Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

Windows Thin PC

Windows Thin PC
128,99 zł

zVAT

Download + Klucz
 • Microsoft
 • 100615-PL
 • Nowy
 • Dożywotnia
 • Anglik
 • 15-30 minut
Wsparcie Windows 7 zakończyło się 14 stycznia 2020 r. Windows Thin PC to specjalna wersja...więcej

Informacje o produkcie "Windows Thin PC"

Wsparcie Windows 7 zakończyło się 14 stycznia 2020 r.

Windows Thin PC to specjalna wersja Windows 7. Dzięki temu systemowi operacyjnemu komputery ze starszym sprzętem mogą być przekształcane w Thin Client. W rezultacie firma musi kupować mniej nowego sprzętu. Ponadto, koszty licencji VDA są pomijane, ponieważ nie są one wymagane oddzielnie dla Thin Clients. Oprócz komputerów stacjonarnych, laptopy mogą być również dostarczane z systemem operacyjnym. Oprogramowanie umożliwia również bezprzewodowe zdalne korzystanie z komputera stacjonarnego, na przykład poprzez antenę WLAN notebooka. Jednak system operacyjny nie może być stosowany w maszynach wirtualnych, ponieważ został on opracowany do innych celów. Na stronie Windows Thin PC użytkownik może uruchamiać programy z następujących obszarów:

 • Bezpieczeństwo, zarządzanie, emulacja terminali,
 • Zdalny pulpit i podobne technologie,
 • Przeglądarka internetowa, odtwarzacz i komunikatory internetowe,
 • Przeglądanie dokumentów oraz
 • NET Framework i Java Virtual Machine.

Jednak programy, w których samemu tworzysz coś takiego jak Office, nie są wspierane.

Integracja energooszczędnych komputerów z infrastrukturą firmy

Zakup Windows Thin PC to między innymi dobry pomysł, jeśli starsze komputery lub te o bardzo niskim zużyciu energii mają być nadal używane. W rezultacie system operacyjny może pomóc w obniżeniu kosztów w przedsiębiorstwie. Ze względu na ograniczony zakres wydajności, Thin PC wymaga znacznie mniejszych zasobów sprzętowych niż "większe" systemy operacyjne.
Niemniej jednak, Thin PC może obsługiwać narzędzia do zarządzania, takie jak System Center. Łatwo jest zarządzać Thin Clients centralnie. Aplikacje mogą być używane w oparciu o role. Dotyczy to również łatek bezpieczeństwa, danych i aktualizacji. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa IT dostępne są funkcje BitLocker i AppLocker, znane z Enterprise Edition. Ponadto użytkownicy Thin PC na laptopach mogą bezpiecznie uzyskać dostęp do danych firmowych poprzez DirectAccess.

Używaj aplikacji graficznych niezależnie od sprzętu

Windows Thin PC korzysta z niektórych funkcji dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Dzięki temu
możesz uzyskać dostęp do pulpitów Windows wraz z efektem Aero poprzez zdalne połączenie. Zakup Windows Thin PC oznacza również możliwość zdalnego korzystania z aplikacji 3D lub filmów o wysokiej rozdzielczości przez mniej wydajne urządzenia. Użytkownik może uruchamiać programy graficzne w sieci. W lokalnym komputerze PC nie jest wymagany odpowiedni sprzęt, ponieważ rzeczywista praca obliczeniowa jest wykonywana przez serwery sieciowe. Thin PC jest następcą "Windows Fundamentals" opartego na Windows XP i już od lat znajduje wielu zadowolonych użytkowników. Windows Thin PC jest pakietem "Windows Embedded Standard". Jest to również używany w zmodyfikowanej formie przez wielu producentów prawdziwych cienkich klientów, aby wyposażyć "szczupłe" komputery w nią ex works.

Kup Windows Thin PC dla przedsiębiorstwa

Thin PC to system operacyjny oparty na sprawdzonym systemie Windows 7 Enterprise. Umożliwia przypisanie nowego celu do istniejących komputerów PC. Komputery, które mogą nie być wystarczająco szybkie, aby obsługiwać pełne systemy operacyjne Windows, stają się wówczas cienkimi klientami. Spełniają one wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i zgodności. Przyczynia się do tego oprogramowanie filtrujące, które uniemożliwia użytkownikom między innymi przechowywanie danych na dysku twardym. Korzystając z RemoteFX, Thin PC umożliwia szerokie zastosowanie na zdalnym pulpicie, takie jak odtwarzanie wysokiej jakości treści multimedialnych dostarczanych przez inne komputery stacjonarne lub serwery.

Lizengo oferuje szeroką gamę oryginalnego oprogramowania, od systemów operacyjnych po programy antywirusowe. Służymy radą i pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oprogramowania lub instalacji.

Procesor:
co najmniej 1 GHz i 32-bitowe (x86)

Pamięć operacyjna:
co najmniej 1 GB

dostępne miejsce na dysku:
co najmniej 16 GB

Grafika:
Sterownik graficzny DirectX 9 z programem Windows Display Driver Manager 1.0 lub nowszym

Dysk:
startowy napęd DVD-ROM

Linki przekierowujące do "Windows Thin PC"
Oceny 0
Czytanie, pisanie i dyskutowanie o ocenachwięcej
Windows Thin PC - Oceny

Niestety, nie otrzymaliśmy jeszcze żadnych recenzji tego produktu.

Napisać ocenę
Prosimy wpisać ciąg liczbowy w następujące pole.

Wystarczy kupić oprogramowanie w Lizengo!

Kup teraz
01. Kup teraz

Bezpieczny zakup dzięki szyfrowaniu SSL.

Bezpośrednie pobieranie
02. Bezpośrednie pobieranie

Oprogramowanie można pobrać natychmiast po zakupie.

Instaluj
03. Instaluj

W razie pytań prosimy o kontakt.

W jaki sposób ustalamy cenę?

Licencje na oprogramowanie tworzone są i dostarczane na potrzeby produkcji komputerów i systemów, w sprzedaży detalicznej lub do urządzeń przemysłowych. Lizengo kupuje u wielu dystrybutorów duże ilości nowych licencji na oprogramowanie, które nie były używane ani instalowane.
Dzięki takiej metodzie zakupów, eliminacji opłat za dostawę i składowanie na skutek wirtualnego sposobu dostawy oraz redukcji personelu możemy uzyskiwać i oferować tego typu korzystne ceny.

Lizengo zapewnia możliwość bezpiecznego i przepisowego zakupu nowych licencji na oprogramowanie.

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat