Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

lizengo Team
lizengo Team

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

lizengo to młode, kosmopolityczne i zorientowane na sprzedaż międzynarodową przedsiębiorstwo z branży handlu elektronicznego, prowadzące w Kolonii największy w Europie sklep internetowy oferujący oprogramowanie do pobrania znanych producentów. Powstaliśmy w 2013 roku jako start-up, obecnie z powodzeniem działamy na terenie całych Niemiec, oferując profesjonalne usługi i zróżnicowany asortyment produktów. Nasz sklep internetowy działa zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. W ramach zewnętrznych i wewnętrznych usług konsultingowych oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie zbliżających się audytów, modeli licencjonowania, kwestii związanych z optymalizacją procesów i wielu innych. W międzyczasie lizengo stało się dojrzałym przedsiębiorstwem, które zyskało również międzynarodową pozycję: działamy w 20 krajach i prowadzimy tym samym największy sklep internetowy w Europie oferujący oprogramowanie do pobrania.

CO OFERUJEMY?

Günstige Preise
Preise

PRZYSTĘPNE CENY

Naszym głównym celem jest oferowanie naszym klientkom i klientom stale korzystnych cen zakupu i kompleksowej obsługi. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów B2C, jak i B2B.

Service
Service

OBSŁUGA

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientek i klientów telefonicznie, na czacie na żywo, w trybie współdzielenia ekranu lub przez e-mail od poniedziałku do piątku w naszych godzinach pracy (8:00–17:00), służąc fachowym doradztwem – ponadto pomagamy również podczas instalacji oprogramowania nabytego w lizengo.

Garantie
Garantie

„Dzięki naszej 100% gwarancji zwrotu pieniędzy nasze klientki i klienci nie muszą bać się, że kiedyś zostaną pozostawieni sami sobie ze swoim problemem!“

Prezes Zarządu Tobias M. Zielke

Qualität
Qualität

JAKOŚĆ

lizengo oznacza sprawdzoną jakość w korzystnej cenie. Najpierw nasz wyszkolony personel kontroluje, czy produkty przeznaczone na sprzedaż spełniają nasze wysokie wymagania jakościowe. Dzięki temu zostaje zapewnione, że klucze produktu są wyłącznie towarem nowym i oryginalnym, przeznaczonym dla Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dopiero po skutecznej kontroli towar zostaje umieszczony na naszej platformie sprzedażowej. Dzięki temu cieszymy się już na całym świecie zaufaniem wielu zadowolonych stałych klientek i klientów. Z oprogramowaniem z lizengo masz pewność.

Nachhaltigkeit
Nachhaltigkeit

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Kwestia zrównoważonego rozwoju jest w naszym przedsiębiorstwie bardzo istotna. Z tego powodu w ostatnich latach wzmogliśmy środki mające na celu zapewnienie bardziej odpowiedzialnego wykorzystania istniejących zasobów: w celu przeciwdziałania wysokiemu zużyciu papieru, prawie wszystkie procesy w lizengo są sterowane cyfrowo. Poza tym nasi pracownicy mają możliwość złożenia wniosku o ulgowy bilet pracowniczy, aby drogę z i do pracy – dla dobra środowiska – odbyć komunikacją miejską.

B2B
B2B

B2B

Do dyspozycji naszych klientów B2B jest wyspecjalizowany dział obsługi klienta, który w każdej chwili wesprze ich w ich języku ojczystym. W razie potrzeby zespół biznesowy udzieli wsparcia również na miejscu, wesprze w nadchodzących projektach i udzieli dopasowanego doradztwa w zakresie zakupów oraz udzieli obszernego wsparcia kwestiach licencyjnych i zbliżających się audytach. Zewnętrznie nasi doradcy techniczni są odpowiedzialni za audyty wstępne i doradztwo techniczne - przykładowo w celu zoptymalizowania procesów. Wewnętrznie zarządzają oni otoczeniem testowym i zajmują się doradztwem w firmie, warsztatami itp. Po dokonaniu zakupu w dalszym ciągu udzielamy intensywnego, profesjonalnego wsparcia wraz z serwisem w pełnym zakresie.

Skąd pochodzimy

zeitstrahl-pl2013201520182019InternacjonalizacjaOtwarciesklepu B2BCertyfikatwerifykacji modelubiznesowego,zweryfikowanegoprzez kancelarięprawną z zakresu IT.CertyfikatyTrusted Shops iChip Leading ShopUtworzenie
Zufriedenheit 2.000.000 zadowolonych klientów
Mitarbeiter 100 Pracownicy
Bewertungen 4.8 Ocena TrustedShops na podstawie 19 tys. ocen

WPADNIJ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć, gdzie pracujemy? A teraz zajrzyj do naszego biura do środka!

NASZA WIZJA

lizengo jako przedsiębiorstwo interdyscyplinarne i wielokulturowe

Vision 1

Na przestrzeni ostatnich lat nasz zespół powiększył się o współpracowników działów marketingu, rozwoju, obsługi klienta w językach obcych, zakupów, sprzedaży i sekretariatu. Umożliwiło nam to ciągłe udoskonalanie naszych obszarów działalności, poszerzanie asortymentu produktów i zwiększanie liczby stałych klientów.

Vision 2

Praca zespołowa i otwarta kultura przedsiębiorstwa nie są dla nas pustymi frazesami, lecz przejętymi i wyznawanymi wartościami. Samych siebie postrzegamy jako duży, mieszany i silny zespół: dobra współpraca między naszymi koleżankami i kolegami opiera się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W lizengo każda indywidualna osobowość powinna mieć możliwość odkrycia własnego wyzwania, aby w pełni rozwinąć swój unikalny potencjał w pozytywnej atmosferze pracy.

Vision 3

Również kosmopolityzm i wielokulturowość to wartości, które są dla nas szczególnie ważne: jako przedsiębiorstwo chcemy zawsze wychodzić naprzeciw różnorodnym potrzebom zglobalizowanego świata i nie tolerujemy żadnych form wykluczenia. Wielokulturowy skład naszego zespołu odzwierciedla międzynarodowe ukierunkowanie lizengo: w ten sposób zawsze możemy przedstawić ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb w wielokulturowym świecie.

Vision 4

Dążymy do zapewnienia komfortowych zakupów na całym świecie i przez cały czas, bez wyjątku, dzięki naszym optymalnym ofertom i dostosowanym do indywidualnych potrzeb usługom. Zapewniając zawsze obszerny wybór wydajnego oprogramowania znanych marek, w połączeniu z bezkonkurencyjnymi cenami i wysokim poziomem przyjazności dla klienta, stale rozwijamy się jako przedsiębiorstwo zorientowane na rynek międzynarodowy i tym samym codziennie zbliżamy się coraz bardziej do naszego celu.

Live Chat Live Chat