystające urządzenia lub korzystających użytkowników. Tak jak w poprzedniej wersji, obowiązuje zasada „minimum 8 rdzeni” na procesor i „minimum 16 rdzeni” na serwer.

Platforma Windows
Procesor Procesor min. 1,4 GHz, (jednordzeniowy), min. 1,3 GHz (wielordzeniowy) - zalecany 3,1 GHz lub więcej (jedno- i wielordzeniowy), obsługa maks. 2 gniazd procesora
Pamięć RAM Min. 2 GB RAM (lub 4 GB, jeśli Windows Server Essentials jest udostępniany jako wirtualna maszyna), zalecane 16 GB RAM, obsługa maks. 64 GB
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Min. 160 GB pamięci z partycją systemową o pojemności min. 60 GB
Ekran b.d.
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z DVD)
Linki przekierowujące do "Windows Server 2019 Datacenter"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2019 Datacenter - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat