Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

O nas

 

Szczegółową broszurę firmową można znaleźć tutaj:

Download

Lizengo to młody, międzynarodowy sklep internetowy specjalizujący się w dystrybucji oprogramowania od znanych producentów. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom zawsze korzystnych cen zakupu i kompleksowej obsługi. W równym stopniu ukierunkowani jesteśmy na klientów prywatnych, jak i biznesowych. Dzwoniąc, rozmawiając na żywo lub wysyłając e-mail zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc fachową radą. Chętnie pomożemy również w instalacji programów oraz w kwestiach związanych z rejestracją kluczy produktów. 

 

Nasz zróżnicowany asortyment produktów jest stale poszerzany, dzięki czemu zawsze możemy zaoferować Państwu najnowsze oprogramowanie w atrakcyjnych cenach. Dzięki ochronie kupującego i gwarancji zwrotu pieniędzy Trusted Shops nie ponoszą Państwo żadnego ryzyka przy zamówieniu. Klucz produktu otrzymasz szybko i bezpiecznie pocztą elektroniczną. Doświadczenia ponad 250 000 zadowolonych klientów mówi samo za siebie.

lizengo-team 

Lizengo zapewni Państwu sprawdzoną jakość:
Zespół Lizengo pracuje obecnie nad umiędzynarodowieniem sklepu internetowego i jest bardzo zaangażowany w tworzenie oprogramowania do pobrania na rynku międzynarodowym. Naszym największym zadaniem jest wyeliminowanie wszelkich uprzedzeń i sceptycyzmu wobec niedrogiego, gotowego do pobrania, oprogramowania.

Udostępniamy klucze do produktów, które można następnie aktywować bezpośrednio u producenta. Opieramy się na filozofii 1 klucz produktu - 1 klient. Chroni to klienta przed problemami i niedogodnościami już od samego początku zakupu. Przeszkoleni przez nas nabywcy sprawdzają jakość kluczy dla naszych produktów i gwarantują, że sprzedawane jest wyłącznie oprogramowanie przeznaczone dla UE. Już teraz cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych stałych klientów. Z oprogramowaniem Lizengo jesteś po bezpiecznej stronie.

Nasza historia
Lizengo zostało założone w 2013 roku, początkowo jako firma jednoosobowa, a wkrótce potem pomysł oferowania oprogramowania po bezkonkurencyjnie niskich cenach doprowadził do powstania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na oprogramowanie do pobierania, w najbliższym czasie do realizacji zamówień potrzebna była większa liczba pracowników. Aby dysponować wystarczającą powierzchnią, przenieśliśmy siedzibę naszej firmy do osiedla Maarhausen w Kolonii-Rath. Mamy teraz możliwość dalszego rozwoju naszych pracowników oraz dalszego poszerzania zakresu usług i asortymentu produktów.

Nasz zespół został poszerzony o pracowników marketingu, rozwoju, obsługi klienta w języku obcym, zakupów, sprzedaży i sekretariatu. Umożliwiło nam to ciągłe doskonalenie naszego sklepu internetowego, poszerzanie gamy produktów i bazy klientów.

Lizengo to Twój niezawodny partner w zakresie bezpiecznego i niedrogiego oprogramowania do pobierania – przekonaj się sam!

Siedziba główna w Kolonii

Chcesz się dowiedzieć, jak pracujemy? Obejrzyj nasze biura w Kolonii. Ponad 80 pracowników każdego dnia daje z siebie wszystko, aby móc stale oferować oprogramowanie w najkorzystniejszych cenach w połączeniu z projesjonalnym wsparciem.

 

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat