Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

lizengo Team
lizengo Team

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

lizengo to młody, kosmopolityczny sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, który specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania do wgrania (download software) oferowanego przez renomowanego producenta. Osiągnęliśmy ugruntowaną pozycje nie tylko w na rynku niemieckim, lecz odnieśliśmy równie duże sukcesy na rynku europejskim. Od roku 2015 jako wiodący w Europie sklep internetowy sprzedajemy nasze oprogramowanie do wgrania w 20 krajach.

CO OFERUJEMY?

Günstige Preise
Preise

PRZYSTĘPNE CENY

Stawiamy sobie za cel oferowanie naszym klientom zarówno korzystnych cen jak i kompleksowej obsługi. Dlatego naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw.

Service
Service

OBSŁUGA

W każdej chwili możesz u nas uzyskać fachową poradę przez telefon, pocztę elektroniczną lub w formie czatu na żywo, a ponadto możemy także zaoferować pomoc przy instalacji Twojego oprogramowania.

Garantie
Garantie

Dzięki oferowanej przez nas gwarancji zwrotu ceny w 100% nasi klienci nie muszą się obawiać, że ich oczekiwania nie zostaną spełnione.

Prezes Zarządu Tobias M. Zielke

Qualität
Qualität

JAKOŚĆ

W lizengo otrzymujesz sprawdzoną jakość po przystępnych cenach. Nasz przeszkolony personel sprawdza, czy produkty przeznaczone na sprzedaż spełniają nasze wymogi pod względem jakości. Przy tej okazji sprawdzamy także, czy klucze produktu dotyczą wyłącznie nowych i oryginalnych produktów , które zostały przeznaczone na obszar Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej - zanim taki towar zostanie wprowadzony do naszej platformy sprzedażowej. W ten sposób zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona naszych stałych klientów na całym świecie. Kupując oprogramowanie lizengo możesz się zawsze czuć bezpieczny.

Nachhaltigkeit
Nachhaltigkeit

ZRÓWNOWAŻONE ZUŻYCIE SUROWCÓW

Wiele zostało powiedziane na temat zrównoważonego zużycia surowców w naszym przedsiębiorstwie. Dlatego też w ostatnim roku wprowadziliśmy wzmocnione środki umożliwiające korzystanie z naszych istniejących zasobów w sposób odpowiedzialny: prawie wszystkie procesy są w lizengo sterowane cyfrowo, w związku z czym nie mamy dużego zapotrzebowania na papier. Ponadto nasi pracownicy mają możliwość stosowania zredukowanego job ticketu oraz dojeżdzania do pracy transportem publicznym w celu ochrony środowiska.

B2B
B2B

B2B

W sklepie B2B klienci instytucjonalni i biznesowi znajdą każde oprogramowanie w segmencie biznesowym, dzięki czemu mają także możliwość kontaktu ze swoim osobistym opiekunem klienta w centrum wsparcia klienta biznesowego. Ponadto nasi przeszkoleni eksperci w zakresie obsługi klienta biznesowego obsługują wielu klientów instytucjonalnych także na miejscu, wspierają ich w związku z realizowanymi projektami, oferują wszechstronne porady na temat zakupu, a także wsparcie w związku z zapytaniami o licencje i w związku z badaniem zgodności licencji.

Skąd pochodzimy

zeitstrahl-pl2013201520182019InternacjonalizacjaOtwarciesklepu B2BCertyfikatwerifykacji modelubiznesowego,zweryfikowanegoprzez kancelarięprawną z zakresu IT.CertyfikatyTrusted Shops iChip Leading ShopUtworzenie
Zufriedenheit 2.000.000 zadowolonych klientów
Mitarbeiter 100 Pracownicy
Bewertungen 4.8 Ocena TrustedShops na podstawie 19 tys. ocen

WPADNIJ DO NAS

Chcesz się dowiedzieć, gdzie pracujemy? A teraz zajrzyj do naszego biura do środka!

JAKA JEST NASZA WIZJA?

Cenimy różnorodność: lizengo to przedsiębiorstwo interdyscyplinarne i wielokulturowe

Vision 1

W ostatnim roku w naszej firmie zostały rozbudowane działy marketingu, rozwoju produktu, obsługi klienta obcojęzycznego, zakupów i sprzedaży, a także sekretariat. Dzięki temu nieustannie ulepszamy nasz sklep internetowy, rozszerzając paletę produktów oraz zwiększając bazę naszych stałych klientów.

Vision 2

Praca zespołowa i otwarta kultura przedsiębiorstwa to dla nas nie są puste dźwięki, lecz sprawdzona wartość. Postrzegamy siebie jako duży, różnobarwny i silny zespół: dobra współpraca pomiędzy naszymi pracownikami opiera się przede wszystkim na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W lizengo każdy pownien uzyskać możliwość rozwinięcia swojego potencjału w pozytywnej atmosferze pracy i stawiać sobie swoje osobiste wyzwania.

Vision 3

Z tego wzgiędu zorientowanie na świat i wielokulturowość są nam szczególnie bliskie - jako przedsiębiorstwo chcielibyśmy zaspokajać zróżnicowane potrzeby zglobalizowanego świata i nie tolerujemy wykluczenia. Kosmopolityczne zorientowanie lizengo odzwierciedla wielokulturowy skład naszego zespołu: w ten sposób możemy zawsze jak nalepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta w międzynarodowym środowisku.

Vision 4

Naszą wizją jest bycie największym sklepem internetowym z oprogramowaniem do pobrania i oferowanie użytkownikom na całym świecie możliwości zakupu w dowolnym momencie odpowiedniej oferty spełniającej ich indywidualne potrzeby. Zapewniając zawsze szeroki wybór wydajnego markowego oprogramowania, bezkonkurencyjnie niskie ceny i wysoki poziom obsługi klienta, stale rozwijamy się jako międzynarodowa firma i każdego dnia zbliżamy się do naszego celu.

Live Chat Live Chat