Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Server 2019 Standard Core Add-On

Windows Server 2019 Standard Core Add-On
429,99 zł

zVAT

Licencjonowanie serwerowe:

 • Microsoft
 • 100491-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Wszystkie języki
 • 15-30 minut
Kup Windows Server 2019 Standard Core Add-on i korzystaj elastycznie Windows...więcej

Informacje o produkcie "Windows Server 2019 Standard Core Add-On"

Kup Windows Server 2019 Standard Core Add-on i korzystaj elastycznie

Windows Server 2019 to najnowszy serwerowy system operacyjny firmy Microsoft. Nie tylko wykorzystuje on zalety poprzedniej edycji, ale dodatkowo rozbudowuje jej jakość i funkcjonalność, umożliwiając firmom i organizacjom tworzenie wydajnej i stabilnej infrastruktury sieci. 

Podczas gdy klasyczna wersja Standard stanowi bazę do budowy systemu, Windows Server 2019 Standard Core Add-on oferuje możliwość elastycznego korzystania z dodatkowych licencji. Od momentu przejścia z licencjonowania opartego na procesorach na licencjonowanie oparte na rdzeniach wraz z Windows Server 2016, dodatki Core-Add-on są najtańszą możliwością wyposażenia wydajnych serwerów w licencje zarówno przy uruchomieniu, jak i dodatkowo w późniejszym czasie.

Ważne nowości w Windows Server 2019 Standard
Firmy, które zakupią Microsoft Windows Server 2019 Standard Core Add-on będą miały do dyspozycji najbardziej wydajny jak dotąd serwerowy system operacyjny firmy Microsoft. W porównaniu z poprzednim systemem Windows Server 2016 Standard wersja 2019 zawiera wiele różnych nowości. Należy do nich między innymi zmniejszenie rozmiaru obrazu wersji core do około 1,7 GB. 

Nowością są także ekspresowe aktualizacje, znane już z desktopowego systemu operacyjnego Windows 10. Aktualizacje systemu Windows Server 2019 lub Windows Server 2019 Standard Core Add-on są znacznie mniejsze i pozwalają nie tylko skrócić czas instalacji, ale też zredukować liczbę niezbędnych restartów.


Wyższy poziom bezpieczeństwa z Windows Server 2019 Standard Core Add-on 
Ponieważ niemal codziennie rośnie liczba zagrożeń pochodzących z sieci, na kwestie związane z bezpieczeństwem położono duży nacisk również w najnowszym produkcie Microsoftu. Windows Server 2019 Standard może się pochwalić na przykład znacznie udoskonalonym szyfrowaniem danych, wirtualnych maszyn i ruchu w sieci. Dodatkowo Windows Server 2019 współpracuje z Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP). 

Ten mechanizm ochronny nie potrzebuje sygnatur i oferuje znacznie wyższy poziom ochrony przed rootkitami i exploitami zero-day. Dzięki połączeniu z chmurą system niezawodnie rozpoznaje ataki także wtedy, gdy nie rozpoznają ich konwencjonalne programy antywirusowe. Ponadto Microsoft stosuje wprowadzoną już w poprzedniej wersji koncepcję „Shielded VMs” także do wirtualnych maszyn Linux.

Dalsze korzyści dla firm, które zakupią Windows Server 2019 Standard Core Add-on

 • Podsystem Windows dla Linuksa: Nowa wersja Windows Server wprowadza nie tylko rozszerzone koncepcje zabezpieczeń dla serwerów Linux, lecz także ułatwia ich obsługę. Oprócz bezpośredniej integracji dystrybucji Linuksa w instalacji Windows na uwagę zasługuje wygodne zarządzanie serwerami Linux z serwerów Windows za pomocą poleceń Linux.
 • Hiperkonwergentna infrastruktura: W nowym systemie Windows Server 2019 producent oprogramowania z Redmond podąża za trendem hiperkonwergentnej infrastruktury, znacznie upraszczając niektóre metody zarządzania i wdrażania.
 • Płynna integracja z Microsoft Azure: W najnowszej wersji Windows Server współpracuje ściśle z Microsoft Azure. Dane można błyskawicznie synchronizować, wykonywać ich kopie zapasowe za pomocą Azure Backup i podłączać klastry do Microsoft Azure.
 • Lepsze kontenery: Dla Windows Server 2019 firma Microsoft rozszerzyła bezpośrednią współpracę z Kubernetes, umożliwiając korzystanie z hybrydowych środowisk kontenerowych.
 • Asystent Storage Migrations: Do nowości należy też usługa Storage Migration Service, która pomaga między innymi w migracji serwerów plików i danych do Windows Server 2019. Dodatkowo, oprócz możliwości migracji danych z systemów NAS, również tutaj ma miejsce bliższa współpraca z Microsoft Azure. Ponieważ Asystenta Storage Migration umożliwia wykorzystanie wielu urządzeń jako źródeł, dla użytkowników, którzy zakupią Windows Server 2019 Standard Core Add-on, migracja jest tak łatwa, jak nigdy dotąd.
Platforma Windows
Procesor Procesor min. 1,4 GHz, (jednordzeniowy), min. 1,3 GHz (wielordzeniowy) - zalecany 3,1 GHz lub więcej (jedno- i wielordzeniowy), obsługa maks. 2 gniazd procesora
Pamięć RAM Min. 2 GB RAM (lub 4 GB, jeśli Windows Server Essentials jest udostępniany jako wirtualna maszyna), zalecane 16 GB RAM, obsługa maks. 64 GB
Karta graficzna b.d.
Karta dźwiękowa b.d.
Dysk twardy Min. 160 GB pamięci z partycją systemową o pojemności min. 60 GB
Ekran b.d.
Napęd optyczny Napęd DVD (do instalacji z DVD)
Linki przekierowujące do "Windows Server 2019 Standard Core Add-On"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Server 2019 Standard Core Add-On - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat