Natychmiastowe pobranie oprogramowania

Opro­gra­mo­wanie
roz­pocz­nij pobie­ranie teraz

Pomoc przy konfiguracji 022 - 292 2400

Pomoc przy konfiguracji
022 - 292 2400

O nas

 

Szczegółową broszurę firmową można znaleźć tutaj:

Download

lizengo to młody, kosmopolityczny sklep internetowy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, który specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania do wgrania (download software) oferowanego przez renomowanego producenta. Naszym klientom pragniemy zaoferować zarówno korzystne ceny jak i kompleksową obsługę. Dlatego naszą ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. W każdej chwili możesz u nas uzyskać fachową poradę przez telefon, pocztę elektroniczną lub w formie czatu na żywo, a ponadto możemy także zaoferować pomoc przy instalacji Twojego oprogramowania.

Mimo, że koncentrujemy się głównie na produktach Microsoft, dla naszych klientów jesteśmy w każdej chwili gotowi sprowadzić wyjątkowe niszowe produkty, aby możliwie jak najlepsze doświadczenie zakupowe uzyskali u nas. Nasz zróżnicowany asortyment jest nieustannie rozszerzany, dzięki czemu zawsze możemy oferować najnowsze oprogramowanie w atrakcyjnej cenie. Doświadczenia więcej niż 2.000.000 zadowolonych klientów międzynarodowych mówią same za siebie.

lizengo-team 

Jak stwierdził Prezes Zarządu Tobias M. Zielke:

"Dzięki oferowanej przez nas gwarancji zwrotu ceny w 100% nasi klienci nie muszą się obawiać, że ich oczekiwania nie zostaną spełnione."

W lizengo otrzymujesz sprawdzoną jakość

Zanim każdy nasz produkt zostanie wystawiony na naszej internetowej platformie sprzedażowej, nasz przeszkolony personel sprawdza, czy spełnia on nasze wymogi jakościowe i upewnia się, czy stanowi on najnowsze oprogramowanie przeznaczone do funkcjonowania w europejskim środowisku gospodarczym. W ten sposób zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona naszych stałych klientów na całym świecie. Kupując oprogramowanie lizengo możesz się zawsze czuć bezpieczny.

Cenimy różnorodność: lizengo to przedsiębiorstwo interdyscyplinarne i wielokulturowe

W ostatnim roku w naszej firmie zostały rozbudowane działy marketingu, rozwoju produktu, obsługi klienta obcojęzycznego, zakupów i sprzedaży, a także sekretariat. Dzięki temu nieustannie ulepszamy nasz sklep internetowy, rozszerzając paletę produktów oraz zwiększając bazę naszych stałych klientów.
Osiągnęliśmy ugruntowaną pozycje nie tylko w na rynku niemieckim, lecz odnieśliśmy równie duże sukcesy na rynku europejskim. Od roku 2015 jako wiodący w Europie sklep internetowy sprzedajemy nasze oprogramowanie do wgrania w 20 krajach. Z tego wzgiędu zorientowanie na świat i wielokulturowość są nam szczególnie bliskie - jako przedsiębiorstwo chcielibyśmy zaspokajać zróżnicowane potrzeby zglobalizowanego świata i nie tolerujemy wykluczenia. Kosmopolityczne zorientowanie lizengo odzwierciedla wielokulturowy skład naszego zespołu: w ten sposób możemy zawsze jak nalepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta w międzynarodowym środowisku.

Centrala w Kolonii

Chcesz się dowiedzieć, gdzie pracujemy?
A teraz zajrzyj do środka naszego biura!

 Ponad 95 pracowników z różnych krajów, którzy pracują w różnych działach, codziennie dokładają starań, aby zaoferować Ci nie tylko oprogramowanie w atrakcyjnej cenie lecz także profesjonalną i kompleksową obsługę, obejmującą również wsparcie w języku ojczystym przez telefon, pocztę elektroniczną, w formie czatu na żywo, screen-sharingu, rekomendacji zakupu, przejęcia audytu lub udzielania odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.

lizengo to Twój niezawodny partner jeżeli chodzi o zakup bezpiecznego oprogramowania do wgrania (download software) po przystępnej cenie - sam się o tym przekonaj!

Ostatnio oglądane
Live Chat Live Chat